صفحه 4 از 106 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1054

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

Member
    رشته و دانشگاه
    Institut polytechnique de Grenoble,fluid mechanics and energetics

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak2000 نمایش پست ها
    سلام

این قسمت ها را سفارت و اداره مهاجرت (OFII) پر میکنند و شما کلا تو این قسمت ها چیزی را نمی نویسید. فقط بالای فرم را پر میکنید و پایین فرم که آدرس را خواسته را هم موقعی که رفتید فرانسه پر میکنید.

موفق باشید
    مرسی واسه آدرس فرانسه مگه نباید آدرس خوابگاهی که از الان اقدام میکنیم رو بنویسیم؟یا لزومی نداره کانترکت خوابگاه رو ببرم واسه سفارت ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad1361 نمایش پست ها
    سلام دوستان . من و همسرم تا به حال ۳ بار ویزای شینگن توریستی از فرانسه گرفتیم که آخرین بار آن ویزای مولتی ۶ ماهه بود . ولی این بار جدید که میخوام اقدام کنم تقاضای ویزای مولتی ۷ ماه ( دقیقش ۶ ماه و ۲۰ روز ) دارم . ولی شنیدم که نهایت ویزای توریستی که ممکنه بدن ۶ ماهه هست . کسی هست که من رو راهنمایی کنه که آیا امکانش هست که ویزای بیشتر از ۶ ماه به من بدن ؟؟
    سفارت ها مختارن که ویزای ۵ ساله هم بدن. مدارک کافی ارائه بدین احتمالا ازتون قبول می کنن. فقط دقت کنین حتی با ویزای ۵ ساله هم شما تا وقتی اقامت یه کشور عضو شنگن رو نداشته باشن اجازه ندارین در هر ۱۸۰ روز متوالی بیشتر از ۹۰ روز تو حوزه شنگن باشین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering

سلام دوستان . يك سوْال در مورد ويزا داشتم .
    آيا بايد بين دو درخواست ويزاي شينگن فاصله مشخصي باشه ؟؟
    من الان مي خوام براي ويزاي توريستي هفته بعد اقدام كنم و از طرفي بدون در نظر گرفتن نتيجه أون براي ويزاي تحصيلي هم مي خوام بعد از جواب پذيرش دانشگاه كه احتمالا در مرداد باشه براي تحصيلي اقدام كنم . هر در دو هم از فرانسه . آيا اين مشكلي إيجاد نميكنه و امكان پذير هست أصلا ؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_a_m نمایش پست ها
    سلام دوستان . يك سوْال در مورد ويزا داشتم .
    آيا بايد بين دو درخواست ويزاي شينگن فاصله مشخصي باشه ؟؟
    من الان مي خوام براي ويزاي توريستي هفته بعد اقدام كنم و از طرفي بدون در نظر گرفتن نتيجه أون براي ويزاي تحصيلي هم مي خوام بعد از جواب پذيرش دانشگاه كه احتمالا در مرداد باشه براي تحصيلي اقدام كنم . هر در دو هم از فرانسه . آيا اين مشكلي إيجاد نميكنه و امكان پذير هست أصلا ؟؟؟
    سلام

من هم دقیقاً همچین شرایطی دارم. اینطور که به من گفتن بین دو ویزای توریستی باید فاصله باشه، اگه ویزای دوم بلند مدت هست همچین مشکلی وجود نداره. من این رو از سفارت بلژیک پرسیدم البته، ولی قانون شنگن فرقی نداره بین کشورا.

Junior Member

سلام دوستان
    كسي ميتونه برأي تكميل فرم شينگن فرانسه كمكم كنه يكبار ريجكت شدم نميخوام دوباره اشتباهي رخ دهد

Junior Member

قرارداد را که حتما باید برد ولی نیازی نیست اون قسمت را در فرم OFII پر کنید. بعد از صدور ویزا سفارت فرم OFII را مهر میکنه و به شما برمیگردونه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sidasunny نمایش پست ها
    مرسی واسه آدرس فرانسه مگه نباید آدرس خوابگاهی که از الان اقدام میکنیم رو بنویسیم؟یا لزومی نداره کانترکت خوابگاه رو ببرم واسه سفارت ؟

Junior Member

برای یک کنفرانسی قراره به Nantes فرانسه برم، اما اسکان با خودم هست ، ممنون می شم راهنماییم کنید که چطور می تونم یه جای خیلی ارزون و دانشجویی پیدا کنم.

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط Marine22 نمایش پست ها
    برای یک کنفرانسی قراره به Nantes فرانسه برم، اما اسکان با خودم هست ، ممنون می شم راهنماییم کنید که چطور می تونم یه جای خیلی ارزون و دانشجویی پیدا کنم.
    برای اقامت کوتاه مدت از سایت booking.com و یا airbnb استفاده کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال ها و بحث های مربوط به ويزاي فرانسه ۲۰۱۶

نقل قول نوشته اصلی توسط kamikazi نمایش پست ها
    سلام
    از روز های یکشنبه تا پنجشنبه ساعت 11تا 13با شماره 09334546853 تماس بگیرید راهنماییتون میکنند.
    موفق باشید
    اين شماره مال چه كسي هست؟ چرا سفارت اصلا گوشي رو جواب نميده؟ منم اين دو روز هربار زنگ زدم ده دقيقه بوق آزاد زد و نگه داشتم اما كسي برنداشت!!!!!!

Junior Member

سلام دوستان. کسی ساکن Nantes هست تا بتونم ازشون چند تا سوال بپرسم و راهنمایی ام کنند؟ خیلی به کمکتون نیاز دارم. ممنون می شم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)