صفحه 86 از 106 نخستنخست ... 36767778798081828384858687888990919293949596 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 851 تا 860 , از مجموع 1054

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

سلام خدمت تمام دوستانی که در پروسه وقت و مصاحبه و ایمیل درگیر هستن.
    بنده در تاریخ ۲۶بهمن به سفارت ایمیل زدم برای وقت مصاحبه، داخل فرم هم تاریخ سفر رو ۱تیر زدم. اتو ریپلای هم چند دقیقه بعد یه ایمیل پیشفرض داد که وقتهای مصاحبه جهت عزیمت در فوریه و مارس و اوریل و می و نیمه اول ژوئن پره، تاریخ عزیمت رو بعد از اون تاریخ انتخاب کنید. منم تاریخ سفر رو بعد از ۱۵ژوئن زده بودم یعنی ۲۲ژوئن!
    ۶روز بعد ۲بهمن(امروز) جواب اومد:

۱وقت مصاحبه ویزا برای تاریخ 12ژوئن2017(۲۲خرداد)از ساعت XX:XX الی XX:XX صبح اختصاص داده شد.
    اختصاص وقت مصاحبه برای تاریخ دیگری امکان پذیر نمی باشد.

من میخواستم ۱تیر توریستی برم حالا ۴روز ویزام دیرتر میاد ایرادی هم نداره حالا یه چند روز دیرتر میرم،‌موفق باشید دوستان.
    ویرایش توسط Omid_es : February 20th, 2017 در ساعت 06:14 PM

سلام دوستان برای سفارت 1 سری کپی از مدارک کافیه?بعد کسی میدونه حداقل و حداکثر جواب ویزا کی میاد?خودشون تو رسید اعلام میکنن یا خودمون بپرسیم
    ممنون میشم جواب بدین فردا صبح وقت دارم

سلام دوستان امروز من سفارت بود سند خونه مال من و همسرم رو نگاه نکرد و پس داد
    فقط اصل بلیط هواپیمانو برداشت موقع گرفتن پاسپورت بهمون پس میدن?

نقل قول نوشته اصلی توسط dread نمایش پست ها
    سلام دوستان امروز من سفارت بود سند خونه مال من و همسرم رو نگاه نکرد و پس داد
    فقط اصل بلیط هواپیمانو برداشت موقع گرفتن پاسپورت بهمون پس میدن?
    سلام و درود
    منم تابستان رفتم به سند من نگاه نکرد فقط گفت جواز کسب و کارت اصنافت را ترجمه کن بیار همین
    شما چه مدارکی بردید و اینکه یادمه با همسرتون اقدام کردید حتما جواب ویزاتون را بزارید تا بدونیم چی شد و اینکه تاریخ دریافت پاسپورت را کی اعلام کردن ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alivosogh نمایش پست ها
    سلام و درود
    منم تابستان رفتم به سند من نگاه نکرد فقط گفت جواز کسب و کارت اصنافت را ترجمه کن بیار همین
    شما چه مدارکی بردید و اینکه یادمه با همسرتون اقدام کردید حتما جواب ویزاتون را بزارید تا بدونیم چی شد و اینکه تاریخ دریافت پاسپورت را کی اعلام کردن ؟؟؟
    14 مارچ حجواب میاد بدبختی حرکت من 16 مارچ هست اگه کنسل بشه بدبختم من رزرو/هتل قطعی پروازمم قطعی خریدم گواهی اشتغال همونطور که خودشون خواستن با موجودی نفری 45 میلیون جفتمونم شاغل با 6 سال سابقه کار و نفری 3 میلیون حقوق
    شانسمون خوبه?

بلیط هواپیمارو بهمون پس میدن اصل و کپیشو برداشت?

واسه گرفتن پاسپورت حتما همسرم هم باید باشه یا خودمم میتونم بگیرم?
    نمیشه به سفارت زنگ یا ایمیل بدم و بگم با توجه به تاریخ پروازمون پاسپورتمونو زودتر بدن?ممنون میشم جواب بدین

واسه گرفتن پاسپورت حتما همسرم هم باید باشه یا خودمم میتونم بگیرم?
    نمیشه به سفارت زنگ یا ایمیل بدم و بگم با توجه به تاریخ پروازمون پاسپورتمونو زودتر بدن?ممنون میشم جواب بدین
    سلام درود
    تعجب میکنم باد دو هفته ای جواب بدن چر طول کشیده خوب لابد خیلی شلوغه سفارت چی بگم
    بلیط را بعید میدونم بدن شما یه بار دیگه بلیط را از آزانس بگیر کاری نداره که یا پرینتش را ببر
    به گمانم 99 درصد ویزا میشی میگی نه جوابش امد شیرینیش را بده ون ی درصدم که بت ندادم به خاطر اینکه قبلا ویزا شنگن نداشتی یه ذره سخت میگیرن ولی باید بهت بدن

نقل قول نوشته اصلی توسط alivosogh نمایش پست ها
    سلام درود
    تعجب میکنم باد دو هفته ای جواب بدن چر طول کشیده خوب لابد خیلی شلوغه سفارت چی بگم
    بلیط را بعید میدونم بدن شما یه بار دیگه بلیط را از آزانس بگیر کاری نداره که یا پرینتش را ببر
    به گمانم 99 درصد ویزا میشی میگی نه جوابش امد شیرینیش را بده ون ی درصدم که بت ندادم به خاطر اینکه قبلا ویزا شنگن نداشتی یه ذره سخت میگیرن ولی باید بهت بدن
    خدا از دهنت بشنوه حتما میدم اگه بگیرم فکر کنم بلیط رو پس بدن چون بیمه مسافرتیمم پس ندادن البته جفتشم میشه پرینت گرفت
    فقط نمیدونی من میتونم جای همسرم پاسپورتشو تحویل بگیرم

خدا از دهنت بشنوه حتما میدم اگه بگیرم فکر کنم بلیط رو پس بدن چون بیمه مسافرتیمم پس ندادن البته جفتشم میشه پرینت گرفت
    فقط نمیدونی من میتونم جای همسرم پاسپورتشو تحویل بگیرم
    فکر می کنم بتونی ؛سفارت آلمان که بر اساس رسید پاسپورتها را تحویل میده وحتی به تعداد و با صاحب پاسپورت کاری نداره احتمالا فرانسه هم باید شبیه آن باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)