صفحه 35 از 106 نخستنخست ... 25262728293031323334353637383940414243444585 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 1054

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

سلام دوستان کسی میدونه چقدر طول میکشه تا جواب ایمیل برای گرفتن وقتو بدن من الان نزدیک دوازده روزه ایمیل زدم ولی خبری نیست

ماله منو بعد از ۲هفته جواب دادن و اون موقع برای ۳ماه دیگه گفت وقت داریم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    ببینید، یه سوء تفاهمی اینجا هست... دوست دیگرمون که بلیت از یونانشون رو قبول نکردن ویزاشون دانشجوییه و ویزای دانشجویی قبل از مهر OFII اصلن شنگن نیست. ممکنه این بزرگوار در یونان توقف طولانی داشته باشن یا لازم بوده فرودگاه عوض کنن... تا زمانی که شما کشورهای توی راهتون مقصد ترانزیتی تون هستن مشکلی نخواهید داشت... ولی از فرودگاه اون کشور نمی تونید خارج بشید (ترکیه استثناست... چون ویزا برای ایرانیها در بدو ورود صادر میشه)
    دقیقا منظورم توقف پرواز ترانزیتی است. یعنی سوالم رو جور دیگری مطرح کنم، آیا حتما باید پرواز بدون توقف بگیرم؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط darya_s نمایش پست ها
    دقیقا منظورم توقف پرواز ترانزیتی است. یعنی سوالم رو جور دیگری مطرح کنم، آیا حتما باید پرواز بدون توقف بگیرم؟
    خیر... تا جایی که می دونم هیچ قانونی وجود نداره که مجبورتون کنه حتماً از مسیر خاصی وارد اون کشور بشید.

Junior Member

سلام. من از ایرلاین قطر بلیط هواپیما برای فرانسه رزرو کردم. قاعدتا هواپیما تو قطر توقف داره. این مشکلی که ایجاد نمی کنه؟ یعنی سفارت این بلیط رو قبول می کنه؟

[QUOTE=Kavehmb2000;2308385]ببینید، یه سوء تفاهمی اینجا هست... دوست دیگرمون که بلیت از یونانشون رو قبول نکردن ویزاشون دانشجوییه و ویزای دانشجویی قبل از مهر OFII اصلن شنگن نیست. ممکنه این بزرگوار در یونان توقف طولانی داشته باشن یا لازم بوده فرودگاه عوض کنن... تا زمانی که شما کشورهای توی راهتون مقصد ترانزیتی تون هستن مشکلی نخواهید داشت... ولی از فرودگاه اون کشور نمی تونید خارج بشید (ترکیه استثناست... چون ویزا برای ایرانیها در بدو ورود صادر میشه)[QUOTE]

Junior Member

بله قبول میکنند، من هم بلیط قطر ایرلاین داشتم .مشکلی نداره .

[QUOTE=anicka;2309830]سلام. من از ایرلاین قطر بلیط هواپیما برای فرانسه رزرو کردم. قاعدتا هواپیما تو قطر توقف داره. این مشکلی که ایجاد نمی کنه؟ یعنی سفارت این بلیط رو قبول می کنه؟

[QUOTE=Kavehmb2000;2308385]ببینید، یه سوء تفاهمی اینجا هست... دوست دیگرمون که بلیت از یونانشون رو قبول نکردن ویزاشون دانشجوییه و ویزای دانشجویی قبل از مهر OFII اصلن شنگن نیست. ممکنه این بزرگوار در یونان توقف طولانی داشته باشن یا لازم بوده فرودگاه عوض کنن... تا زمانی که شما کشورهای توی راهتون مقصد ترانزیتی تون هستن مشکلی نخواهید داشت... ولی از فرودگاه اون کشور نمی تونید خارج بشید (ترکیه استثناست... چون ویزا برای ایرانیها در بدو ورود صادر میشه)

Member
    رشته و دانشگاه
    Institut polytechnique de Grenoble,fluid mechanics and energetics

[QUOTE=abbasso;2310020]بله قبول میکنند، من هم بلیط قطر ایرلاین داشتم .مشکلی نداره .

[QUOTE=anicka;2309830]سلام. من از ایرلاین قطر بلیط هواپیما برای فرانسه رزرو کردم. قاعدتا هواپیما تو قطر توقف داره. این مشکلی که ایجاد نمی کنه؟ یعنی سفارت این بلیط رو قبول می کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    ببینید، یه سوء تفاهمی اینجا هست... دوست دیگرمون که بلیت از یونانشون رو قبول نکردن ویزاشون دانشجوییه و ویزای دانشجویی قبل از مهر OFII اصلن شنگن نیست. ممکنه این بزرگوار در یونان توقف طولانی داشته باشن یا لازم بوده فرودگاه عوض کنن... تا زمانی که شما کشورهای توی راهتون مقصد ترانزیتی تون هستن مشکلی نخواهید داشت... ولی از فرودگاه اون کشور نمی تونید خارج بشید (ترکیه استثناست... چون ویزا برای ایرانیها در بدو ورود صادر میشه)
    برای کشورهای عربی و ترکیه که حوضه شنگن نیست مشکلی نداره بلیط منم اماراته توقفش دبیه

سلام دوستان
    من این هفته مدارک و پاسپورت را برای ویزای دانشجویی تحویل دادم.
    درصورتی که هفته ی آینده بخوام یک سفر خارجی تفریحی برم، چطور میتونم پاسپورتم را برای این مدت پس بگیرم؟ کی باید مراجعه کنم و مدرکی هم میخوان؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram15013 نمایش پست ها
    ماله منو بعد از ۲هفته جواب دادن و اون موقع برای ۳ماه دیگه گفت وقت داریم
    من که دو هفته رو هم رد کردم خبری نیست من باید تا اوایل نوامبر برم با اینحساب ÷س باید بیخیال بشم

دوستان در مورد بیمه مسافرتی
    من بیمه single گرفتم آیا میتونم درخواست multiple بدم یا خیر؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)