صفحه 100 از 106 نخستنخست ... 5090919293949596979899100101102103104105106 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 1054

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط ava_b نمایش پست ها
    سلام بر دوستان عزیز ، ویزا توریستی من و همسرم اومد . ولی برای دوستم و خانواده اش منفی با 9 تا بند که تو نامه فرستادن . که هیچ کدومش هم درست نیست مثل اینکه گفتن شما سه ماه غیر قانونی تو محدوده شنگن بودید . که تا حالا اصلا اینا شینگن نداشتن !! و اینکه بیمه مسافرتی معتبر ارائه ندادین ، در صورتی که بیمه ملت 50000 یورو داده بودن . و..... نوشته میشه اعتراض کنید به نظرتون فایده داره ؟ میشه با اسم کس دیگه اشتباه گرفته شده باشن ؟ لطفا اگه کسی اطلاعی از روند اعتراض داره بفرمائید . ممنون
    سلام

تبریک می گم بهتون. شما قبلا شینگن داشتین؟ چون تو بخش اعلام نتایج دیدم که گفتین درخواست مولتی داده بودین.

Junior Member

سلام بر دوستان عزیز ، ویزا توریستی من و همسرم اومد . ولی برای دوستم و خانواده اش منفی با 9 تا بند که تو نامه فرستادن . که هیچ کدومش هم درست نیست مثل اینکه گفتن شما سه ماه غیر قانونی تو محدوده شنگن بودید . که تا حالا اصلا اینا شینگن نداشتن !! و اینکه بیمه مسافرتی معتبر ارائه ندادین ، در صورتی که بیمه ملت 50000 یورو داده بودن . و..... نوشته میشه اعتراض کنید به نظرتون فایده داره ؟ میشه با اسم کس دیگه اشتباه گرفته شده باشن ؟ لطفا اگه کسی اطلاعی از روند اعتراض داره بفرمائید . ممنون
    مبارک باشه . کلا اون نامه 12 تا بند داره که 3 بندش رو خارج کردن و الان 9 بند داره مثلا گذرنامه نامعتبر یا گذرنامه آسیب دیده یا فعالیت جنایتکارانه است که معمولا این 3 بند رو خارج کردن چون اگه گذرنامه اشکال داشته باشه اصلا اونو نمی گیرن . ببین کدوم رو علامت زده براشون . قطعا مشکلی بوده که ریجکت شدن
    مدارک جعلی

یک سرنوشت مشترک برای همه ی متقاضیان که تلاش در ارائه اسناد جعلی به سفارت یا کنسولگری هستند، وجود دارد و رد شدن مطلق ویزا از پیامدهای نامطلوب آن بشمار می رود.

توضیح ناکافی برای اقامت

یکی دیگر از دلایل رد شدن ویزا توسط افسر کنسولی، نداشتن توجیه کافی و هدف از پیش تعیین شده برای سفر است. چنین موارد عبارتند از:

• عدم انطباق اشتغال و صلاحیت حرفه ای با وضعیت مالی ارائه شده
    • ناتوانی در ارائه اسناد و مدارک در مورد هدف از سفر و اقامت در منطقه شینگن
    • از دست دادن دوره درخواست ویزا در انطباق با برنامه سفر ارائه شده

نداشتن هدف مشخصی از سفر

یکی دیگر از دلایل رد شدن ویزای شینگن عدم ارائه طرح مناسب از سفر خود را در منطقه شینگن است . این موارد عبارتند از:

• استفاده از سفارت اشتباه از منطقه شینگن (که نمی توانند به تعیین مقصد اصلی سفر خود را در منطقه شینگن کمکی کند)
    • قادر نبودن به اثبات رزرو داشتن محل اقامت برای هر شب اقامت در منطقه شینگن
    • قادر نبودن به ارائه بلیط پرواز رزروی برای هر متقاضی (هنگامی سفر گروهی)

نامه مرجع نامعتبر

از دلایل مشهود رد شدن ویزای شینگن ارائه نامه رسمی از مرجع خاص که توسط نویسنده تصدیق نشده باشد. این موارد شامل:

• عدم ارائه یک نامه رسمی در سربرگ اصلی با آدرس شرکت و یا نویسنده آن
    • ارائه نامه رسمی که سه (3) ما از تاریخ صدور آن گذشته باشد.
    • ارائه یک نامه رسمی که مهر و امضای نویسنده نامه نداشته باشد.

