صفحه 6 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 108

موضوع: ریجکت شدن یا نگرفتن فاند به علت نمره کم زبان (gre , toefl , IELTS )

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ریجکت شدن یا نگرفتن فاند به علت نمره کم زبان (gre , toefl , IELTS )

من برای یکی از دانشگاههای آمریکا که رنکش حدوده 60 هست اپلای کردم، از استاد هم اوکی دارم.یعنی استاد بهم گفت اپلای نکن تا با مدیر گروه صحبت کنم و ببینم در مورد فاند چی میگه (قبلش هم در رزومه ام گفته بودم تافل ندادم).منم صبر کردم، ده روز بعد جواب داد که مدیر گروه اوکی داده و اپلای کن.منم اپلای کردم. راستش مجبور شدم هول هولکی(این دو ماه همه سنترها یک دفعه پر شدن) تافل بدم و 76 (20.17.19.20) شدم (میدونین که مینیمم 79 هستش).الان حدود بیست روزه مدارکم کامل شده و نمراتم هم ریپورت شده ولی خبری نشده.به استاد ایمیل زدم و گفت تمام مدارکت رو دریافت کردم ولی چیز دیگه ای نگفت.نگرانم ولی میترسم از استاد یا گروه بپرسم و زودی ردم کنن. الانم که همه جا برای تافل مجدد پره و به استاد هم گفتم. به نظرتون امیدی به کاندیشنال هست؟؟؟ امیدی هست با کاندیشنال فاند بدن یا ویزا بشه گرفت؟ با گرجوئیت آفیس صحبت کردم و گفتن با گروه صحبت کن، باید گروه قبول کنه، با گروه صحبت کردم بعد از یکی دو روز بررسی بهم گفتن اپلای کن و مدارکت رو بفرست تا اوایل ژوئن وقت داری نمره ی کامل رو ارائه بدی. حالا موندم روی هوا.......
    دوستان باتجربه راهنمایی کنید لطفا

Member mahsa_re آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

پیش فرض پاسخ : ریجکت شدن یا نگرفتن فاند به علت نمره کم زبان (gre , toefl , IELTS )

من 2 سال و دو ماه از تاریخ تافلم گذشته و می خوام برای مستر معماری اپلای کنم معدلم هم 17:03 به دانشگاه USC که یکی از گزینه هام بود زنگ زدم و گفتم این موضوع رو اونا گفتن که دوباره بده و من گفتتم الان نمی شه پر شدن همه جاهایی که می شه ثبت نام کرد و گفت باشه تا ژانویه می تونی بدی و اگه خیلی بخوای دیر کنی تا APRIL، می خواستم ببینم شانس گرفتن پذیرشم با فاند با این شرایط خیلی میاد پایین یا امیدی هست ؟
    یه سوال دیگه من گرین کارت دارم اگه california resident بشم باز هم باید تافل بدم ؟
    آرامش محصول تفکر نيست.آرامش هنر نينديشيدن به انبوه مسايلي است که ارزش فکر کردن را ندارد

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_re نمایش پست ها
    من 2 سال و دو ماه از تاریخ تافلم گذشته و می خوام برای مستر معماری اپلای کنم معدلم هم 17:03 به دانشگاه USC که یکی از گزینه هام بود زنگ زدم و گفتم این موضوع رو اونا گفتن که دوباره بده و من گفتتم الان نمی شه پر شدن همه جاهایی که می شه ثبت نام کرد و گفت باشه تا ژانویه می تونی بدی و اگه خیلی بخوای دیر کنی تا APRIL، می خواستم ببینم شانس گرفتن پذیرشم با فاند با این شرایط خیلی میاد پایین یا امیدی هست ؟
    یه سوال دیگه من گرین کارت دارم اگه california resident بشم باز هم باید تافل بدم ؟
    فرق نداره.شما حتی اگر اونجا ساکن هم باشی، بالاخره native حساب نمیشی و باید تافل بدی.توی سایت همه دانشگاهها اینو نوشته

Member mahsa_re آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

درسته من از دانشگاه هم پرسیدم فقط در صورتی که سیتیزن بشم نیازی به تافل نیست !

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

درسته. یکی از دوستان من لاتری برنده شد و امسال اومد امریکا، دبیرستانی هم بود. سوم رو تموم کرد الان کالج درس میخونه، بدون تافل.

