صفحه 59 از 106 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566676869 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 1054

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

با سلام خدمت همه عزیزان
    من و خانمم یک بار ویزای شنگن 50 روزه سال پیش گرفتیم و ورود ما از یونان بود و از فرانسه برگشتیم
    امسال از فرانسه اقدام کردم
    و 6 نوامبر فرم رو پر کردم و هنوز جواب نیامده و به دلایلی میخوام ویزا رو زود بگیرم با این که پرواز ما مارس 2017 هست
    و تو ایمیل دوم دلیل این که میخوام زود ویزا دستم باشه رو ارسال کردم و تا به امروز جوابی نیومده
    چند سوال داشتم از خدمتتون:
    1- تو فرم وقت سفارت مشخصات من و همسرم رو تو ردیف های مجود نوشتیم و ارسال کردیم ایا درسته یا باید برای هر کدوم فرم جدا ارسال میردم ؟ (چیزی در مورد این ننوشته بود و ردیف های که موجود بود این رو میرسوند که میشه چند نفر رو نوشت )
    2- احتمال این که وقت مصاحبه من رو زود بدن هست یا نه .
    با تشکر

اگر در این مورد اطلاعاتی دارید بگید ممنون میشم
    برای من خیلی مهم هست که زودتر ویزا رو بگیرم درسته خیلی مونده به سفر ولی نیاز دارم زودتر دستم باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط nimazaki نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه عزیزان
    من و خانمم یک بار ویزای شنگن 50 روزه سال پیش گرفتیم و ورود ما از یونان بود و از فرانسه برگشتیم
    امسال از فرانسه اقدام کردم
    و 6 نوامبر فرم رو پر کردم و هنوز جواب نیامده و به دلایلی میخوام ویزا رو زود بگیرم با این که پرواز ما مارس 2017 هست
    و تو ایمیل دوم دلیل این که میخوام زود ویزا دستم باشه رو ارسال کردم و تا به امروز جوابی نیومده
    چند سوال داشتم از خدمتتون:
    1- تو فرم وقت سفارت مشخصات من و همسرم رو تو ردیف های مجود نوشتیم و ارسال کردیم ایا درسته یا باید برای هر کدوم فرم جدا ارسال میردم ؟ (چیزی در مورد این ننوشته بود و ردیف های که موجود بود این رو میرسوند که میشه چند نفر رو نوشت )
    2- احتمال این که وقت مصاحبه من رو زود بدن هست یا نه .
    با تشکر

اگر در این مورد اطلاعاتی دارید بگید ممنون میشم
    برای من خیلی مهم هست که زودتر ویزا رو بگیرم درسته خیلی مونده به سفر ولی نیاز دارم زودتر دستم باشه
    مورد اول درسته توهمون فرم باید ارسال کنید هر دورو

مورد دوم هم اگه زیاد ایمیل بدید این جوابو بهتون میدن

سلام،

ایمیل شما دریافت و درخواست قرار شما با بخش روادید ثبت شد.

به‌زودی برای شما برای ارائه پرونده تعیین وقت خواهد شد و نیازی به ارسال ای‌میل مجدد نیست.

درخواست قرار برای درخواست روادید باید بین 45 روز و سه ماه پیش از تاریخ مورد نظر برای سفر صورت گیرد.

بنابراین اگر بناست تا کمتر از 45 روز دیگر سفر کنید، نخواهیم توانست درخواست شما را بررسی کنیم.

در سفارت فرانسه، نه اخذ قرار ملاقات ویزا و نه کسب اطلاعات مربوط به ویزا از طریق تماس تلفنی میسر نمی باشد. برای این گونه موارد می توانید به سایت سفارت به نشانی زیر مراجعه نمایید

آقا من همونجور که فکر میکردم ریجکت شدم و رفیقم گرفت.
    مواردی که که زده برام گزینه 2 و 9 هست
    2- هدف از اقامت مورد نظر و شرایط آن اثبات و توجیه نشده است.
    9- قصد شما مبنی بر ترک کشورهای محدوده شنگن، پیش از اتمام موعد ویزای شما برای سفارت محرز و اثبات نشده است .

