صفحه 11 از 106 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1054

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

سلام و درود دوستان
    من دانشجوی ساکن فرانسه هستم و به تازگی از طریق دعوتنامه برای همسرم ویزای کوتاه مدت سه ماهه گرفتم که البته تا یکسال اعتبار داره و چند بار ورود هست. سوالم این هست که آیا امکانش هست تا بعد از اتمام این سه ماه، ویزا رو مثلاً برای یک ماه دیگه هم تمدید کرد؟ و اگر امکانش هست، چه شرایطی داره؟

سپاسگزارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alijooni نمایش پست ها
    سلام و درود دوستان
    من دانشجوی ساکن فرانسه هستم و به تازگی از طریق دعوتنامه برای همسرم ویزای کوتاه مدت سه ماهه گرفتم که البته تا یکسال اعتبار داره و چند بار ورود هست. سوالم این هست که آیا امکانش هست تا بعد از اتمام این سه ماه، ویزا رو مثلاً برای یک ماه دیگه هم تمدید کرد؟ و اگر امکانش هست، چه شرایطی داره؟

سپاسگزارم
    به هیچ وجه این امکان وجود نداره. اولا که تمدید ویزا تا جایی که من میدونم امکان پذیر نیست. دوما فردی که اقامت کشورهای عضو شنگن رو نداره و با ویزای کوتاه مدت مسافرت می کنه تو هر ۶ ماه متوالی حداکثر ۳ ماه می تونه تو حوزه شنگن باشه.

شما می تونین وقتی ۳ ماه اقامتشون تموم شد دوباره از ایران در خواست ویزای جدید بدین, چون با ۳ ماه اقامت عملا اعتبار اون ویزا تموم میشه و شما می تونین ویزای جدید درخواست کنین. البته به شرطی که ویزای جدیدی که می گیرین اون شرطی که گفتم رو نقص نکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط pi0neer نمایش پست ها
    سلام به همگی. امروز به اتفاق همسرم (من برای ویزای دانشجویی و همسرم به عنوان همراه) رفتیم سفارت برای مصاحبه. مدارک رو به همراه پاسپورت تحویل دادیم و اومدیم. حالا یه مشکلی بوجود اومده. ما هفته دیگه باید یه مسافرت خارج از کشور بریم (مجبور شدیم) و می خوام بدونم که می تونیم پاسپورتهامون رو پس بگیریم از سفارت؟ یعنی باید انصراف بدیم از ویزا یا می شه که یه مدت یک هفته از سفارت ویزا رو تحویل گرفت و بعد دوباره بریم بدیم بهشون؟
    ممنون می شم راهنماییم کنین چون خیلی به مشکل خوردم.
    با سلام و آرزوی موفقیت برای شما، چند تا سوال دارم که ممنون می شم اگر راهنمایی کنید.

شما لیست مدارک لازم برای همراه رو از کجا گرفتید؟ برای گواهی تک همسری چه کردید؟ با توجه به وجود شناسنامه در مدارک خودتون، یک نسخه دیگه هم از ترجمه اش به همراه مدارک همسرتون ارائه کردید؟
    برای گواهی سکونت چه مدرکی ارائه کردید؟ در نهایت، موفق به اخذ ویزا شدید؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pi0neer نمایش پست ها
    سلام به همگی. امروز به اتفاق همسرم (من برای ویزای دانشجویی و همسرم به عنوان همراه) رفتیم سفارت برای مصاحبه. مدارک رو به همراه پاسپورت تحویل دادیم و اومدیم. حالا یه مشکلی بوجود اومده. ما هفته دیگه باید یه مسافرت خارج از کشور بریم (مجبور شدیم) و می خوام بدونم که می تونیم پاسپورتهامون رو پس بگیریم از سفارت؟ یعنی باید انصراف بدیم از ویزا یا می شه که یه مدت یک هفته از سفارت ویزا رو تحویل گرفت و بعد دوباره بریم بدیم بهشون؟
    ممنون می شم راهنماییم کنین چون خیلی به مشکل خوردم.
    میشه راهنمایی کنید برای ویزای همراه چه کارهایی کردید و آیا میشه همزمان ک برای ویزای خودم اقدام میکنم برای همسر هم اقدام کنم؟ و اجازه تحصیل و کار برای همراه هست یا نه؟ و اینکه جواب ویزای دو نفریتون مثبت بود؟
    ممنون میشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan2hp نمایش پست ها
    سلام. من امروز رفتم برای گرفتن جواب سفارت (دو هفته پیش مدارک رو داده بودم) ولی به من گفتن که هنوز جواب از فرانسه نیومده. ویزای کوتاه مدت برای یه دوره ی تحقیقاتی درخواست داده بودم . دوستان کسی میدونه چقد ممکنه طول بکشه تا بیاد ویزا؟ و اینکه سر تایم حاضر نشده عادیه یا بده؟ ممنون
    دقیقا ما هم این مشکل رو داریم
    ما برای شرکت در یک کنفرانس اقدام کردیم ولی هنوز خبری نیست
    فک کنم موارد علمی همه با هم بررسی میشه و تعداد بالاست
    ممنون میشم اگه خبری از ویزاتون بود لینجا اطلاع بدید

