صفحه 64 از 106 نخستنخست ... 14545556575859606162636465666768697071727374 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 1054

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط kiarash888 نمایش پست ها
    سلام چند روز طول میکشه جواب ایمیل درخواست وقت بدن؟من تقریباً 5 روزه ایمیل زدم هیچ خبری نیس فکر میکنید مجدداً باید ایمیل بفرسم؟
    سلام

بستگی داره که اون تایم سفر شما شلوغ باشه یا خلوت / برای من 1 روز هم نشد وقت دادن بعضی ها تا 1 ماه هم صبر کردن . فقط هی ایمیل رو مجدد ارسال نکنید یکبار کافی هست . سفارت فرانسه خیلی با نظم تر از ایتالیا و جاهای دیگه هست چیزی که من تجربه دارم .

Junior Member

سلام دوستان من الان یک ماه هستش منتظر جواب سفارت هستم
    میخواستم بدونم سفارت سیستمش رو عوض کرده ایا ؟؟
    دوباره تلفنی شده ؟

Junior Member

با سلام خدمت دوستان گرامي
    من دقيقا ٢٤ نوامبر ايميل درخواست وقت مصاحبه رو براي سفارت فرانسه فرستادم تاريخ عزيمت هم ١٨ مارس هست تا امروز هيچ جوابي مبني بر مشخص شدن وقت مصاحبه دريافت نكردم به غير از ايميلي كه حدودا پنج دقيقه بعد از فرستادن ايميلم از طرف سفارت فرستاده شد كه درخواست شما ثبت شده بايد منتظر بمانيم، اما خيلي زمان گذشته چون تاريخ سفر من در عيد نوروز هست و هر چي زمان بگذره سفارت شلوغ تر ميشه البته من دو هفته قبل هم دوباره درخواستم رو فرستادم باز هم همون ايميل اومد اما تاريخ مصاحبه رو هنوز اعلام نكردن منم كلي هزينه كردم براي بليط و هتل چقدر ديگه بايد صبر كنم؟ آيا اين مدت طبيعيه كه جواب ندن؟ لطف مي كنيد پاسخ بنده رو بفرماييد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahramcat نمایش پست ها
    سلام

صبح سفارت بودم برای مصاحبه .

7.15 تو صف بودیم اسم من 47 ام بود . 7.5 مامور امنیتی اومد گفت مرتب وایسید که همه وایسادن از ساعت تقریبا 7.45 در باز شد . بارون هم گرفت :-)

من ساعت فکر کنم 8.5 رفتم تو . 15 دقیقه واسادم پول رو دادم . 30 دقیقه نشستم تا نوبتم شد .

آفیسر مرد فوق العاده خوب و خنده رو بود . گفت بای چی میری گفتم توریستی گفت همه امروز توریستی درخواست دادن منم گفتم ژآنویه است میرن عشق و حال دیگه گفت آره

خلاصه 10 دقیقه ای در مورد کار من صحبت کردیم سوال کرد ویزاهای قبلی شنگن رو دید و نوشت و حقوق پرسید چقدر میگیری گفتم بهش . سند ملکی کپی بود نگاه ام نکرد برگردوند .

تمکن رو دید با گردش همرو برداشت .

فقط من بلیط و رزور هتل و بیمه اصل داده بودم برداشت همرو . نمیدونم چه کار کنم ! پس میدن اینارو ؟

ممنون
    سلام ببخشيد شما كه تازگي رفتيد سفارت كسي اونجا در هنگام ورود شما چك كرد كه شما وقت گرفتيد يا نه؟ منظورم نوبت ايميلي هست آيا اونجا اين موضوع چك شد ؟
    با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط Ariyo13 نمایش پست ها
    سلام ببخشيد شما كه تازگي رفتيد سفارت كسي اونجا در هنگام ورود شما چك كرد كه شما وقت گرفتيد يا نه؟ منظورم نوبت ايميلي هست آيا اونجا اين موضوع چك شد ؟
    با سپاس
    من ایمیلی وقت گرفتم رفتم و یه لیست دارن اسمو چک میکنن

با سپاس
    سلام

بله / پاسپورت رو میگیرن چک میکنن بعد میگن برین تو

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad7011 نمایش پست ها
    من ایمیلی وقت گرفتم رفتم و یه لیست دارن اسمو چک میکنن
    سپاس فراوان به دليل پاسختون براي شما تاريخ سفرتون كي بود؟ چقدر طول كشيد تا ايميلي بهتون وقت دادن؟

Junior Member

با سلام خدمت دوستان گرامي
    من دقيقا ٢٤ نوامبر ايميل درخواست وقت مصاحبه رو براي سفارت فرانسه فرستادم تاريخ عزيمت هم ١٨ مارس هست تا امروز هيچ جوابي مبني بر مشخص شدن وقت مصاحبه دريافت نكردم به غير از ايميلي كه حدودا پنج دقيقه بعد از فرستادن ايميلم از طرف سفارت فرستاده شد كه درخواست شما ثبت شده بايد منتظر بمانيم، اما خيلي زمان گذشته چون تاريخ سفر من در عيد نوروز هست و هر چي زمان بگذره سفارت شلوغ تر ميشه البته من دو هفته قبل هم دوباره درخواستم رو فرستادم باز هم همون ايميل اومد اما تاريخ مصاحبه رو هنوز اعلام نكردن منم كلي هزينه كردم براي بليط و هتل چقدر ديگه بايد صبر كنم؟ آيا اين مدت طبيعيه كه جواب ندن؟ لطف مي كنيد پاسخ بنده رو بفرماييد
    سلام من از کسی که تقریباً کارش این هست سوال کردم گفت ممکنه تا 40 روز طول بکشه جواب بدن فقط گفت ایمیل مجدد نفرستین .من خودمم 12 روز ایمیل زدم هیچ خبری نیست

سپاس فراوان به دليل پاسختون براي شما تاريخ سفرتون كي بود؟ چقدر طول كشيد تا ايميلي بهتون وقت دادن؟
    خواهش میکنم
    واسه من حدود ۱ ماه طول کشید ولی یکی فردای بعد ایمیل دادن من ایمیل فرستاد اصلا واسش نیومد جواب البته اون زیاد میفرستاد ایمیل نمیدونم بخاطر این نیومد یا نه ولی فک کنم قبلا بهتر وقت میدادن تا الان نمیدونم چرا ؟

سلام

از دوستان کسی اطلاع داره دقیقا چند درصد افسر ویزا که موقع مصاحیه شما باهاش صحبت میکنید تاثیر در ویزا گرفتن شما داره ؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)