عکس گرفتم از نامه ریجکتیم و ضمیمه کردم. حالا چیکار کنم؟ من که در هر حال تو نامه تجدید نظر دروغ نخواهم نوشت، چون خیلیا بهم پیشنهاد دادن که دروغ بنویسن فلان و بیسار ... که کاری نداریم.
    ته نامه گفته تا دوماه وقت داری تجدیدنظر بدی. باید نامه بنویسم؟ من فکر میکردم ایمیله ! باید به زبان فرانسه باشه درخواست تجدیدنظرم؟

چی بنویسم به نظرتون؟ عامیانه یا خیلی اداری و رسمی؟ آخه توضیح موردی که برام پیش اومده اداری و رسمی جواب نمیده.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    ویرایش توسط arashtajdar : November 25th, 2016 در ساعت 12:59 PM دلیل: اضافه کردن جمله اخر

ای داد بی داد، بسیار متاسف شدم
    انگلیسی که صددرصد اوکیه، عامیانه هم میتونید بنویسید ولی خب رسمی وجه بهتری داره مضاف بر اینکه بیشتر محتوا و دلایل شما مهمه!
    اینکه میخوایید صادق باشید خیلی خوبه و امیدوارم جواب مثبت بگیرید. مرسی که بقیه رو آگاه کردید
    ویرایش توسط Omid_es : November 26th, 2016 در ساعت 03:10 PM

سلام دوستان گل

تو فرم درخواست به غیر از فرانسه کشور دیگه هم بخوایم بریم و ذکر بشه مثلا ایتالیا مشکلی نداره ؟ مثلا 4 شی پاریس / 4 شب فلورانس / 4 شب پاریس

بعد هواپیما هم ماهان بلیط قطعی میخوام خریداری کنم با مهر آژانس . فقط میترسم بزنم فلورانس هم میرم یکم شک کنن !

ممنون

Junior Member

سلام خدمت عزیزان
    بنده تا به امروز 27 روز هست که ایمیل برای گرفتن وقت مصاحبه فرستادم هنوز جوابی نیومده .
    تو پست های قبلی گفته بودن 15 الی 24 روزه جواب میدن

نقل قول نوشته اصلی توسط shahramcat نمایش پست ها
    سلام دوستان گل

تو فرم درخواست به غیر از فرانسه کشور دیگه هم بخوایم بریم و ذکر بشه مثلا ایتالیا مشکلی نداره ؟ مثلا 4 شی پاریس / 4 شب فلورانس / 4 شب پاریس

بعد هواپیما هم ماهان بلیط قطعی میخوام خریداری کنم با مهر آژانس . فقط میترسم بزنم فلورانس هم میرم یکم شک کنن !

ممنون
    توصیه ی اکید میکنم بهت که نزنی. بعد که بری اونجا کسی کارت نداره.موقع برگشت هم که باید بری سفارت، کسی کاریت نداره. پس الکی شک و شبهه درست نکن به نظرم

نقل قول نوشته اصلی توسط nimazaki نمایش پست ها
    سلام خدمت عزیزان
    بنده تا به امروز 27 روز هست که ایمیل برای گرفتن وقت مصاحبه فرستادم هنوز جوابی نیومده .
    تو پست های قبلی گفته بودن 15 الی 24 روزه جواب میدن
    تا 6 هفته هم جا داره طبق تجربه ی من. وقت سفارت من یک ماهه اومد ولی برای دوستم که باهم اقدام کرده بودیم تقریبا 6 هفته طول کشید و جالب اینکه علیرغم اختلاف دو هفته ایی که داشتیم، زمان مصاحبمون هم یکی شد.

ایا برای گرفتن وقت دانشجویی ( اضطراری ) از سفارت فرانسه راهی هست؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط m_yousefian نمایش پست ها
    ایا برای گرفتن وقت دانشجویی ( اضطراری ) از سفارت فرانسه راهی هست؟
    با بخش فرهنگی سفارت تماس بگیرید تا راهنماییتون کنن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)