صفحه 1 از 106 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1054

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

Junior Member

Exclamation سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

سلام دوستان. در این تاپیک میتوانید سوال هایتان را در مورد ویزای فرانسه برای سال ۲۰۱۶ مطرح فرمایید.

موفق باشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال ها و بحث های مربوط به ويزاي فرانسه ۲۰۱۶

طبق اطلاعیه سفارت از تاریخ ۱۲ بهمن تایید مدارک برای اتباع غیرفرانسوی فقط در روزهای پنج شنبه از ساعت یک تا سه بعدازظهر (۱۳ تا ۱۵) می باشد.

Junior Member

با سلام
    قصد شرکت در کنفرانسی در فرانسه رو دارم. اما متاسفانه هر چی که با شماره 64094000 سفارت برای وقت ویزا تماس می گیرم ، کسی گوشی رو بر نمی داره . باید چیکار کنم، راه دیگه یا شماره دیگه ای برای وقت گرفتن وجود دارده ؟

Junior Member

سلام. میتونید با بخش فرهنگی سفارت تماس بگیرید با شماره 66705040/41/43/44 ممکن هست بتونند راهنمایی کنند. این هم لینک فرستادن پیام به سفارت هست. معمولا خیلی زود جواب پیام میدن
    http://www.ambafrance-ir.org/%D8%A8%...B1%DB%8C%D8%AF

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Marine22 نمایش پست ها
    با سلام
    قصد شرکت در کنفرانسی در فرانسه رو دارم. اما متاسفانه هر چی که با شماره 64094000 سفارت برای وقت ویزا تماس می گیرم ، کسی گوشی رو بر نمی داره . باید چیکار کنم، راه دیگه یا شماره دیگه ای برای وقت گرفتن وجود دارده ؟

سلام دوستان
    من پذیرشم از یکی از دانشگاه های فرانسه در مقطع مستر امده و تو این چند ماه که وقت هست دارم مدارکم برای ویزا به تدریج جمع میکنم

من یک ضامن دارم که پاریس زندگی میکنه.
    در موارد مورد نیاز برای ویزای دانشجویی توسط سفارت به بند زیر برخوردم:

 چنانچه ضامن دارید، سند هویت ضامن، گواهی تأییدشده تقبل هزینه همراه با اسناد
    مثبته کاری و پرینت بانکی حساب شخصی و عنداللزوم حرفه یی، آخرین گواهی پرداخت
    مالیات )چنانچه ضامن تان ساکن فرانسه باشد(، سند مثبته خویشاوندی میان شما و ضامن تان
    و عنداللزوم اسناد حرفه یی مثبته مربوط به خودتان و اجازه استفاده از مرخصی.

سوالم اینه که این ""گواهی تأییدشده تقبل هزینه""" باید چطور باشه که بگم ضامنم انجامش بده؟! آیا باید در دفترخانه بیاد و تعهد بده؟؟
    اگر کسی در مورد فرمت ""گواهی تأییدشده تقبل هزینه""" چیزی میدونه ممنون میشم راهنماییم کنه.

تو این تاپیک کسی جوابگو نیست؟؟؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط pezhman112 نمایش پست ها
    تو این تاپیک کسی جوابگو نیست؟؟؟
    راستش ما جواب سوال شما رو نمی دونیم. بهترین راه اینه که از کنسولگری سوال کنید. در عین حال اگه پاسختون رو گرفتید لطف کنید اینجا هم مستند کنید شاید بعد ها به درد یکی مثل خودتون بخوره.

Junior Member

سلام دوستان
    من میخواستم برای یه دوره کلاس زبان فرانسه 6 ماهه برم پاریس و اگه تونستم بعدش پذیرش دکترا بگیرم، چون من تازه دفاع کردم و هنوز فارغ التحصیل نشدم، همچنین سربازی نرفتم و از معافیت تحصیلی استفاده میکنم. اما مشکلی که من دارم این هستش که توی سایت سفارت فرانسه در قسمت مدارک لازم برای اخذ ویزای بیشتر از 3 ماه کارت پایان خدمت لازمه...
    حالا به نظر شما راهی هست که من بتونم شش ماه ویزا بگیرم، یا اینکه امکانش هست با ویزای 3 ماهه برم بعد اونجا تمدیدش کنم

Junior Member

سلام. قاعدتا کارت پایان خدمت مشکلی ایجاد نمیکنه چون عده زیادی که برای ادامه تحصیل میرن کارت پایان خدمت ندارن و معافیت تحصیلی دارند. به نظرم اگر از اول برای دکتری اقدام کنید شانس بیشتری برای گرفتن ویزا دارید البته این نظر من هست، میتونید فروم را بررسی کنید ببینید برای زبان فرانسه وضعیت ویزا دادن چطور هست. موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya296 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخواستم برای یه دوره کلاس زبان فرانسه 6 ماهه برم پاریس و اگه تونستم بعدش پذیرش دکترا بگیرم، چون من تازه دفاع کردم و هنوز فارغ التحصیل نشدم، همچنین سربازی نرفتم و از معافیت تحصیلی استفاده میکنم. اما مشکلی که من دارم این هستش که توی سایت سفارت فرانسه در قسمت مدارک لازم برای اخذ ویزای بیشتر از 3 ماه کارت پایان خدمت لازمه...
    حالا به نظر شما راهی هست که من بتونم شش ماه ویزا بگیرم، یا اینکه امکانش هست با ویزای 3 ماهه برم بعد اونجا تمدیدش کنم
    ویرایش توسط siamak2000 : February 25th, 2016 در ساعت 11:16 AM

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

سلام دوستان
    من در مورد ویزای دانشجویی سوال دارم. آیا مهمه که بتونم نشون بدم که به کشور محل اقامتم بر می گردم؟ نامزدم فرانسوی هست و ما می خوایم که تو فرانسه ازدواج کنیم. اگه سفارت از این مسئله خبر داره بشه، من شانس گرفتن ویزای دانشجویی دارم؟ اگر نه، چه آپشن دیگه ای هست برای ویزا؟
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)