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

نقل قول نوشته اصلی توسط Gela نمایش پست ها
    درسته. یکی از دوستان من لاتری برنده شد و امسال اومد امریکا، دبیرستانی هم بود. سوم رو تموم کرد الان کالج درس میخونه، بدون تافل.
    خودش لاتاری برنده شد یا با خونواده ش اومد؟
    پ.ن:پسرخاله ی منم با لاتاری رفت ولی دو ماه بعد که خواست بره دانشگاه گفتن باید تافل بدی!

سلام دوستان. یه مسئله ای خیلی نگرانم کرده.
    همسرم می خواد برای دانشگاه های امریکا و اروپا که ایلتس مینیمم 6.5 می خوان، اپلای کنه، هم دکترا و هم مستر (حتما می خواد تحصیلاتش رو هم در پاییز سال 2013 شروع کنه). ولی متاسفانه دوبار امتحان ایلتس داده و هر دوبار 6 شدم! ولی با توجه به اینکه حتما می خواد فاند، RA یا TA بگیرم (تحت هیچ شرایطی نمی تونه هزینه شو متقبل شه)، و با استادی هم صحبت نکرده، به نظر شما با توجه به موارد زیر دوباره آزمون بده؟ اگر آره، قبول می کنن نمره شو دیرتر بفرسته؟ ممنون میشم اگه جواب بدین.

رشته: کارشناسی معماری GPA: 17.40، ارشد معماری داخلی GPA: 16.80
    مقالات ISI:تا 13
    مقالات ISC: تا 3
    کنفرانس های خارجی: 8 تا
    کنفرانس های داخلی: 7 تا
    ثبت اختراع: 1 عدد
    طرح پژوهشی: 2 تا
    سوابق تدریس: سابقه تدریس تو دانشگاه ها

نکته دیگه اینکه ایشون بورس تحصیلی 91 وزارت علوم ایران رو هم تونسته بگیره، ولی با توجه به اوضاع ارزی، فعلا دانشجوهای بورسیه بلاتکلیفن.

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_shaghayegh نمایش پست ها
    .... به نظر شما با توجه به موارد زیر دوباره آزمون بده؟ اگر آره، قبول می کنن نمره شو دیرتر بفرسته؟ ممنون میشم اگه جواب بدین.
    دوست گرامی، دانشگاهها معمولا از minimum هاشون نمیگذرن.. ولی اینکه نمره دیرتر فرستاده بشه معمولا قابل مذاکره است. جواب قطعی اینو فقط graduate office هر دانشگاهی که مورد نظرتونه میتونه جواب بده، نه دوستان در این فروم.
    دوستان عزیز از پاسخ دادن به سوالهای عمومی در قالب پیام خصوصی معذورم

من از دانشگاه ایندیانا به دلیل مشکل زبان رد شدم. استاد ایمیل زد و گفت اگر امتحان زبان را پاس کرده بوذی حتما بهت پذیرش می دادم و پیشنهاد داد تا فایلم را برای سال دیگه نگه دارند تا این یک ساله رو زبانم کار کنم. حالا مشکل زیان من چیه با تافل 108؟ استاد قرار بود برای فاند بهم TA بده. تو این دانشگاه وقتی به کسی می خواهند TA بدهند یه آقایی از بخش بین الملل می آید مصاحبه تصویری انجام می ده، مصاحبه هم برای تشخیص هویت ضبط می شود. حالا ایشون گفتند که خیلی لهجه داره و نمی توانه ندریس کنه

Member nobuddy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE @ IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط reghaderi نمایش پست ها
    من از دانشگاه ایندیانا به دلیل مشکل زبان رد شدم. استاد ایمیل زد و گفت اگر امتحان زبان را پاس کرده بوذی حتما بهت پذیرش می دادم و پیشنهاد داد تا فایلم را برای سال دیگه نگه دارند تا این یک ساله رو زبانم کار کنم. حالا مشکل زیان من چیه با تافل 108؟ استاد قرار بود برای فاند بهم TA بده. تو این دانشگاه وقتی به کسی می خواهند TA بدهند یه آقایی از بخش بین الملل می آید مصاحبه تصویری انجام می ده، مصاحبه هم برای تشخیص هویت ضبط می شود. حالا ایشون گفتند که خیلی لهجه داره و نمی توانه ندریس کنه
    میشه بفرمایید چه نوع لهجه ای؟
    معمولا که از همون ترم اول یه ضرب TA نمیدن، معمولا از سال دوم
    یعنی یه سال این امکان میدن که طرف زبانش تقویت کنه و از سال دوم ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)