امرارمعاش ناکافی

یکی از دلایلی که سفارت یا کنسولگری کشورهای شینگن حاضر به ارائه ویزا نیستند، عدم اثبات امرارمعاش کافی در طول مدت اقامت در منطقه شینگن است چنین مواردی ممکن است شامل:

• عدم ارائه صورتهای مالی بیشتر از یک (1) ماه از تاریخ صدور آن
    • عدم ارائه بیانیه ای از حساب جاری خود (ارائه اظهارات کارت اعتباری)
    • نداشتن بودجه کافی در صورتهای مالی ارائه شده
    • عدم ارائه چک مسافرتی معتبر

تولد غیر قابل قبول یا گواهی ازدواج

عدم توانایی در ارائه گواهی تولد یا ازدواج که توسط سفارت یا کنسولگری پذیرفته شود (تصدیق شود) منجر به شکست در اخذ ویزای شینگن می شود. این موارد عبارتند از:

• عدم ارائه گواهی تایید شده توسط مقامات رسمی، به عنوان مثال وزارت كشور
    • عدم ارائه گواهی به زبان غیر انگلیسی ترجمه توسط مترجم مجاز
    • عدم اثبات گواهی مدنی (ارائه یک سند مذهبی)
    • عدم توانایی در ارائه گواهی پدر و مادر کودک

بیمه نامه نامعتبر

از جمله دلایل دیگری که ممکن است منجر به شکست در اخذ ویزایشینگن شود ، عدم توانایی در ارائه پوشش بیمه مسافرتی مناسب برای مدت زمان اقامت در منطقه شینگن است. چنین مواردی شامل

• عدم امکان تامین یک پوشش بیمه مسافرتی در مقدار پیش بینی شده
    • ارائه یک بیمه مسافرتی که کشور مقصد آن را پوشش نمی دهد
    • عدم توانایی در ارائه بیمه مسافرتی که سیاست معتبر در سراسر منطقه شینگن داشته باشد
    • ناتوانی برای نشان دادن یک بیمه مسافرتی که کل روز از سفر در منطقه شینگن را پوشش دهد

فاقد مدرک اسکان

عامل دیگری که ممکن است برای اخذ ویزای دردسرساز شود مشخص نبودن محل استقرار متقاضی در طول سفر خود در خارج از کشور است. این موارد عبارتند از :

• عدم ارائه شواهدی رزرو هتل،
    • فاقد ارائه دعوت نامه از میزبان (اثبات حمایت)
    • عدم ارائه مدارک و شواهد یک تور از پیش پرداخت شده

وضعیت نامطلوب ویزا شینگن

چیز دیگری که می تواند اخذ شینگن ویزا را مختل کند جلوتر بودن تاریخ ویزای شینگن است. این موارد عبارتند از:

• عدم رعایت محدودیت ویزای شینگن (به عنوان مثال زیاد ماندن در منطقه شینگن، عدم پیروی از برنامه سفر ارائه شده، و غیره)
    • مالکیت یک گذرنامه دیگر با ویزای شینگن فعال

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Destina نمایش پست ها

مبارک باشه . کلا اون نامه 12 تا بند داره که 3 بندش رو خارج کردن و الان 9 بند داره مثلا گذرنامه نامعتبر یا گذرنامه آسیب دیده یا فعالیت جنایتکارانه است که معمولا این 3 بند رو خارج کردن چون اگه گذرنامه اشکال داشته باشه اصلا اونو نمی گیرن . ببین کدوم رو علامت زده براشون . قطعا مشکلی بوده که ریجکت شدن
    مدارک جعلی

یک سرنوشت مشترک برای همه ی متقاضیان که تلاش در ارائه اسناد جعلی به سفارت یا کنسولگری هستند، وجود دارد و رد شدن مطلق ویزا از پیامدهای نامطلوب آن بشمار می رود.

توضیح ناکافی برای اقامت

یکی دیگر از دلایل رد شدن ویزا توسط افسر کنسولی، نداشتن توجیه کافی و هدف از پیش تعیین شده برای سفر است. چنین موارد عبارتند از:

• عدم انطباق اشتغال و صلاحیت حرفه ای با وضعیت مالی ارائه شده
    • ناتوانی در ارائه اسناد و مدارک در مورد هدف از سفر و اقامت در منطقه شینگن
    • از دست دادن دوره درخواست ویزا در انطباق با برنامه سفر ارائه شده

نداشتن هدف مشخصی از سفر

یکی دیگر از دلایل رد شدن ویزای شینگن عدم ارائه طرح مناسب از سفر خود را در منطقه شینگن است . این موارد عبارتند از:

• استفاده از سفارت اشتباه از منطقه شینگن (که نمی توانند به تعیین مقصد اصلی سفر خود را در منطقه شینگن کمکی کند)
    • قادر نبودن به اثبات رزرو داشتن محل اقامت برای هر شب اقامت در منطقه شینگن
    • قادر نبودن به ارائه بلیط پرواز رزروی برای هر متقاضی (هنگامی سفر گروهی)

