صفحه 25 از 106 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233343575 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 1054

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

سلام ، من پذیرش مستر دارم و سنم هم 30 هست ، الان من باید تو مدارک برای اخذ ویزا گواهی بیمه خصوصی برای خودم ارایه کنم ؟ برای همسرم بعنوان همراه این کارو دارم انجام میدم ، البته همون بیمه مسافرتی IOS ، این بیمه مورد قبول سفارت هست آیا ؟ مرسی پیشاپیش

Junior Member

سلام دوستان ، یه سوال آیا میشه یکشنبه برم سفارت آلمان برای مصاحبه و کمی بعدش برم به بخش فرهنگی سفارت فرانسه ؟ ( هر دو کشور برای ویزای تحصیلی ) ؟ ممنون از راهنماییتون

Member
    رشته و دانشگاه
    Institut polytechnique de Grenoble,fluid mechanics and energetics

نقل قول نوشته اصلی توسط golbarg_1 نمایش پست ها
    سلام دوستان ، یه سوال آیا میشه یکشنبه برم سفارت آلمان برای مصاحبه و کمی بعدش برم به بخش فرهنگی سفارت فرانسه ؟ ( هر دو کشور برای ویزای تحصیلی ) ؟ ممنون از راهنماییتون
    به من گفتن نمیشه همزمان واسه دوتا کشور اقدام کرد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sidasunny نمایش پست ها
    سلام .آخه مال من پیش فاکتور بود و بهم گفته بودن با این واسه ویزا اقدام کن واسه همین ذکر شده بود.شما چه شهری هستید؟دانشگاه خوابگاه رو داده؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط sidasunny نمایش پست ها
    برای من تاریخ نداره یا من بلد نیستم بخونم !کجاش نوشته ؟رشتتون چی بوده؟
    من پیش فاکتور نداشتم ولی یه هزینه ای رو واسشون ریختم اونا هم بهم گواهی خوابگاه دادن. خوابگاه خصوصی هست. شهر پاریس.

من هم رسید گرفتم و مهر نداره روش. نگران نباشین!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

نقل قول نوشته اصلی توسط vivaldi2 نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون که تجربتون رو به اشتراک گذاشتید . خیلی کمک می کنه. من چند تا سوال داشتم ازتون :
    1) بیمه مسافرتی در سایت 57777 یورو به عنوان حداقل ذکر شده، شما با بیمه 50.000 تایی صفارت نگفت کمه ؟
    2)شما پولی که حساب خوابوندید در حساب شما بود یا همسرتون یا حساب مشترک؟
    3) آیا شما نامه ای نوشتید که در اون ذکر کنید هزینه همسرتون در این سفر به عهده شماست ؟
    4)بلیط ایران ایر بود که با این نرخ مناسب تهیه کردید ؟
    5)هتلتون خوب بود ؟ اسم هتل رو اگر راضی بودید بفرمایید.
    6) برای رفتن به نیس چقد هزینه کردید ؟ آیا ارزشش رو داشت یا همون پاریس می موندید بهتر بود ؟
    ممنون
    1. اون فایلی که نوشته 57777 یورو اشتباه است اگه دقت کنید تو اون فایل پی دی اف هزینه ویزا هم نوشته شده 07 یورو .
    حداقل بیمه مسافرتی باید 30 هزار یورو باشه ولی من برای اطمینان بیشتر و احتیاط بیمه 50 هزار یورویی خریدم
    2. مبلغ تو حساب خودم بود . اسناد مالی از همسرم چیزی نخواستن و لازم هم نبود چون ایشون خانه دار هستن. میانگین مانده 3 ماهه ما 60 میلیون تومان بود حدودا.
    3. خیر هیچ مدرکی ندادم در این زمینه
    4. خیر بلیط اطلس جت بود . نکته اینکه اگه بلیط رو چند ماه زودتر تهیه کنید ارزون میوفته. مثلا همین امروز بلیط رفت و برگشت به پاریس برای 3 ماه دیگه 800 هزار تومن می باشد.
    5 هتل خوب بود . هتل سه ستاره بود البته ما وعده های غذایی رو بیرون می خوریدم معمولا . hotel regina نزدیک به کلیسای سکره سوق
    6. هزینه هتل تو نیس و پاریس ثابت بود فقط ما 1 میلیون هزینه هواپیمامون شد از پاریس به نیس و برگشت.با تجربه الان دوباره بخوام برم، از قطار TGV استفاده می کنم .نکته نیس شهر تقریبا مرزی و دارای سواحل مدیترانه است و خیلی خیلی شهر زیبا ییه و مردم مهربونی داره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghafourian87 نمایش پست ها
    1. اون فایلی که نوشته 57777 یورو اشتباه است اگه دقت کنید تو اون فایل پی دی اف هزینه ویزا هم نوشته شده 07 یورو .
    حداقل بیمه مسافرتی باید 30 هزار یورو باشه ولی من برای اطمینان بیشتر و احتیاط بیمه 50 هزار یورویی خریدم
    2. مبلغ تو حساب خودم بود . اسناد مالی از همسرم چیزی نخواستن و لازم هم نبود چون ایشون خانه دار هستن. میانگین مانده 3 ماهه ما 60 میلیون تومان بود حدودا.
    3. خیر هیچ مدرکی ندادم در این زمینه
    4. خیر بلیط اطلس جت بود . نکته اینکه اگه بلیط رو چند ماه زودتر تهیه کنید ارزون میوفته. مثلا همین امروز بلیط رفت و برگشت به پاریس برای 3 ماه دیگه 800 هزار تومن می باشد.
    5 هتل خوب بود . هتل سه ستاره بود البته ما وعده های غذایی رو بیرون می خوریدم معمولا . hotel regina نزدیک به کلیسای سکره سوق
    6. هزینه هتل تو نیس و پاریس ثابت بود فقط ما 1 میلیون هزینه هواپیمامون شد از پاریس به نیس و برگشت.با تجربه الان دوباره بخوام برم، از قطار TGV استفاده می کنم .نکته نیس شهر تقریبا مرزی و دارای سواحل مدیترانه است و خیلی خیلی شهر زیبا ییه و مردم مهربونی داره
    خیلی ممنون از توضیحاتتون ، خیلی کمک کرد.
    شما بلیط پاریس به نیس رو از آزانس هواپیمایی در ایران تهیه کردید یا از پاریس ؟ رزرو هتلتون هم از آژانس ایرانی انجام دادید ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

