صفحه 3 از 106 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1054

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

Member
    رشته و دانشگاه
    Institut polytechnique de Grenoble,fluid mechanics and energetics

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

سلام دوستان تورخدا یکی من رو راهنمایی کنه ...
    من پارسال واسه مستر از نروژ ریجکت شدم بخاطر تحریم و دلایل امنیتی که رشته ام مهندسی شیمی بود دوباره appealکردم و بهم ایمیل زدن تو یه pdfکه با ویزای شما موافقت شده اما به دلیل اینکه دانشگاه بخاطر تاخیر ما جارو از شما گرفته و دوباره مجبوریم ویزا ندیم الان میخوام واسه فرانسه اقدام کنم باید چیکار کنم پاسپورتم رو عوض کنم ؟یا نامه pdfآخر رو با مدارک تحویل بدم؟ یا اینکه کاری نکنم همین پاس رو ببرم مشکلی کلا نداره .بعدم اینکه اگر من پاسپورتم رو تعویض کنم متوجه ریجکتی پارسال نمیشن؟ نمیرن چک کنن؟اینم بگم مهر ریجکتی تو پاس ندارم مهر تحویل مدارکه بدون ویزا که نشونی از ریجکت شدنه.بعدم تو رزومم بزنم تو پالایشگاه کارآموزی بودم یا نزنم واسه سفارت یا نزنم؟مرسی که کمک میکنید

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط sidasunny نمایش پست ها
    سلام دوستان تورخدا یکی من رو راهنمایی کنه ...
    من پارسال واسه مستر از نروژ ریجکت شدم بخاطر تحریم و دلایل امنیتی که رشته ام مهندسی شیمی بود دوباره appealکردم و بهم ایمیل زدن تو یه pdfکه با ویزای شما موافقت شده اما به دلیل اینکه دانشگاه بخاطر تاخیر ما جارو از شما گرفته و دوباره مجبوریم ویزا ندیم الان میخوام واسه فرانسه اقدام کنم باید چیکار کنم پاسپورتم رو عوض کنم ؟یا نامه pdfآخر رو با مدارک تحویل بدم؟ یا اینکه کاری نکنم همین پاس رو ببرم مشکلی کلا نداره .بعدم اینکه اگر من پاسپورتم رو تعویض کنم متوجه ریجکتی پارسال نمیشن؟ نمیرن چک کنن؟اینم بگم مهر ریجکتی تو پاس ندارم مهر تحویل مدارکه بدون ویزا که نشونی از ریجکت شدنه.بعدم تو رزومم بزنم تو پالایشگاه کارآموزی بودم یا نزنم واسه سفارت یا نزنم؟مرسی که کمک میکنید
    دوست من سلام...
    اگه تو پروژه های امنیتی کار کردی بهتره تو رزومه ات نزنی ولی در غیر این صورت حیفه که تجربه به این مهمی تو رزومه ات نباشه
    نروژ یکی دو سال اخیر یه سری خل و چل بازی در آورده چون براشون قابل باور نیست که ملت به خاطر زبان انگلیسی و ارزونی دانشگاه میرن نروژ! نگران بحث ریجکت قبلیت نباش و با خیال راحت اقدام کن

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    دوست من سلام...
    اگه تو پروژه های امنیتی کار کردی بهتره تو رزومه ات نزنی ولی در غیر این صورت حیفه که تجربه به این مهمی تو رزومه ات نباشه
    نروژ یکی دو سال اخیر یه سری خل و چل بازی در آورده چون براشون قابل باور نیست که ملت به خاطر زبان انگلیسی و ارزونی دانشگاه میرن نروژ! نگران بحث ریجکت قبلیت نباش و با خیال راحت اقدام کن
    • s no longمرسی از پاسختون والا من هیچ کار امنیتی نکردم که پارسال ریجکت شدم پس مشکلی نداره که کار رو تو پالایشگاه بزنم؟بعدم این که اون PDFای که نروژ برام فرستاد رو همراه مدارک ببرم؟یا پاسپورتم رو عوض کنم و اگر عوض کنم میفهمن یا نه؟این متن ارسالی توسط نروژ است که ویزا خواستن بدن اما دانشگاه ادمیشن رو بخاطر تاخیر ویزا گرفته میخوام بدونم پرینت این رو هم ببرم؟

• The Directorate of Immigration (UDI) has determined whether the applicant meets the
        conditions to be granted a residence permit pursuant to the Immigration Act section 26, see
        the Immigration Regulations section 6-19, first paragraph. Detailed guidelines for permits
        pursuant to this provision are given in UDI Circular RS 2010-101.
        We refer to the fact that the application was rejected on the 7th of July 2015 by the UDI.
        The decision was entirely based on the assessment of the Norwegian Police Security
        Service. The applicant has appealed the decision on the 22nd of July 2015. The Norwegian
        Police Security Service has made a new assessment in the case and on the 26th of
        September 2015 and decided to reverse its stand point in the case.
        However, due to the long processing time the submitted admission letter is no longer valid.
        We refer to the email from the applicants educational establishment dated from 25th of
        September 2015 where it is stated that the applicants admission letter was valid the31st of August 2015. Such, the applicants admissioN IS no longer validi

• er valid

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال ها و بحث های مربوط به ويزاي فرانسه ۲۰۱۶