نامه مرجع نامعتبر

از دلایل مشهود رد شدن ویزای شینگن ارائه نامه رسمی از مرجع خاص که توسط نویسنده تصدیق نشده باشد. این موارد شامل:

• عدم ارائه یک نامه رسمی در سربرگ اصلی با آدرس شرکت و یا نویسنده آن
    • ارائه نامه رسمی که سه (3) ما از تاریخ صدور آن گذشته باشد.
    • ارائه یک نامه رسمی که مهر و امضای نویسنده نامه نداشته باشد.

امرارمعاش ناکافی

یکی از دلایلی که سفارت یا کنسولگری کشورهای شینگن حاضر به ارائه ویزا نیستند، عدم اثبات امرارمعاش کافی در طول مدت اقامت در منطقه شینگن است چنین مواردی ممکن است شامل:

• عدم ارائه صورتهای مالی بیشتر از یک (1) ماه از تاریخ صدور آن
    • عدم ارائه بیانیه ای از حساب جاری خود (ارائه اظهارات کارت اعتباری)
    • نداشتن بودجه کافی در صورتهای مالی ارائه شده
    • عدم ارائه چک مسافرتی معتبر

تولد غیر قابل قبول یا گواهی ازدواج

عدم توانایی در ارائه گواهی تولد یا ازدواج که توسط سفارت یا کنسولگری پذیرفته شود (تصدیق شود) منجر به شکست در اخذ ویزای شینگن می شود. این موارد عبارتند از:

• عدم ارائه گواهی تایید شده توسط مقامات رسمی، به عنوان مثال وزارت كشور
    • عدم ارائه گواهی به زبان غیر انگلیسی ترجمه توسط مترجم مجاز
    • عدم اثبات گواهی مدنی (ارائه یک سند مذهبی)
    • عدم توانایی در ارائه گواهی پدر و مادر کودک

بیمه نامه نامعتبر

از جمله دلایل دیگری که ممکن است منجر به شکست در اخذ ویزایشینگن شود ، عدم توانایی در ارائه پوشش بیمه مسافرتی مناسب برای مدت زمان اقامت در منطقه شینگن است. چنین مواردی شامل

• عدم امکان تامین یک پوشش بیمه مسافرتی در مقدار پیش بینی شده
    • ارائه یک بیمه مسافرتی که کشور مقصد آن را پوشش نمی دهد
    • عدم توانایی در ارائه بیمه مسافرتی که سیاست معتبر در سراسر منطقه شینگن داشته باشد
    • ناتوانی برای نشان دادن یک بیمه مسافرتی که کل روز از سفر در منطقه شینگن را پوشش دهد

فاقد مدرک اسکان

عامل دیگری که ممکن است برای اخذ ویزای دردسرساز شود مشخص نبودن محل استقرار متقاضی در طول سفر خود در خارج از کشور است. این موارد عبارتند از :

• عدم ارائه شواهدی رزرو هتل،
    • فاقد ارائه دعوت نامه از میزبان (اثبات حمایت)
    • عدم ارائه مدارک و شواهد یک تور از پیش پرداخت شده

وضعیت نامطلوب ویزا شینگن

چیز دیگری که می تواند اخذ شینگن ویزا را مختل کند جلوتر بودن تاریخ ویزای شینگن است. این موارد عبارتند از:

• عدم رعایت محدودیت ویزای شینگن (به عنوان مثال زیاد ماندن در منطقه شینگن، عدم پیروی از برنامه سفر ارائه شده، و غیره)
    • مالکیت یک گذرنامه دیگر با ویزای شینگن فعال
    سلام و خیلی ممنون از توضیحات شما دوست عزیز، بند8 اطلاعات ارائه شده در مورد هدف و شرایط اقامت شما قابل قبول نیست ، تیک خورده فقط . در این خصوص ما برنامه سفر 10 روزه پاریس ارائه کردیم ، رزرو هتل 10 روزه در پاریس از سایت بوکینگ دادیم ، و رزرو بلیط رفت و برگشت قطر ایرویز ارائه دادیم ، از لحاظ مالی هم شرایط خیلی خوبی داشتن با سند مغازه و جواز کسب . یک فرزندشون هم ایران می موند . به نظرتون نامه اعتراضی چطور بنویسیم و این آدرس که ته نامه هست BP 63.609 . 44036 NANTES CEDEX1 چه آدرسیه ؟ پستی هست یا نه من متوجه نشدم . خیلی لطف می کنید کمکمون کنید چون خیلی ناراحتن برای این موضوع . سپاس

