صفحه 102 از 106 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1054

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

برای من هم‌همین‌ ایمیل اومده.ما‌وقت‌مصاحبمون اوایل شهریور بود...من‌واقعا از متن ایمیلشون‌متوجه نشدم که ‌دارن‌پیشنهاد میدن که میتونیم‌برای مصاحبه به این‌دفتر هم‌بریم‌یا اجباری باید بریم‌این‌دفتر‌

نقل قول نوشته اصلی توسط ElahehEmami نمایش پست ها
    سلام
    تاریخ مصاحبه ما 23 مرداد است و ایمیل برای ما هم آمده که باید به ساختمان پالادیوم برویم
    حالا مطمئن هستید که نیازی به رفتن خود سفارت نیست ؟
    تاریخ سفر شما کی است ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط goli62 نمایش پست ها
    برای من هم‌همین‌ ایمیل اومده.ما‌وقت‌مصاحبمون اوایل شهریور بود...من‌واقعا از متن ایمیلشون‌متوجه نشدم که ‌دارن‌پیشنهاد میدن که میتونیم‌برای مصاحبه به این‌دفتر هم‌بریم‌یا اجباری باید بریم‌این‌دفتر‌
    تاریخ سفر شما کی است ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mf_mb نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ما 28 تیر مصاحبه داشتیم
    امروز دیدم این ایمیل برامون اومده. این یعنی چی؟ کلا قرار مصاحبه رو کنسل کردن و یا فقط مکانش رو عوض کردن؟؟

سفر شما برای سپتامبر بوده یا آگوست؟

Junior Member

اواسط شهریور

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mf_mb نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ما 28 تیر مصاحبه داشتیم
    امروز دیدم این ایمیل برامون اومده. این یعنی چی؟ کلا قرار مصاحبه رو کنسل کردن و یا فقط مکانش رو عوض کردن؟؟

Greetings from VFS Global

As you plan to travel to France from Iran, it is our pleasure to offer you professional, seamless visa application services coupled with greater convenience and ease at the modern and comfortable France Visa Application Center located in Tehran.

This email is sent as a reconfirmation of your appointment scheduled for 7/19/2017at the time confirmed to you by the French Embassy. There will also be an additional service fee of Euro 25.00 per application in addition to the visa fees which must be paid in cash at the time of your application submission.

Please note that your visa application will be accepted at the following address as mentioned below.

France Visa Application Centre
    11th Floor,
    Palladium Mall,
    Alef Sq, Moqadas Ardabili Av,
    District 1, Tehran – Iran

Please ensure that you arrive at the above mentioned location 15 minutes prior to your confirmed appointment time and date.

با سلام
    اگر دقت کرده باشید آدرس ایمیل جدیدی که از 23 خرداد در سایت سفارت ارائه شده به : VFShelpline @ هست
    پس مشخصه که وقتی به دفتر وی اف اس ایمیل ارسال میشه ... قرار ملاقات هم در دفاتر خودش خواهد بود و احتمال بسیار زیاد انتخاب دیگه ای برای مراجعه به خود سفارت نخواهید داشت و بنظر من این رویه بهتره ...

نقل قول نوشته اصلی توسط goli62 نمایش پست ها
    اواسط شهریور
    سلام
    اینطور که تو نامه مشخصه باید به پالادیوم برید و 25 یورو هم بیشتر بدید و تو سایت سفارت توشته با تاریخ سفر از 10 شهریور یه بعد باید از انجا وقت بگیرند و من حدس می زنم کسانی هم که قبلا وقت داشتن و سفرشان بعد از این تاریخ بوده هم به آنجا منتقل شدن. این شرکت خدمات ویزای کانادا (برای ایرانیان در ترکیه)و انگلیس و قبرس را هم انجام میده و اگر طبق روال ان کشورها باشه فقط مدارک و انگشت نگاری گرفته میشه و نتیجه بعدا اعلام میشه و مصاحبه در کار نیست واگر سفارت لازم بدانه مدارک بیشتر یا مصاحبه حضوری یا تلفنی را درخواست میکنه و باید ببینیم سفر بقیه دوستان که این ایمیل را گرفتن کی بوده است.
    ویرایش توسط gdariush : July 2nd, 2017 در ساعت 03:53 PM

Junior Member

با این‌ حساب معلوم نیست روال جدید به چه صورته !!!!به نظرتون از روز مصاحبه چقدر طول میکشه جواب ریجکتی یا مثبت معلوم بشه؟

Junior Member

سفر ما 6 آگوست بود که وقتی مصاحبه شد 28 تیر منم سفرمون رو گذاشتم برای 31 آگوست. برای سفارت هم یه ایمیل زدم که با توجه به زمان مصاحبه ما سفرمون رو به اول سپتامبر موکول کردیم. دیگه هم جواب خاصی نیومد تا این ایمیل.

من برای بلیط سفر میخوام وقتی جواب ویزا اومد بلیط قطعی بگیرم. در حال حاضر با یه آژانس صحبت کردم و گفتن رزرو بلیط رو میدن. با توجه به اینکه در واقعیت امکان رزرو بلیط دو روز بیشتر نیس، سفارت هم احتمالا این موضوع رو میدونه، مشکل خاصی نیست؟

Junior Member

سلام به همه
    من درخواست وقت مصاحبه را اواخر فروردین ارسال کرده ام. زمان سفر در سپتمبر است اما هنوز دعوت به مصاحبه نشده ام. آیا به نظر شما این تاخیر عادی است؟ راهکاری می شناسید؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)