صفحه 57 از 106 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1054

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

من تجربمو میگم شاید به درد بقیه بخوره و مواظب باشن و اشتباه منو تکرار نکنن و به فنا نرن.
    من و دو تا از دوستام (یکی خانم و یکی اقا) دوشنبه ی هفته ی قبل رفتیم سفارت فرانسه. بگذریم از اینکه چقققققدر رفتار آدمای داخل سفارت زشت و وقیحانه بود و تنفر منو از این کشور بیشتر کرد. گفتن فرانسه خوب ویزای توریستی میده مام رفتیم. همه مدارکمون کامل. یعنی کامل که میگم، مدارکو با کسی چک کردیم که شاید تا حالا برا 500 نفر ویزا گرفته.
    خلاصه اینکه ما 6 صبح رفتیم و نفر 50ام صف بودیم. بعدن فهمیدیم که خیلی راحت میشد ساعت 9 بیاییم و با خیال راحت و بدون بی خوابی کشیدن بریم تو.
    دم در که رسیدیم، یه آقایی من و اون دوستم که خانم بود رو فرستاد تو ، اون یکی دوستم موند بیرون. مام رفتیم تو و مدارکو دادیم به یه آقایی که پاچه میگرفت، اونم دوتا شماره داد بهمون و شماره ها رو منگنه کرد. خلاصه ی امر اینکه بعدن کاشف به عمل اومد که منگنه کردن شماره ها یعنی پروندمون باهم بررسی میشه و اینام فکر کردن که ما دوست دختر دوس پسری چیزی هستیم. و نهایتا این تفکر ایجاد شده که میخواییم بریم بمونیم و برنگردیم. با اینکه جفتمون کار دولتی داریم و و و و... مدارک هم کامل کامل !
    ما بار اولمون بود میرفتیم سفارت و از شرایط خبر نداشتیم. گفتم که شما بدونید که اگر هم با دوستتون رفتید سفارت، اصن انگار همدیگرو نمشناسید.
    امروز یکی از اشناهامون که دستی تو سفارت داره، رفته پرسیده و بهش گفتن که ما دوتا ریجکت شدیم و اون یکی رفیقمون ویزاش اوکیه. حالا چارشنبه ی هفته ی بعد قراره جوابمونو بدن ولی قطعا ریجکتیم.
    بدونید و آگاه باشید .

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin83 نمایش پست ها
    سلام
    ویزای توریستی به هیچ وجه قابل تبدیل به اقامت بلند مدت نیست, منظور ایشون احتمالا ویزای بلند مدت بوده, بله کسایی میشناسم بعد گرفتن چندین ویزای توریستی 3 ماهه, سفارت براشون ویزای یک با دو ساله صادر کرده, با این نوع ویزا میشه حداکثر 90 روز ساکن بود و باید 90 روز هم خارج از منطقه شنگن باشید تا دوباره بتونید برگردید, در ضمن ویزا بلند مدت هیچ گونه از مزایای کارت اقامت بلند مثل اجازه کار, بیمه درمانی, حقوق بیکاری, کمک هزینه مسکن رو نداره...
    سلام و ممنون بابت جوابت.
    فعلا که ظاهرا سوتی دادم و ریجکت شدم. اما خب ممنون که آگاه کردی منو. واقعا فرق ویزای بلند مدت و اقامت بلند مدت رو نمیدونستم. پس با اون ویزا ما حق کار نداریم. پس عملا به درد من نمیخوره اون نوع ویزا.

نقل قول نوشته اصلی توسط Vahidj8 نمایش پست ها
    دوستان ممنون ميشم كسي اگر راجع به سوالاتم اطلاعاتي داره در ميان بذاره، سپاس از همگي
    سلام تو مورد اول که من خودم سه هفتست ایمیل زدم خبری نشده فقط فک میکنم تاریخ سفرو زود زدی
    مورد بعد اصلا حرفی از خواهرت و اینکه کسی اون سمتها داری نزن

درمورد بعدی به نظرم اشتغال به کار و بیمه تامین اجتماعی سابقه بالا داری ارايه بده بدون اشتغال بتحصیل شاید کار با نحصیلاتت منافاتی داشته باشه ( نظر شخصی )

تراول هیستوریت خوبه

اگه مشکلی نداره از نظر اون 3 میلیون و مراکز معتبری میشناسی اینکارو انجام میدن بشرط دریافت ‍‍‍پول بعد صدور ویزا همین کارو بکن

