صفحه 51 از 106 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1054

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم سیاسی -سوربن

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

سلام خدمت تمام دوستان.
    من برای مقطع دکترا(به زبان انگلیسی) پذیرش گرفتم.(بدون بورسیه، فقط استادی موافقت کردند و بهم گفتند سریعا پیگیر کارهای ویزا باش)الان به صورت سرعتی دارم مدارک ویزا رو آماده میکنم.
    مدارکی که برای ترجمه داده ام اینها هستند: شناسنامه، پاسپورت، ضمانت نامه مادر، مدرک کارشناسی ارشد(ریز نمراتم انگلیسی صادر شده ).
    غیر از این مدارک مدرک دیگه ای لازم هست که برای ترجمه بدم؟ و اینکه الان که ترجمه این مدارک رو دارم(از مترجم مورد تایید سفارت) باید برای مهرتایید سفارت روز پنج شنبه(بدون گرفتن وقت؟؟) به سفارت برم؟
    در یک پست این فروم خوندم که دانشجویان دکنرا نیازی به تشکیل پرونده آنلاین ندارند، این گفته درست هست؟
    اگر یکی از دوستان لطف کنند و راهنمایی ام کنند بی نهایت ممنون میشم. من بعد از ترجمه مدارک باید چکار کنم؟

Junior Member

سلام دوستان، مي خواستم بدونم كسي تجربه كنسل كردن وقت سفارت رو داره و يا از عواقب احتمالي عدم حضور در وقت تعيين شده اطلاعي داره؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sammr62 نمایش پست ها
    بله من ايميل زدم بعد از ١٠ روز جواب دادن ، البته روزي يكبار ايميل ميزدم������
    مدارك اصلي و كپي با هم ، توي پوشه بود كه گفت در بياريد از پوشه و بديد ، به ترتيب گذاشته بوديم و خيلي مرتب تحويل داديم ،
    مثلا كپي شناسنامه رو داخل شناسنامه گذاشتيم و كپي گذرنامه داخل گذرنامه ، بقيه هم اول اصل مدارك بعد كپي،
    فقط كپي هاي مهر هاي شينگن رو ميخواست،

اميدوارم ويزا رو بدن ، گفت ١٤ روز ديگه،
    خیلی جالبه ، همسر من دیروز رفته بود مصاحبه مدارک رو همین طوری تحویل داده بود کلی گیر داده بود چرا اینجوری تحویل میدی شناسنامه ما نمیخوایم (البته اخرش گفته بود کپی رو بده) سند هم اصلا نگاه نکرده بود گفته بود کی گفته سند بیارید. تمکن مالی هم هم برای من وهم برای خودشونو برده بودن اونیکه کمتر بود برداشته بود.
    کلا خانمم خیلی شاکی بود از رفتار افیسر.اینجوری که صحبت میکرد بعید بدونم ویزا بهش بدن. ایشالا که برای شما جور بشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسى عمران دانشكده فنى دانشگاه اروميه

نقل قول نوشته اصلی توسط sm76 نمایش پست ها
    خیلی جالبه ، همسر من دیروز رفته بود مصاحبه مدارک رو همین طوری تحویل داده بود کلی گیر داده بود چرا اینجوری تحویل میدی شناسنامه ما نمیخوایم (البته اخرش گفته بود کپی رو بده) سند هم اصلا نگاه نکرده بود گفته بود کی گفته سند بیارید. تمکن مالی هم هم برای من وهم برای خودشونو برده بودن اونیکه کمتر بود برداشته بود.
    کلا خانمم خیلی شاکی بود از رفتار افیسر.اینجوری که صحبت میکرد بعید بدونم ویزا بهش بدن. ایشالا که برای شما جور بشه
    سلام دوست عزیز.افیسر در جریان اخذ ویزا تعیین کننده نیست.مسله مهمی که اکثرا رعایت نمی شه ترتیب تحویل مدارک ، و ارایه مدارک مازاد است.مثلا اگر شما ایشان را ساپورت می کنید چه نیازی به تمکن مالی ایشان بود؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeedalipanahi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.افیسر در جریان اخذ ویزا تعیین کننده نیست.مسله مهمی که اکثرا رعایت نمی شه ترتیب تحویل مدارک ، و ارایه مدارک مازاد است.مثلا اگر شما ایشان را ساپورت می کنید چه نیازی به تمکن مالی ایشان بود؟
    اصلا نگران نباشيد، بودن كسايي كه بدون تمكن مالي خوب ويزا گرفتن،من خواهرم مداركش رو خيلي بد تحويل داد نامرتب، اما با يه بچه هم ويزا گرفت، اصلا معلوم نيست ملاك چيه