نقل قول نوشته اصلی توسط vivaldi2 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از توضیحاتتون ، خیلی کمک کرد.
    شما بلیط پاریس به نیس رو از آزانس هواپیمایی در ایران تهیه کردید یا از پاریس ؟ رزرو هتلتون هم از آژانس ایرانی انجام دادید ؟

بله از ایران تهیه کردم هم بلیط داخلی اروپا،هم هتل هامون
    آزانس مارکوپولو

Member
    رشته و دانشگاه
    Institut polytechnique de Grenoble,fluid mechanics and energetics

سلام دوستان .یکی بگه من چیکار کنم سوال اول اینکه من واسه ویزا که اپای کردم با یه پیش فاکتور اقدام کردم خود اون ایجنسی گفت با این پیش فاکتور واسه ویزا اقدام کن.دیروز از دانشگاه ایمیل زدن که ما خوابگاهت رو گارانتی میکنیم و یه پی دی اف بهم داد که مهر و امضا شده.اینو ایمیل کردم سفارت میگه باید دوباره اپلای کنی من باید چیکار کنم این واقعا مسخرست ! سوال دوم اینکه من واسه این هفته که میاد نه هفته بعدش دقیقا اول هفته پاسپورتم رو میخوام و دوشنبه برمیگردونم به سفارت ایمیل زدم پاسم رو میخوام وباز بر میگردونم ج ندادن توروخدا کممممککککک من چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط raheleh_sh نمایش پست ها
    ضمنا ، اين پيغام رو تو موضوع ويزاي توريستي ايتاليا يكي از دوستان گذاشته اند ، شايد اين مسئله براي فرانسه هم صادق باشد ، يعني گرفتن حضوري وقت مصاحبه براي كنفرانس ، از سفارت فرانسه اين موضوع را سوال كنيد.
    پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

نوشته اصلی توسط mirjalily
    از یک آزانس که متخصص وقت ایتالیا بود سئوال کردم گفتند برای کنفرانس حضوری هم وقت میدهند. آیا این حرف درسته؟ کسی اگر تجربه ای تو این زمینه داره ممنون میشم راهنمایی کنه.

دوست عزیز برای گرفتن ویزای کنفرانس نیازی به ایمیل و گرفتن وقت نیست. کافیه که صبح برید جلو در کنسولگری منتظر باشید تا وقتی که بگن متقاضیان کنفرانس و به طور کلی ریسرچ بیان داخل و مدارک رو تحویل بدن،،
    ممنونم دوست عزیز
    تو کنسلی های وقت مصاحبه (البته برای سفارت سوییس )تونستم یه وقت بگیرم.

دوستان عزیز بنده یک ماه دیگه وقت سفارتم میرسه

لطفاً راهنمایی بفرمایید آیا من چون دارای 2 شنگن قبلی هستم میتونم اینبار درخواست 3 ماهه مالتیپل بدهم ولی همسرم که بار اولش هست درخواست سینگل بده یا باید هر دو سینگل باشه؟
    ما 13 روزه انتخاب کردیم از این لحاظ که همسرم بار اولش هست مشکلی پیش نمیاد؟ چون میدونم توریستی تا 15 روز ظاهراً حداکثر محدودیت هست برای افرادی که بار اول شنگن میگیرند.
    ضمن اینکه بنده مدیر عامل شرکت هستم و همسرم رو عضو هیئت مدیره کردم بیشتر از 6 ماه بیمه براش رد کردم بلیط هامونم از ماهان گرفتیم و حد اقل حقوق ماهانه رد میشه ولی گردش حساب هر دومون خوبه و سند ملکی هم بنامم هست
    در آخر اگر نکته دیگه ای هست میتونه کمکمون کنه در روز مصاحبه بفرمایید

ویرایش توسط dm800pvr : June 30th, 2016 در ساعت 10:28 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)