صفحه 9 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 108

موضوع: ریجکت شدن یا نگرفتن فاند به علت نمره کم زبان (gre , toefl , IELTS )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ریجکت شدن یا نگرفتن فاند به علت نمره کم زبان (gre , toefl , IELTS )

نقل قول نوشته اصلی توسط omiga نمایش پست ها
    چند بار تا به جال گفتم!!! مینیمم نمرات رو کامپیوتر چک می کنه وقتی اپلیکیشن انلاینه و شما اصلا داخل گود نمیرید که بخوان در مورد فرد خاصی تصمیم ویژه بگیرن!!!

حداقل ها که از قبل توی کامپیوتر ست میشه! یعنی نمره زیر 80 رو کامپیوتر ریجکت می کنه نه کمیته! من این رو سال 89 از UC فهمیدم!!! وفتی ریجکت شدم بهشون نامه زدم اصن نمی دونستن من ریجکت شده بودم! مگر استاد بسپره و یا خودش مدارک شما رو بگیره و دستی ببره! وگرنه کامپیوتر از تو *****ش رد نمی کنه!!!!!!

تازه می نیمم اولیه هم فقط توی نوشته سایته! وقتی دانشکده 20 نفر می خواد و 2000 نفر اپلی کننده دارن نمیان 2000 نفر رو ببینند که! همین می نیمم ها رو بالا و پاینن می کنند تا اون 2000 نفر بیاد زیر 200 نفر و یا حتی کمتر! یعنی ممکته مینیمم ذکر شده رو داشته باشید ولی مینیمم نفرات رقیبتون رو نه!

البته نمی گم همیشه همینطوریه ها! خیلی ها بدون مین هم پذیرش گرفتن! ولی دنبال جای خوب نباشید! اینایی که اینطوری گرفتن مطمئنن دانشکده با مینیمم اولیه به مشکل برخورده و سطح می نیمم رو کشیده بایین! این رو هم در نظر داشته باشید خیلی از دانشگاهها واسه رنکشون مین رو حذف نمی کنن! جای یک اینترنشنال که باید تافل داشته باشه یه بومی می گیرن که تافل نخواد! توی جی ار ای احتمال پایین کشیدن مین بیشتره تا توی تافل!
    من واسه این مورد از Director of Graduate Studies یکی از دانشگاهها سوال کردم اینجوری جواب داد
    We will make admission decision based on several factors. A 1-point below the required TOEFL score shall not be the sole reason for rejecting. We will review your other material as well.

Senior Member Gclub آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ریجکت شدن یا نگرفتن فاند به علت نمره کم زبان (gre , toefl , IELTS )

نقل قول نوشته اصلی توسط omiga نمایش پست ها
    چند بار تا به جال گفتم!!! مینیمم نمرات رو کامپیوتر چک می کنه وقتی اپلیکیشن انلاینه و شما اصلا داخل گود نمیرید که بخوان در مورد فرد خاصی تصمیم ویژه بگیرن!!!

حداقل ها که از قبل توی کامپیوتر ست میشه! یعنی نمره زیر 80 رو کامپیوتر ریجکت می کنه نه کمیته! من این رو سال 89 از UC فهمیدم!!! وفتی ریجکت شدم بهشون نامه زدم اصن نمی دونستن من ریجکت شده بودم! مگر استاد بسپره و یا خودش مدارک شما رو بگیره و دستی ببره! وگرنه کامپیوتر از تو *****ش رد نمی کنه!!!!!!

تازه می نیمم اولیه هم فقط توی نوشته سایته! وقتی دانشکده 20 نفر می خواد و 2000 نفر اپلی کننده دارن نمیان 2000 نفر رو ببینند که! همین می نیمم ها رو بالا و پاینن می کنند تا اون 2000 نفر بیاد زیر 200 نفر و یا حتی کمتر! یعنی ممکته مینیمم ذکر شده رو داشته باشید ولی مینیمم نفرات رقیبتون رو نه!