Junior Member

سلام من امرور رفتم سفارت براي ويزاي توريستي، با گيت اخر ويو شدم، خيلي معمولي و خونسرد حرف ميزد، ميخواستم بدونم طبق تجربه شما امكان ويزاي ما چقدر هست:
    خودم ٢٢ تومن توي حسابمه و گواهي كار از شركت بردم با ٢/٥ حقوق ( وثيقه ٥٠ تومني به شركت جهت ضمانا كار هم توش قيد كردم)
    همسرم٦١ تومن ، كارمند رسمي ، ٢ سال سابقه اينجا داره، حقوق ٢/٥ حكمشه اما دريافتي بيشتره، گواهي اشتغال و حكم و فيش ها رو هم تحويل داديم
    ازمون پرسيد مالكيم گفتيم اره اما مدرك نخواست،
    حتي نپرسيد هدفتون چيه، عكس هم گير ميدادن ، تقريبا از گردن به بالا ، و يكم شونه، تقريبا كل عكس صورته(٧٠-٨٠ درصد)
    بليط هم تركيش و بيمه و هتل هم داديم، ٨ روز هم مدت اقامتمون بود .
    گردش حساب هم نميخواست ،
    نظرتون چيه؟ ممنون ميشم بگيد.

سلام امروز ويزا گرفتيممممم

سلام.عرض نکردم خدمتتون ص۴۹! مبارکه
    ایشالا بهتون خوش بگذره. فقط یک سوال، رزرو بلیط ترکیش و رزرو هتل هردو غیر قطعی بود؟
    ویرایش توسط Omid_es : October 6th, 2016 در ساعت 10:20 AM

Junior Member

مبارك باشه

Junior Member

با سلام خدمت عزیزان، من به یه مشکل برخوردم تو روند اقدامم ممنون میشم کمکم بدید:

4 ماه پیش لیسانسم تموم شده از دانشگاه آزاد، الان مدرک موقت دارم و به من قول دادن که تا کمتر از 3 ماه دیگه مدرک اصلی روبه من بدن(یعنی دم رفتن)! از اونجایی که مدرک موقت قابل ترجمه رسمی نیست من با دانشگاهایی که دارم اقدام میکنم صحبت کردم و برای فعلا این غیر رسمی رو از من قبول کردن.

مشکل سر سفارت هست الان و سوال من این که آیا میتونم با همین مداکی که الان دارم(رسمی پیش دنشگاهی و ترجمه غیر رسمی کارشناسی) وقت سفارت بگیرم و مصاحبه کنم ؟؟؟ یا کلأ اصلا لیسانس رو ندم. حساسیت روی این موضوع چقدر هست؟ در کل راهی داره ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Institut polytechnique de Grenoble,fluid mechanics and energetics

نقل قول نوشته اصلی توسط KK22 نمایش پست ها
    با سلام خدمت عزیزان، من به یه مشکل برخوردم تو روند اقدامم ممنون میشم کمکم بدید:

4 ماه پیش لیسانسم تموم شده از دانشگاه آزاد، الان مدرک موقت دارم و به من قول دادن که تا کمتر از 3 ماه دیگه مدرک اصلی روبه من بدن(یعنی دم رفتن)! از اونجایی که مدرک موقت قابل ترجمه رسمی نیست من با دانشگاهایی که دارم اقدام میکنم صحبت کردم و برای فعلا این غیر رسمی رو از من قبول کردن.

مشکل سر سفارت هست الان و سوال من این که آیا میتونم با همین مداکی که الان دارم(رسمی پیش دنشگاهی و ترجمه غیر رسمی کارشناسی) وقت سفارت بگیرم و مصاحبه کنم ؟؟؟ یا کلأ اصلا لیسانس رو ندم. حساسیت روی این موضوع چقدر هست؟ در کل راهی داره ؟
    به نظر من منتظر لیسانس بمونید چون سر این مدرک بعضی ها ریجکت شدن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)