صفحه 105 از 106 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 1054

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

دوستانی که اخیرا سفارت بودن آیا ترجمه بیمه تامین اجتماعی لازم بود؟آیا کپی از سند منزل هم تحویل دادین؟سوال بعد اینکه اگر از سایت های ایرانی مثل زورق هتل قطعی رزرو کنیم به مهر نیاز داره یا نه؟ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط najafi62 نمایش پست ها
    دوستانی که اخیرا سفارت بودن آیا ترجمه بیمه تامین اجتماعی لازم بود؟آیا کپی از سند منزل هم تحویل دادین؟سوال بعد اینکه اگر از سایت های ایرانی مثل زورق هتل قطعی رزرو کنیم به مهر نیاز داره یا نه؟ممنون
    بیمه تامین اجتماعی اصلا الزامی نیست ولی هرچی بدین vfs میگن ترجمه اش کو!!
    ما بیمه رو ندادیم و ازمون هم نخواستن. یه نفر برده بود و بهش گفتن باید ترجمه اش رو می آوردی..
    اصلا سند لازم نیست.
    کلا به مهر نیاز نداره.من از سایت خود هتل با مسترکارت خالی یکی از دوستان گرفتم. هیچ مهری هم نداشت.

Junior Member

دوستان منو راهنمايي كنيد من ٢ تا ويزاي فرانسه يكي ٦ ماهه مولتي يكي ١٤ روزه توريستي دارم مبخوام درخواست مولتي بدم تو فرم سفارت مدت رمان اقامت رو چي بايد بزنم و اينمكه واچر هتل بايد بر اساس اين روزها باشه يعني اگه ٢٠ روز ميمونم واچر ٢٠ روزه ارائه بدم ممنون ميشم راهنمايي كنيد درخواست ٦ ماهه تو فرم چه ذوريه
    ویرایش توسط Roya_2761 : October 14th, 2017 در ساعت 11:41 PM دلیل: اشتباه تايپي

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya_2761 نمایش پست ها
    دوستان منو راهنمايي كنيد من ٢ تا ويزاي فرانسه يكي ٦ ماهه مولتي يكي ١٤ روزه توريستي دارم مبخوام درخواست مولتي بدم تو فرم سفارت مدت رمان اقامت رو چي بايد بزنم و اينمكه واچر هتل بايد بر اساس اين روزها باشه يعني اگه ٢٠ روز ميمونم واچر ٢٠ روزه ارائه بدم ممنون ميشم راهنمايي كنيد درخواست ٦ ماهه تو فرم چه ذوريه
    سلام
    مدت زمان حضور در محدوده شنگن رو 6 ماه بزنید ولی زمان ورود و خروج رو بر طبق تاریخ بلیط هواپیما و هتل بزنید بیمه هم رو برای اولین سفر

باعرضسلاموخستهنباشيددوستانمنيكسرياطلاعاتازخودمميدموميخواستمشمابهمنكمككنيدمحسنهستم٢٩سالهدارايمدركليسانسناپيوستهكامپيوترنرمافزارمنتونستمازيهموسسهآموزشزبانفرانسهدرخودفرانسهيهنامهبگيرمكهبرماونجاوزبانفرانسهيادبگيرمشروعكلاسهاازاولماهدسامبرهستش.منيهدوستفرانسويدارمكهگفتهمنازلحاظخونهوخوردوخوراكوحملونقلمنساپورتميكنهكلاازهرلحاظمنپوششميده.حالاسؤالمناينهستشكهمنبرايسفارتبهچهمداركينيازدارمكهتحويلبدماوندوستمنبايدچهمداركيبهمنبدهسؤالبعدياينكهمنبرايگرفتنويزايتحصيليبايدچهجوريوقتبگيرموازكجابايداقدامكنمسؤالبعدياينكهشانسمنبرايگرفتنويزاچقدرهستشمرسيازلطفدوستان

با عرض سلام و خسته نباشيد دوستان من يك سري اطلاعات از خودم ميدم و مي خواستم شما به من كمك كنيد محسن هستم ٢٩ ساله داراي مدرك ليسانس نا پيوسته كامپيوتر نرم افزار من تونستم از يه موسسه آموزش زبان فرانسه در خود فرانسه يه نامه بگيرم كه برم اونجا و زبان فرانسه ياد بگيرم شروع كلاس ها از اول ماه دسامبر هستش. من يه دوست فرانسوي دارم كه گفته من از لحاظ خونه و خورد و خوراك و حمل و نقل من ساپورت مي كنه كلا از هر لحاظ من پوشش ميده. حالا سؤال من اين هستش كه من براي سفارت به چه مداركي نياز دارم كه تحويل بدم؟
    اون دوست من بايد چه مداركي به من بده که من به سفارت بدم ؟
    سؤال بعدي اين كه من براي گرفتن ويزاي تحصيلي بايد چه جوري وقت بگيرم و از كجا بايد اقدام كنم ؟
    سؤال بعدي اين كه شانس من براي گرفتن ويزا تحصیلی چقدر هستش ؟
    مرسي از لطف دوستان

