صفحه 62 از 106 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 1054

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

ممنون از توضیحاتتون دوست عزیز
    منظورتون از پرفکتور کی هست؟؟؟ دانشگاهم در ایران از کسی که برای من دعوت نامه میفرسته منظورتون هست؟؟؟
    امکان داره من بتونم تلفنی با شما صجبت کنم، اگر ممکنه این ادرس ایمیل من هست، اگر میشه شماره تماسی برام ایمیل کنید که بتونم باهاتون تماس بگیرم و از تجربیات شما کمک بگیرم، لطف بزرگی در حقم می کنید
    ویرایش توسط nimaK : December 23rd, 2016 در ساعت 11:13 AM دلیل: درج ايميل بر خلاف قانون فروم است

Junior Member

منظورتون از پرفکتور کی هست؟؟؟ دانشگاهم در ایران از کسی که برای من دعوت نامه میفرسته منظورتون هست؟؟؟
    امکان داره من بتونم تلفنی با شما صجبت کنم، اگر ممکنه این ادرس ایمیل من هست، اگر میشه شماره تماسی برام ایمیل کنید که بتونم باهاتون تماس بگیرم و از تجربیات شما کمک بگیرم، لطف بزرگی در حقم می کنید
    ویرایش توسط nimaK : December 23rd, 2016 در ساعت 11:12 AM دلیل: درج ايميل بر خلاف قوانين فروم است

Junior Member

سلام دوستان من چندتا سوال کوتاه داشتم ممنون میشم بهم جواب بدین.
    1- من میخوام هفته اول عید نوروز فرانسه برم و میخوام وقت سفارت بیفته به اوایل اسفند من چه تاریخی فرم درخواست وقت رو پر کنم و ایمیل کنم برای سفارت که وقت سفارت اوایل اسفند بیفته.
    2- چند روز بعد از اینکه ایمیل فرستادیم به ما جواب میدن و تاریخ مصاحبه رو اعلام میکنند.
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mitra2245 نمایش پست ها
    m_khadem_un@yahoo.com
    پرفکتور یه چیزی تو مایه های فرمانداری های خودمونه تقریبا!! در مورد دعوت نامه هم شما باید از یک استاد فرانسوی اینجا دعوت نامه داشته باشید که پذیرفته باشه شما به مدت 6 یا 9 ماه باهاش کار کنید. از ایشون باید بخواید که واستون نامه بنویسه و در صورتی که ویزای علمی بخواید کارهای دیگه رو انجام بده.

دوستان یه سوال دیگه هم داشتم
    من اولین باره که میخام برای ویزای شنگن اقدام کنم و برام خیلی مهمه که ویزای شنگن توی پاسپورتم داشته باشم.من تمام مدارک مورد نیاز سفارت فرانسه برای ویزای توریستی رو به جز 3 فیش آخر حقوقی دارم و اینکه مجرد هستم.حالا با توجه به شرایط من و اینکه 3 فیش آخر حقوقی رو ندارم به نظرتون خودم برای گرفتن ویزا اقدام کنم یا به این آژانس های مسافرتی که تضمینی شنگن میگیرن بگم برام اقدام کنن؟من با یک آژانس مسافرتی صحبت کردم و گفت مبلغ 1000 یورو میگیره و تضمینی برام از سفارت فرانسه ویزا میگیره.به نظرتون چکار کنم؟از طرفی 1000 یورو واقعا زیاده برای یک شنگن.چون احتمال بالای 90 درصد اگر خودم اقدام کنم میتونم ویزای شنگن رو بگیرم.ولی من میخام احتمال ریجکت شدن ویزام به صفر برسه.دوستان واقعا ازتون خاهش میکنم نظراتتون رو راجبه سوالم بیان کنین.ممنونم

با سلام
    من رزرو هتلمو از بوکینگ گرفتم و تحویل سفارت دادم اما الان از هتلی که رزرو کردم ایمیل اومده که بخاطر مشکل کردیت کارت کنسل کردن چه اقدامی میتونم بکنم و چه تاثیری میذاره ؟
    ممنون

سلام
    من ۱۱ نوامبر ایمیل درخواست را ارسال کردم و تاریخ عزیمت را ۲۷ دسامبر اعلام کردم
    اما تا الان (۲۴ دسامبر) هنوز هیچ ایمیلی برام نیامده
    به نظرتان باید مجددا ایمیل بزنم یا منتظر بمانم
    البته پرواضح هست که برنامه ام را عقب انداختم و توی اردیبهشت می خواهم برم

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad7011 نمایش پست ها
    با سلام
    من رزرو هتلمو از بوکینگ گرفتم و تحویل سفارت دادم اما الان از هتلی که رزرو کردم ایمیل اومده که بخاطر مشکل کردیت کارت کنسل کردن چه اقدامی میتونم بکنم و چه تاثیری میذاره ؟
    ممنون
    سلام

برای یکی از هتل هایی هم که من رزرو کرده بودم همین اتفاق افتاد ولی فکر نکنم تو روند کار سفارت تاثیری داشته باشه. ویزا رو تو همون شرایط بهم دادن.

موفق باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط persian_gulf نمایش پست ها
    سلام
    من ۱۱ نوامبر ایمیل درخواست را ارسال کردم و تاریخ عزیمت را ۲۷ دسامبر اعلام کردم
    اما تا الان (۲۴ دسامبر) هنوز هیچ ایمیلی برام نیامده
    به نظرتان باید مجددا ایمیل بزنم یا منتظر بمانم
    البته پرواضح هست که برنامه ام را عقب انداختم و توی اردیبهشت می خواهم برم
    دیگه کاملا مشخصه که دوباره باید ایمیل بزنید ترجیحا با یه ایمیل دیگه و حدود ۳ ماه مونده به تاریخ سفرتون

نقل قول نوشته اصلی توسط fiftycent021 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال دیگه هم داشتم
    من اولین باره که میخام برای ویزای شنگن اقدام کنم و برام خیلی مهمه که ویزای شنگن توی پاسپورتم داشته باشم.من تمام مدارک مورد نیاز سفارت فرانسه برای ویزای توریستی رو به جز 3 فیش آخر حقوقی دارم و اینکه مجرد هستم.حالا با توجه به شرایط من و اینکه 3 فیش آخر حقوقی رو ندارم به نظرتون خودم برای گرفتن ویزا اقدام کنم یا به این آژانس های مسافرتی که تضمینی شنگن میگیرن بگم برام اقدام کنن؟من با یک آژانس مسافرتی صحبت کردم و گفت مبلغ 1000 یورو میگیره و تضمینی برام از سفارت فرانسه ویزا میگیره.به نظرتون چکار کنم؟از طرفی 1000 یورو واقعا زیاده برای یک شنگن.چون احتمال بالای 90 درصد اگر خودم اقدام کنم میتونم ویزای شنگن رو بگیرم.ولی من میخام احتمال ریجکت شدن ویزام به صفر برسه.دوستان واقعا ازتون خاهش میکنم نظراتتون رو راجبه سوالم بیان کنین.ممنونم
    ۹۰ درصد با توجه به شرایط شما مجرد بودن و نداشتن فیش حقوقی و تو پست قبلی گفته بودید حساب بانکی کم به نظر من زیاده اگه بیمه تامین اجتماعی هم نداشته باشید که خیلی بدتره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)