Member
    رشته و دانشگاه
    Institut polytechnique de Grenoble,fluid mechanics and energetics

سلام دوستان .کسی campus franceمدارکش رو بررسی کرده یا وقت ملاقات گرفته؟والا من یک ماهه منتظر بررسی مدارکم و خیلی هم عجله دارم مشکلم رو با بخش فرهنگی مطرح کردم و گفتن سعی میکنیم زودتر بررسی کنیم کیس شمارو تا زودتر واسه ویزا اقدام کنید اما فعلا هیچ خبری نیست کسی کیسش بررسی شده؟در ضمن من پذیرشم رو از خود دانشگاه گرفتم مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sidasunny نمایش پست ها
    سلام دوستان .کسی campus franceمدارکش رو بررسی کرده یا وقت ملاقات گرفته؟والا من یک ماهه منتظر بررسی مدارکم و خیلی هم عجله دارم مشکلم رو با بخش فرهنگی مطرح کردم و گفتن سعی میکنیم زودتر بررسی کنیم کیس شمارو تا زودتر واسه ویزا اقدام کنید اما فعلا هیچ خبری نیست کسی کیسش بررسی شده؟در ضمن من پذیرشم رو از خود دانشگاه گرفتم مرسی
    دوست عزیز عجله نکنید. من از طریق خود کامپوس ۱۱ تا دانشگاه اپلای کردم که هنوز حتی دانشگاه ها جواب ندادن چه برسه وقت ویزا. :دی کلا به نظر میاد ددلاین های فرانسه واسه پذیرش و ویزا یکم دیرتر از بقیه کشور هاس.

Member
    رشته و دانشگاه
    Institut polytechnique de Grenoble,fluid mechanics and energetics

نقل قول نوشته اصلی توسط sabouri نمایش پست ها
    دوست عزیز عجله نکنید. من از طریق خود کامپوس ۱۱ تا دانشگاه اپلای کردم که هنوز حتی دانشگاه ها جواب ندادن چه برسه وقت ویزا. :دی کلا به نظر میاد ددلاین های فرانسه واسه پذیرش و ویزا یکم دیرتر از بقیه کشور هاس.
    آخه من از کشور دیگه هم پذیرش دارم و اگر تا آخر جون اپلای نکنم آفرم رو از دست میدم .البته الویت اول من چون فرانسه هست میخوام اول واسه اینجا اپلای کنم اگه نشد اونو میرم حالا من باید چیکار کنم این موضوع رو مطرح کردم با فرهنگی و گفتن بررسی میکنیم زودتر اما فقط در حد یه حرف باقی مونده؟به نظر شما چکار کنم ؟سفارت گفت اگر این اولویت اولته اونو تا مدارکت رو ما بررسی نکردیم اپلای نکن چون باز برای ما باید ویزای اونو کنسل کنی؟من چیکار کنم؟؟؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

آخه من از کشور دیگه هم پذیرش دارم و اگر تا آخر جون اپلای نکنم آفرم رو از دست میدم .البته الویت اول من چون فرانسه هست میخوام اول واسه اینجا اپلای کنم اگه نشد اونو میرم حالا من باید چیکار کنم این موضوع رو مطرح کردم با فرهنگی و گفتن بررسی میکنیم زودتر اما فقط در حد یه حرف باقی مونده؟به نظر شما چکار کنم ؟سفارت گفت اگر این اولویت اولته اونو تا مدارکت رو ما بررسی نکردیم اپلای نکن چون باز برای ما باید ویزای اونو کنسل کنی؟من چیکار کنم؟؟؟
    پاسخ کوتاه به شما "صبر و خویشتنداری"ه
    شما تا پایان ژوئن 40 روز تقریباً فرصت دارید... تا اون موقع حتماً جوابهای فرانسه تون اومده... نگران نباشید

Junior Member

این ایمیل خانم زندیه هست. با ایشون صحبت کنین zandieh@clf-teh.org

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)