Junior Member

با سلام خدمت همه عزیزان
    من و خانمم یک بار ویزای شنگن 50 روزه سال پیش گرفتیم و ورود ما از یونان بود و از فرانسه برگشتیم
    امسال از فرانسه اقدام کردم
    و 6 نوامبر فرم رو پر کردم و هنوز جواب نیامده و به دلایلی میخوام ویزا رو زود بگیرم با این که پرواز ما مارس 2017 هست
    و تو ایمیل دوم دلیل این که میخوام زود ویزا دستم باشه رو ارسال کردم و تا به امروز جوابی نیومده
    چند سوال داشتم از خدمتتون:
    1- تو فرم وقت سفارت مشخصات من و همسرم رو تو ردیف های مجود نوشتیم و ارسال کردیم ایا درسته یا باید برای هر کدوم فرم جدا ارسال میردم ؟ (چیزی در مورد این ننوشته بود و ردیف های که موجود بود این رو میرسوند که میشه چند نفر رو نوشت )
    2- احتمال این که وقت مصاحبه من رو زود بدن هست یا نه .
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط arashtajdar نمایش پست ها
    من تجربمو میگم شاید به درد بقیه بخوره و مواظب باشن و اشتباه منو تکرار نکنن و به فنا نرن.
    من و دو تا از دوستام (یکی خانم و یکی اقا) دوشنبه ی هفته ی قبل رفتیم سفارت فرانسه. بگذریم از اینکه چقققققدر رفتار آدمای داخل سفارت زشت و وقیحانه بود و تنفر منو از این کشور بیشتر کرد. گفتن فرانسه خوب ویزای توریستی میده مام رفتیم. همه مدارکمون کامل. یعنی کامل که میگم، مدارکو با کسی چک کردیم که شاید تا حالا برا 500 نفر ویزا گرفته.
    خلاصه اینکه ما 6 صبح رفتیم و نفر 50ام صف بودیم. بعدن فهمیدیم که خیلی راحت میشد ساعت 9 بیاییم و با خیال راحت و بدون بی خوابی کشیدن بریم تو.
    دم در که رسیدیم، یه آقایی من و اون دوستم که خانم بود رو فرستاد تو ، اون یکی دوستم موند بیرون. مام رفتیم تو و مدارکو دادیم به یه آقایی که پاچه میگرفت، اونم دوتا شماره داد بهمون و شماره ها رو منگنه کرد. خلاصه ی امر اینکه بعدن کاشف به عمل اومد که منگنه کردن شماره ها یعنی پروندمون باهم بررسی میشه و اینام فکر کردن که ما دوست دختر دوس پسری چیزی هستیم. و نهایتا این تفکر ایجاد شده که میخواییم بریم بمونیم و برنگردیم. با اینکه جفتمون کار دولتی داریم و و و و... مدارک هم کامل کامل !
    ما بار اولمون بود میرفتیم سفارت و از شرایط خبر نداشتیم. گفتم که شما بدونید که اگر هم با دوستتون رفتید سفارت، اصن انگار همدیگرو نمشناسید.
    امروز یکی از اشناهامون که دستی تو سفارت داره، رفته پرسیده و بهش گفتن که ما دوتا ریجکت شدیم و اون یکی رفیقمون ویزاش اوکیه. حالا چارشنبه ی هفته ی بعد قراره جوابمونو بدن ولی قطعا ریجکتیم.
    بدونید و آگاه باشید .

سلام

خیلی ناراحت شدم از اینکه احتمالا ویزاتون ریجکت شده!

در خصوص تجربتون باید بگم که من هم از آلمان و هم از ایتالیا ویزا توریستی گرفتم و هفته قبل هم برای مصاحبه رفتم سفارت فرانسه. گر چه یکبار برای کپی گرفتن من رو
    فرستادن بیرون ولی از نظر برخورد به نظر من خیلی مودبانه و خوشرو بودن. حداقل اون نفری که با ما مصاحبه کرد که یه آقایی با موهای بلند بود خیلی برخوردش خوب بود.

در ضمن همونطور که گفتین وقتی شما و دستتون اگر با هم نمی خواستین مدارکتون رو ارائه کننین باید جدا پول پرداخت می کردین و جدا می رفتین پشته باجه برای مصاحبه.