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط ferbooliya نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشيد دوستان من يك سري اطلاعات از خودم ميدم و مي خواستم شما به من كمك كنيد محسن هستم ٢٩ ساله داراي مدرك ليسانس نا پيوسته كامپيوتر نرم افزار من تونستم از يه موسسه آموزش زبان فرانسه در خود فرانسه يه نامه بگيرم كه برم اونجا و زبان فرانسه ياد بگيرم شروع كلاس ها از اول ماه دسامبر هستش. من يه دوست فرانسوي دارم كه گفته من از لحاظ خونه و خورد و خوراك و حمل و نقل من ساپورت مي كنه كلا از هر لحاظ من پوشش ميده. حالا سؤال من اين هستش كه من براي سفارت به چه مداركي نياز دارم كه تحويل بدم؟
    اون دوست من بايد چه مداركي به من بده که من به سفارت بدم ؟
    سؤال بعدي اين كه من براي گرفتن ويزاي تحصيلي بايد چه جوري وقت بگيرم و از كجا بايد اقدام كنم ؟
    سؤال بعدي اين كه شانس من براي گرفتن ويزا تحصیلی چقدر هستش ؟
    مرسي از لطف دوستان
    محسن جان سلام
    برای ویزای تحصیلی باید با بخش فرهنگی سفارت تماس بگیرید. اگه دوستتون شما رو ساپورت می کنه باید ایشون مدارک مربوط به ساپورت شما رو ارائه بدن (احتمالاً فرم خاصی داره + سابقه مالیاتی و سه فیش آخر حقوقشون)... در کل باید اطلاعات درست و دقیق رو از بخش فرهنگی سفارت بگیرید. شانس ویزا گرفتنتون اگه مسائل مالی حل شده باشه بدک نیست. ولی باز بستگی به انگیزه تون داره. که می خواید با این کلاس زبان چه کنید و برنامه تون برای بعدش چیه؟
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

مرسی بابت پاسخ گوییتون
    من بعد از اتمام آموزش زبان فرانسه(که احتمالا یه دوره ی یک ساله هستش) می خوام یه مغازه پوشاک مردونه اونجا باز کنم ومشغول به کار بشم
    ولی من این موضوع رو به کامپوس فرانس گفتم؛بهم گفتن که اگخ این به سفارت بگی شانست کم میشه برای گرفتن ویزا
    حالا من می خوام به سفارت بگم که بعد از اتمام آموزش می خوام ادامه تحصیل بدم تو مقطع ازشد رشته ی خودم یا یه رشتهی دیگه
    حالا نظر شما چی هست در این مورد که وقتی سفارت ازم پرسید بعد از پایان آموزش می خوای چی کار کنی ؟،چی بگم
    بگم می خوام مغازه بزنم یا بگم می خوام ادامه تحصیل بدم یا بگم می خوام در حین تحصیل یه مغازه هم برای خودم داشته باشم
    مرسی و تشکر

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط ferbooliya نمایش پست ها
    مرسی بابت پاسخ گوییتون
    من بعد از اتمام آموزش زبان فرانسه(که احتمالا یه دوره ی یک ساله هستش) می خوام یه مغازه پوشاک مردونه اونجا باز کنم ومشغول به کار بشم
    ولی من این موضوع رو به کامپوس فرانس گفتم؛بهم گفتن که اگخ این به سفارت بگی شانست کم میشه برای گرفتن ویزا
    حالا من می خوام به سفارت بگم که بعد از اتمام آموزش می خوام ادامه تحصیل بدم تو مقطع ازشد رشته ی خودم یا یه رشتهی دیگه
    حالا نظر شما چی هست در این مورد که وقتی سفارت ازم پرسید بعد از پایان آموزش می خوای چی کار کنی ؟،چی بگم
    بگم می خوام مغازه بزنم یا بگم می خوام ادامه تحصیل بدم یا بگم می خوام در حین تحصیل یه مغازه هم برای خودم داشته باشم
    مرسی و تشکر
    نه... حتماً بگید قصد ادامه تحصیل دارید... و در خصوصش تحقیقات لازم رو هم بکنید. در عین حال شرایط مربوط به کارآفرینی و مغازه داری در فرانسه رو هم مطالعه کنید (برای وقتی که تشریف آوردید البته... نه برای سفارت)
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

با سلام
    دوستان ویزا مادر من اومد.
    شرایط:
    اول از همه شنگن اولی!
    هیئت رئیسه شرکت برای مدت چند سال
    بدون لیست بیمه
    حتی توی VFS هم ترجمه سند ملکی و بیمه تامین اجتماعی رو نگرفتند
    ولی هر چی دم دستمون بود ترجمه کردیم حدود 700 تومن.
    بلیط رزرو قطعی بود. حتی بلیط سفر داخلی فرانسه هم با اتوبوس گرفته بودیم که البته مسئول VFS به اصرار ایشون اینو ضمیمه کرد.
    هتل 7 روز پاریس و 7 روز لیون
    مانده حساب خیلی خوب داشتن و حقوق رو براش 3 ملیون ترجمه کرده بودین نتیجه ویزا 13 روزه اومد و امروز رفت سفارت 1 ماهه با stay duration پانزده روزه دادند.
    ضمناً بهش توصیه اکید کردم که تنها بدون همسر و فرزند اقدام کنه.
    این پست رو برای این میذارم شنگن اولیا دلسرد نشن و مهمترین چیز مدارک بسیار محکم و کامله ایشالا خودتون بتونید بگیرین اگه نه نقص مدرک بوده و ایراد تو مدارک بوده چون امروز شنیدم شنگن چندمی هم رد شده و سفارت گزینشی عمل نمیکنه پس سعی کنید خیلی دقیق طبق چک لیست بروز شده سایت VFS اقدام کنید و فرم رو درست و منطقی پر کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)