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

سلام و خیلی ممنون از توضیحات شما دوست عزیز، بند8 اطلاعات ارائه شده در مورد هدف و شرایط اقامت شما قابل قبول نیست ، تیک خورده فقط . در این خصوص ما برنامه سفر 10 روزه پاریس ارائه کردیم ، رزرو هتل 10 روزه در پاریس از سایت بوکینگ دادیم ، و رزرو بلیط رفت و برگشت قطر ایرویز ارائه دادیم ، از لحاظ مالی هم شرایط خیلی خوبی داشتن با سند مغازه و جواز کسب . یک فرزندشون هم ایران می موند . به نظرتون نامه اعتراضی چطور بنویسیم و این آدرس که ته نامه هست BP 63.609 . 44036 NANTES CEDEX1 چه آدرسیه ؟ پستی هست یا نه من متوجه نشدم . خیلی لطف می کنید کمکمون کنید چون خیلی ناراحتن برای این موضوع . سپاس
    آدرس مربوطه یه صندوق پستیه... معروف به کمیسیون نانت... ولی اعتراض بهش سودی نداره... اولین دلیل این که دادن ویزا به شهروند خارجی "حق" اون شهروند نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط CyrusG نمایش پست ها
    سلام

تبریک می گم بهتون. شما قبلا شینگن داشتین؟ چون تو بخش اعلام نتایج دیدم که گفتین درخواست مولتی داده بودین.
    سلام ، خیلی ممنون . من شینگن نداشتم ولی مولتی انگلیس رو دارم الان .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    آدرس مربوطه یه صندوق پستیه... معروف به کمیسیون نانت... ولی اعتراض بهش سودی نداره... اولین دلیل این که دادن ویزا به شهروند خارجی "حق" اون شهروند نیست.
    ممنون دوست عزیز بابت جوابتون

Junior Member

سلام
    ببخشید من یک سوالی داشتم.
    من برای 28 تیر وقت مصاحبه دارم. میخواستم بدونم برای سفر من شنیدم آگوست خیلی شلوغه و هر صف چند ساعت طول میکشه!
    به نظرتون بهتره سفرم رو برای همون آگوست (نیمه دوم مرداد) تنظیم کنم یا اول سپتامبر (10 شهریور)؟
    من برنامه ام 4 روز پاریس-4 روز رم- 4 روز بارسلون هست. به نظرتون سفارت مشکلی نداره با این برنامه با توجه به اینکه فقط 4 روز در پاریس خواهیم بود؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mf_mb نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من یک سوالی داشتم.
    من برای 28 تیر وقت مصاحبه دارم. میخواستم بدونم برای سفر من شنیدم آگوست خیلی شلوغه و هر صف چند ساعت طول میکشه!
    به نظرتون بهتره سفرم رو برای همون آگوست (نیمه دوم مرداد) تنظیم کنم یا اول سپتامبر (10 شهریور)؟
    من برنامه ام 4 روز پاریس-4 روز رم- 4 روز بارسلون هست. به نظرتون سفارت مشکلی نداره با این برنامه با توجه به اینکه فقط 4 روز در پاریس خواهیم بود؟؟

سلام

شما در صورتی می تونین از سفارت فرانسه درخواست ویزا کنین که بخش اصلی سفرتون تو فرانسه باشه. بهتون پیشنهاد می کنم از 12 روز درخواستی حداقل 8 روز برنامه داخل فرانسه بدین.

موفق باشین

سلام
    وقت مصاحبه ما 23 تیرماه است
    دونفر به همراه پسر 13 ساله هستیم
    هر دو کارمند دولت با سابقه بیمه 12 سال
    چقدر شانس گرفتن ویزا داریم ؟
    بعد از دو هفته ویزا صادر می شود ؟
    یا ممکنه طول بکشه؟
    برنامه خرید اصلی بلیط+هتل را از کی باید انجام بدیم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط CyrusG نمایش پست ها
    سلام

من اواخر اسفند ایمیل زدم و اون زمان برام ایمیل امد که تا آخر June وقت ها پر هست و زمان درخواست رو تو August اعلام کنید و من تاریخ رو تصحیح کردم و
    ایمیل رو دوباره ایمیل رو فرستادم اما هنوز بهم تاریخی اعلام نکردن.

کسی اینجا هست که تو یکی ، دوهفته قبل براش ایمیل مشخص شدن وقت امده یاشه؟
    من اوایل فروردین چندین بار ایمیل برای درخواست وقت مصاحبه زدم و اوایل اردیبهشت ماه 23 تیرماه را تعیین کردند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)