من هم 4 روزه از 8:30 صبح تا 5 تماس میگیرم و پشت خط میمونم کسی جواب نمیده و در نهایت قطع میشه . واقعا ادم تعجب میکنه این چه جور سیستمی هست ؟
    دوستان کسی اخیرا تونسته وقت بگیره ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Marine22 نمایش پست ها
    با سلام
    قصد شرکت در کنفرانسی در فرانسه رو دارم. اما متاسفانه هر چی که با شماره 64094000 سفارت برای وقت ویزا تماس می گیرم ، کسی گوشی رو بر نمی داره . باید چیکار کنم، راه دیگه یا شماره دیگه ای برای وقت گرفتن وجود دارده ؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

• s no longمرسی از پاسختون والا من هیچ کار امنیتی نکردم که پارسال ریجکت شدم پس مشکلی نداره که کار رو تو پالایشگاه بزنم؟بعدم این که اون PDFای که نروژ برام فرستاد رو همراه مدارک ببرم؟یا پاسپورتم رو عوض کنم و اگر عوض کنم میفهمن یا نه؟این متن ارسالی توسط نروژ است که ویزا خواستن بدن اما دانشگاه ادمیشن رو بخاطر تاخیر ویزا گرفته میخوام بدونم پرینت این رو هم ببرم؟
      • The Directorate of Immigration (UDI) has determined whether the applicant meets the
        conditions to be granted a residence permit pursuant to the Immigration Act section 26, see
        the Immigration Regulations section 6-19, first paragraph. Detailed guidelines for permits
        pursuant to this provision are given in UDI Circular RS 2010-101.
        We refer to the fact that the application was rejected on the 7th of July 2015 by the UDI.
        The decision was entirely based on the assessment of the Norwegian Police Security
        Service. The applicant has appealed the decision on the 22nd of July 2015. The Norwegian
        Police Security Service has made a new assessment in the case and on the 26th of
        September 2015 and decided to reverse its stand point in the case.
        However, due to the long processing time the submitted admission letter is no longer valid.
        We refer to the email from the applicants educational establishment dated from 25th of
        September 2015 where it is stated that the applicants admission letter was valid the31st of August 2015. Such, the applicants admissioN IS no longer validi

• er valid
    ببرید ولی نیازی نیست نشون بدید... اگه پرسیدند که بسیار بعیده می تونید نشون بدید بهشون... و بله سابقه کار پالایشگاه رو حتماً بگذارید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramyadmz نمایش پست ها
    من هم 4 روزه از 8:30 صبح تا 5 تماس میگیرم و پشت خط میمونم کسی جواب نمیده و در نهایت قطع میشه . واقعا ادم تعجب میکنه این چه جور سیستمی هست ؟
    دوستان کسی اخیرا تونسته وقت بگیره ؟
    سلام
    از روز های یکشنبه تا پنجشنبه ساعت 11تا 13با شماره 09334546853 تماس بگیرید راهنماییتون میکنند.
    موفق باشید

Junior Member

سلام به همگی
    من برای یه فرصت مطالعاتی سه ماهه میخوام درخواست بدم برای ویزا. سوال اول اینکه با توجه به مدت زمان کمتر از 90 روز، من برای چه ویزایی باید درخواست کنم؟ و سوال دوم با توجه به اینکه من با هزینه و دعوتنامه دانشگاه فرانسه میخوام برم اونجا، اگه یکی از فامیل ها تو فرانسه برام ضمانت برگشت بفرسته، سند مثبته حساب میشه یا اصلن بهتره نباشه؟ ممنون

Member
    رشته و دانشگاه

سلام دوستان ممنون میشم سوال من رو جواب بدید من تو پر کردن فایل OFIIمشکل دارم این باکس CARDE RESERVE AU CONSULAT قسمت CACHEرو چی باید بنویسم.بعدم من تازه میخوام واسه ویزا دانشجویی اقدام کنم بخش VISAرو چجوری پر کنم؟یه سوال دیگه این باکس تو OFII چیه CADRE RESERVEA L’OFII
    RE/DT NUMERO DOSSIER OFI I: !__!__!__!__!__!__!__!__!__ !__!__!__! REÇU LE__!__!/!__!_!!/!__!__!__!__!مرسی ازالطافتووون

سلام دوستان . من و همسرم تا به حال ۳ بار ویزای شینگن توریستی از فرانسه گرفتیم که آخرین بار آن ویزای مولتی ۶ ماهه بود . ولی این بار جدید که میخوام اقدام کنم تقاضای ویزای مولتی ۷ ماه ( دقیقش ۶ ماه و ۲۰ روز ) دارم . ولی شنیدم که نهایت ویزای توریستی که ممکنه بدن ۶ ماهه هست . کسی هست که من رو راهنمایی کنه که آیا امکانش هست که ویزای بیشتر از ۶ ماه به من بدن ؟؟

Junior Member

سلام

این قسمت ها را سفارت و اداره مهاجرت (OFII) پر میکنند و شما کلا تو این قسمت ها چیزی را نمی نویسید. فقط بالای فرم را پر میکنید و پایین فرم که آدرس را خواسته را هم موقعی که رفتید فرانسه پر میکنید.

موفق باشید

سلام دوستان ممنون میشم سوال من رو جواب بدید من تو پر کردن فایل OFIIمشکل دارم این باکس CARDE RESERVE AU CONSULAT قسمت CACHEرو چی باید بنویسم.بعدم من تازه میخوام واسه ویزا دانشجویی اقدام کنم بخش VISAرو چجوری پر کنم؟یه سوال دیگه این باکس تو OFII چیه CADRE RESERVEA L’OFII
    RE/DT NUMERO DOSSIER OFI I: !__!__!__!__!__!__!__!__!__ !__!__!__! REÇU LE__!__!/!__!_!!/!__!__!__!__!مرسی ازالطافتووون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)