صفحه 10 از 106 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1054

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط alivosogh نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای جولای وقت سفارت دارم ویزای درخواستی من توریستی هست چند سوال دارم اول اینکه من متاهل هستم یه مغازه دارم شش دانگ به نام خودم هست جواز کسب دارم اونم به نام خودم هست و در ضمن میخوام تنها برم همسرم نمیخواد بیاد فرانسه الان در حال حاضر چهل میلیون تو حساب پس انداز دارم مدت زیادی هم هست ولی زمان مصاحبه دیگه پولی ندارم چون باید تا اون موقع یه پولی پرداخت کنم که قطعا پولی پس انداز نمیمونه ولی حساب جاری دارم که خیلی خوب داره کار میکنه تراکنش بالایی داره سوال من از شما دوستان اینه من چند درصد شانس گرفتن ویزا را دارم
    سلام به نظر من که شانس شما بالاس
    به نظرم قبل از اینکه پول رو برداشت کنید از بانک نامه مربوط به موجودیتون رو بگیرید

و اگر اون زمان تا زمان مصاحبه شما فاصله چندانی نداشته باشه برای سفارت قابل قبول خواهد بود

Junior Member

سلام دوستان

کسانی که از طریق سایت études en France پذیرش می گیرند باید برای وقت گرفتن با کامپوس فرانس تماس بگیرند یا از طریق همون سایت براشون وقت داده میشه و باید منتظر خبری از کامپوس فرانس باشند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering

دوستان يك سوْال در مورد ويزاي توريستي داشتم . من ديروز ويزاي توريستم اومد ولي بر خلاف دو سال پيش كه اقدام كرده بودم ، أصل دعوتنامه رو بهم پس ندادند . آيا اين روال جديده ؟ يا ممكنه فراموش كرده باشند ؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_a_m نمایش پست ها
    دوستان يك سوْال در مورد ويزاي توريستي داشتم . من ديروز ويزاي توريستم اومد ولي بر خلاف دو سال پيش كه اقدام كرده بودم ، أصل دعوتنامه رو بهم پس ندادند . آيا اين روال جديده ؟ يا ممكنه فراموش كرده باشند ؟؟
    سلام
    بهتون تبریک میگم
    میتونم بپرسم کی مصاحبه داشتید؟
    من و همسرم برای شرکت در کنفرانسی در پاریس اقدام کردیم و قرار بود 15 می بریم برای کرفتن نتیجه ولی بهمون گفتن هنوز در حاله برسیه
    البته دو بار بهمون ایمیل زده بودن و ازمون رزومه خواسته بودن که ما براشون فرستادیم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mehriz نمایش پست ها
    سلام
    بهتون تبریک میگم
    میتونم بپرسم کی مصاحبه داشتید؟
    من و همسرم برای شرکت در کنفرانسی در پاریس اقدام کردیم و قرار بود 15 می بریم برای کرفتن نتیجه ولی بهمون گفتن هنوز در حاله برسیه
    البته دو بار بهمون ایمیل زده بودن و ازمون رزومه خواسته بودن که ما براشون فرستادیم
    ممنونم. دوست عزیز روال ویزای توریستی احتمالا با شما بسیار متفاوت هست . و من فقط مدارک ویزای شخصی با دعوتنامه ارائه دادم نه بشتر . ولی اگر بهنون کمک میکنه , من 2 می تحویل مدارک داشتم و همون روز نوشته بود که 17 می برای گرفتن پاسپورت بیایید .

ممنونم. دوست عزیز روال ویزای توریستی احتمالا با شما بسیار متفاوت هست . و من فقط مدارک ویزای شخصی با دعوتنامه ارائه دادم نه بشتر . ولی اگر بهنون کمک میکنه , من 2 می تحویل مدارک داشتم و همون روز نوشته بود که 17 می برای گرفتن پاسپورت بیایید .
    سلام میشه بپرسم مدارکی که بردید سفارت چی هست من برای 8 اگوست وقت دارم و یه سوال دیگه که دارم مدارک را فارسی بردید یا ترجمه و میشه بگید چه سوالاتی میکنند منو دوست میخواهیم اولین بار بریم پاریس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alivosogh نمایش پست ها
    سلام میشه بپرسم مدارکی که بردید سفارت چی هست من برای 8 اگوست وقت دارم و یه سوال دیگه که دارم مدارک را فارسی بردید یا ترجمه و میشه بگید چه سوالاتی میکنند منو دوست میخواهیم اولین بار بریم پاریس
    فهرست همه مدارک لازم رو می تونین تو سایت خود سفارت پیدا کنین. واسه ویزای کوتاه مدت هیچ مدرکی از جمله شناسنامه احتیاج به ترجمه نداره.

Junior Member

سلام. من امروز رفتم برای گرفتن جواب سفارت (دو هفته پیش مدارک رو داده بودم) ولی به من گفتن که هنوز جواب از فرانسه نیومده. ویزای کوتاه مدت برای یه دوره ی تحقیقاتی درخواست داده بودم . دوستان کسی میدونه چقد ممکنه طول بکشه تا بیاد ویزا؟ و اینکه سر تایم حاضر نشده عادیه یا بده؟ ممنون

Junior Member

من هم برای ویزای توریستی البته برای یک کنفرانس اقدام کرده بودم که کپی دعوتنامه رو از من گرفتند. و اصل رو به من برگردوندن.

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

سلام دوستان در مورد بحث دعوتنامه، اصولاً سفارت اصل دعوتنامه رو پس از صدور ویزا به متقاضیان بر میگردونه.
    اما اگر احیاناً هم دریافت نکردید، مشکلی ایجاد نمیکنه، چون بعد ازین ارزش خاصی نداره و این ویزای شنگن شما هست که اهمیت داره و مجوز سفر شما به حوزه شنگن هست.
    موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)