موفق باشین

Junior Member

سلام
    امروز از سفارت فرانسه تماس گرفتند گفتند پنجشنبه ساعت دو تا سه بیا برای دریافت مدارکت، ازش پرسیدم جواب ویزا مثبته؟ گفت نمیدونم قربان! برای ویزای شش ماهه بود درخواستم(فرصت مطالعاتی)
    به بعضی از دوستان گفتند با بلیط بیایید به بعضی هم مثل من گفتند که البته نتایج این دوستان مثبت بوده
    دوستان کسی تجربه ای در این خصوص داره؟ واقعا نمیدونم چی میشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط arashtajdar نمایش پست ها
    بدونید و آگاه باشید .
    سلام ودرود
    به نظرم اصلا این جوری کنسول تصمیم گیری نمیکنه خباب واضح هست شما وقتی سرپرست کسی نیستی و قرار نیست کسی ساپورت کنی و اونم همینطور هیچ وقت پرونده شما با هم ارزیابی نمیشه بله به صورت مجزا ارزیابی میشه در ضمن هیچ کس نمیدونه کی ریجکت شد کی نشده
    یه چیزی بگم خودم رفته بودم مصاحبه اتفاقا یه اقایی بود خیلی بهم گیر داده بود من گفتم ریجکت میشم ولی نشدم پس تصمیم نهایی با کنسول هست ولاغیر

Junior Member

سلام
    برا مامانم ایمیل وقت سفارت فرستادم و الان بعد یه مدت طولانی ک گذشت وقت مصاحبه رو مشخص کردن ولی به دلایلی مامانم فعلا از سفر منصرف شد.
    کسی اطلاع داره اگر برا روز مصاحبه نره و کنسلش کنه ، برا دفعات بعدی بخواد وقت سفارت بگیره مشکلی پیش میاد یا نه؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط paradox95 نمایش پست ها
    سلام
    برا مامانم ایمیل وقت سفارت فرستادم و الان بعد یه مدت طولانی ک گذشت وقت مصاحبه رو مشخص کردن ولی به دلایلی مامانم فعلا از سفر منصرف شد.
    کسی اطلاع داره اگر برا روز مصاحبه نره و کنسلش کنه ، برا دفعات بعدی بخواد وقت سفارت بگیره مشکلی پیش میاد یا نه؟

ممنون
    نه مشکلی نداره من بارها وقت گرفتم و نرفتم و دوباره وقت گرفتم و رفتم البته سیستم وقت قبلی بودفقط میشه یه توضیحی بدید چه تاریخی حدودا طول کشید جواب دادنش و نحوه وقت گرفتنتون ایمیلی که فرستادید تاریخ سفرو چند وقتش بعد زدید ؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط alivosogh نمایش پست ها
    سلام ودرود
    به نظرم اصلا این جوری کنسول تصمیم گیری نمیکنه خباب واضح هست شما وقتی سرپرست کسی نیستی و قرار نیست کسی ساپورت کنی و اونم همینطور هیچ وقت پرونده شما با هم ارزیابی نمیشه بله به صورت مجزا ارزیابی میشه در ضمن هیچ کس نمیدونه کی ریجکت شد کی نشده
    یه چیزی بگم خودم رفته بودم مصاحبه اتفاقا یه اقایی بود خیلی بهم گیر داده بود من گفتم ریجکت میشم ولی نشدم پس تصمیم نهایی با کنسول هست ولاغیر
    والا الان که این اتفاق عملا افتاده. حالا منتظرم ببینم دلیل ریجکتمون چیه. البته صحبت شما منطقیه کاملا اما این که میگید کسی خبر نداره کی ریجکت شده و کی نشده، باید بگم که این آشنای ما با خود سفیر صحبت کرد. جلوی خودمم صحبت کرد.یعنی چیزی نیست که فقط شنیده باشم. متاسفانه از حماقت من بود که اول هماهنگ نکردم باهاش یا شاید هم از گرفتن ویزا خیالم راحت بود. برا همین اصن امید ندارم چارشنبه که میرم جوابی غیر از ریجکتی داشته باشم.
    صرفا میرم پاسپورتمو بگیرم.
    حالا تو فکر اینم که چجوری راهمو دوباره باز کنم و بتونم ویزای شنگن از هرجا که شده بگیرم. کسی میدونه نزدیک ترین و آسونترینش چیه؟ یا کلا چیکار کنم از حالا به بعد ؟ تاپیکی داریم در این مورد تو این فوروم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)