البته نمی گم همیشه همینطوریه ها! خیلی ها بدون مین هم پذیرش گرفتن! ولی دنبال جای خوب نباشید! اینایی که اینطوری گرفتن مطمئنن دانشکده با مینیمم اولیه به مشکل برخورده و سطح می نیمم رو کشیده بایین! این رو هم در نظر داشته باشید خیلی از دانشگاهها واسه رنکشون مین رو حذف نمی کنن! جای یک اینترنشنال که باید تافل داشته باشه یه بومی می گیرن که تافل نخواد! توی جی ار ای احتمال پایین کشیدن مین بیشتره تا توی تافل!
    این حرف کمی عجیبه. به هر حال یکی از دوستای من امسال 2013 رفت تگزاس سن آنتونیو با تافل 79 و جی مت معمولی 28000 دلار هم فاند گرفت

Junior Member

سلام ، بچه‌ها من نمرهٔ جی‌آرای Q: ۱۵۷ ، v: ۱۳۸ ، W: ۳ شد ، اما آیلتس ۷.۵ شدم ، و معادله لیسانس‌ام هم ۳.۷۴ ، و برای مسترِ معماری می‌خواستم امسال اپلی‌ کنم ، که فکر کردم چون نمرهٔ جی‌آرای م پایین رجکت‌ام می‌کنن ، به نظر شما ، دانشگاه یی هست در آمریکا که تا آخر march به شه اپلی‌ کرد ، یا بذارم ساله دیگه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tin نمایش پست ها
    سلام ، بچه‌ها من نمرهٔ جی‌آرای Q: ۱۵۷ ، v: ۱۳۸ ، W: ۳ شد ، اما آیلتس ۷.۵ شدم ، و معادله لیسانس‌ام هم ۳.۷۴ ، و برای مسترِ معماری می‌خواستم امسال اپلی‌ کنم ، که فکر کردم چون نمرهٔ جی‌آرای م پایین رجکت‌ام می‌کنن ، به نظر شما ، دانشگاه یی هست در آمریکا که تا آخر march به شه اپلی‌ کرد ، یا بذارم ساله دیگه ؟
    دانشگاههایی هستن که اینجوری باشن. ولی شخصا فکر می کنم سال بعد با یه نمره بهتر اپلای کنید شانستون خیلی خیلی بیشتر میشه. موفق باشید.

Junior Member

من وربالم 137 شد! قبل از اپلای یکی از استادای NYU شدیدا تشویقم کرد به اپلای و گفت که اسمش رو تو رزومه بیارم. اما بعد اپلای بهم ایمیل داد که متاسفانه تافل و وربالت خیلی خیلی پایین تر از استانداردهای ماست و اصلا برای ادمیشن در نظر گرفته نمیشی!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد معماری دانشگاه علوم و تحقیقات

نقل قول نوشته اصلی توسط Gclub نمایش پست ها
    این حرف کمی عجیبه. به هر حال یکی از دوستای من امسال 2013 رفت تگزاس سن آنتونیو با تافل 79 و جی مت معمولی 28000 دلار هم فاند گرفت

من هم موافقم عجیبه ! مورد داشتیم تو همین سایت اما یادم نیست کجا بود که گفتش پذیرش گرفته!

دوست عزیز میشه مشخصات دیگه ای از دوستون که تگزاس با این مقدار فاند گرفته رو بفرمایید
    مپلا چه مقطعی ویا معدلشون و تعداد مقاله ؟
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, MSc

نقل قول نوشته اصلی توسط AlirezaJJJ نمایش پست ها
    من وربالم 137 شد! قبل از اپلای یکی از استادای NYU شدیدا تشویقم کرد به اپلای و گفت که اسمش رو تو رزومه بیارم. اما بعد اپلای بهم ایمیل داد که متاسفانه تافل و وربالت خیلی خیلی پایین تر از استانداردهای ماست و اصلا برای ادمیشن در نظر گرفته نمیشی!
    با وربال 137 هم دوستان همین امسال پذیرش با فاند گرفتند، پس این دلیل نمیشود و کیس به کیس فرق میکند!

نمره جی اری وربال 135 کوانت 165 و رایتینگ ۳
    و تافل 99
    این نمرات پایین محسوب میشن؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaryam1020 نمایش پست ها
    و تافل 99
    تافل 99 خوبه؛ اما GRE مجموع 300 به وضوح معلومه که کمه. علیرغم کوانت خوبی که گرفتید، وربال 135 خیلی پایین و ضعیفه!
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaryam1020 نمایش پست ها
    و تافل 99
    خوبه، فقط وربالتون بسيار بسيار پايينه تا حدى كه ميتونه باعث ريجكت از بعضى دانشگاهها بشه...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)