صفحه 65 از 106 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869707172737475 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 1054

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

سلام دوستان، اینجا کسی هست برای فرصت مطالعاتی برای فرانسه اقدام کرده باشه،فرصت 6 ماهه که به بچه های دوره دکتری میدن. چند تا سوال دارم، بتونه راهتمایی کنه؟
    من تازه دعوت نامه گرفتم از فرانسه و فقط بر طبق قوانین وزارت علوم نهایت تا نیمه اسفند فرصت دارم از کشور خارج بشم و از این فرصت استفاده کنم. فکر میکنید بحوام الان تازه وقت بگیرم از سفارت و اقدام کنم برای ویزا، تا اون موقع میتونم ویزا بگیرم؟؟؟؟؟ که دنبالش برم یا نه؟؟

Junior Member

با سلام
    بنده هم 6 نوامبر تقاضای وقت مصاحبه کردم و پروازم 10 مارس هست و الان نزدیک دو ماه هست که هنوز ایمیلی مبنی بر تعیین وقت ارسال نشده
    و دو سه بار ایمیل فرستادم و همون جواب همیشگی که تقاضای شما ثبت شده رو دادن
    واقعیتش موندم چیکار کنم و کی جواب میدن
    از دوستان کسی میدونه چیکار باید کرد ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad7011 نمایش پست ها
    شما باید الان دیگه ایمیلو بفرستید البته امیدوارم دیر نشده باشه چون عید شلوغه وقت سفارتو شما نمیتونید تعیین کنید خودشون با توجه به تاریخ سفر شما و حجم کاریشون وقت سفارتو میدن بهتون
    مورد دوم اصلا مشخص نیست از 2 هفته تا یه ماه و نیم معمولا هر دوشو دیدم

بستگی به محل کارتون فرق میکنه اگه شرکت خصوصی هستید صرفا یه گواهی کار با ذکر موارد میزان حقوق ،سمت ،شماره بیمه ، تاریخ مرخصی و اینکه برگشت به کار بعد سفر بلا مانع هستش البته حتما با ترجمه رسمی

سلام دوست من خیلی ممنون از اینکه به سوالات من جواب دادین من ایمیل جهت درخواست ملاقات رو فرستادم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nimazaki نمایش پست ها
    با سلام
    بنده هم 6 نوامبر تقاضای وقت مصاحبه کردم و پروازم 10 مارس هست و الان نزدیک دو ماه هست که هنوز ایمیلی مبنی بر تعیین وقت ارسال نشده
    و دو سه بار ایمیل فرستادم و همون جواب همیشگی که تقاضای شما ثبت شده رو دادن
    واقعیتش موندم چیکار کنم و کی جواب میدن
    از دوستان کسی میدونه چیکار باید کرد ؟
    سلام دوست من

خوشحال میشم که نتیجه و تجربه خودتون رو از پروسه ویزایی که شروع کردین حتما برامون بفرستین چون شما 6 نوامبر برای 10 مارچ وقت گرفتین یعنی میشه حدودا 4 ماه قبل از سفر که طبق قوانین باید 3 ماه قبل سفر اقدام به گرفتن نوبت کنید.دوم اینکه چندین بار ایمیل فرستادین.
    تجربه شما یقینا خیلی کمک میکنه به ما که با این اشتباهات آیا بهتون وقت میدن.ممنون میشم که انشالله بعد از اتمام پروسه ویزا حتما تجربه خودتون رو بگید به ما.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirali176 نمایش پست ها
    سلام دوست من

خوشحال میشم که نتیجه و تجربه خودتون رو از پروسه ویزایی که شروع کردین حتما برامون بفرستین چون شما 6 نوامبر برای 10 مارچ وقت گرفتین یعنی میشه حدودا 4 ماه قبل از سفر که طبق قوانین باید 3 ماه قبل سفر اقدام به گرفتن نوبت کنید.دوم اینکه چندین بار ایمیل فرستادین.
    تجربه شما یقینا خیلی کمک میکنه به ما که با این اشتباهات آیا بهتون وقت میدن.ممنون میشم که انشالله بعد از اتمام پروسه ویزا حتما تجربه خودتون رو بگید به ما.
    دوست گرامي من هم همين كار رو كردم تاريخ سفر من 18 مارس هست و من 24 نوامبر ايميل فرستادم اتفاقا دليلي كه اينقدر زود فرستادم همين دوست گراميمون بود اومدم اينجا خوندم ديديم ايشون اينقدر زود فرستادن منم گفتم پس منم بفرستم، اما جايي نوشته نشده كه سه ماه زودتر بفرستيم رسيدگي نكنند، فقط نوشته اگر 45 روز ديرتر از تاريخ سفر بفرستيد رسيدگي نميشه و البته دليل دوباره فرستادن ايميل بنده هم اين بود كه با محاسبه سه ماه گفتم دوباره بفرستم شايد اون يكي باطل شده باشه به هر حال فكر نكنم به اين خاطر درخواستمون رو باطل كنن اگر اينطور باشه بايد بهمون اطلاع بدن به هر حال ما هزينه كرديم.
    من پارسال هم دقيقا عيد نوروز به پاريس رفتم تاريخ سفرمون 23 مارس بود من اواخر دسامبر تلفني وقت گرفتم كه دقيقا 11ژانويه به ما وقت دادن خيلي راحتم ويزا گرفتم اصلا مشكلي پيش نيومد امسال مي خوام برم نيس اميدوارم مشكلي ايجاد نشه،
    اما موافقم اين دوستمون هر موقع بهتون وقت دادن لطفا ما رو در جريان بذاريد چون مطمئنا شرايط منم مثل شماست.

Junior Member

با سلام
    این که زود ایمیل فرستادم دلیل داشت و در ایمیل های بعد دلیل این که میخواستم ویزا زود دستم باشه رو براشون فرستادم و جوابی نیومد
    من سال پیش هم ویزا شنگن گرفتم ولی از یونان و از پاریس برگشتم
    و بعد از این که ایمیل ارسال کردن نوشته بود که کمتر از 45 روز و بیشتر از 3 ماه امکان نداره و در کل فکر نکنک اشتباهی صورت گرفته باشه که اونها وقت ندن
    تو این مورد یکی نوشته بود که 12 بار ایمیل زدم و برای اون وقت دادن
    من خودم الان بلیط هواپیما و بیمه مسافرت و ... گرفتم و اماده هست و دعوت نامه هم دارم

Junior Member

با سلام
    این که زود ایمیل فرستادم دلیل داشت و در ایمیل های بعد دلیل این که میخواستم ویزا زود دستم باشه رو براشون فرستادم و جوابی نیومد
    و بعد از این که ایمیل ارسال کردن نوشته بود که کمتر از 45 روز و بیشتر از 3 ماه امکان نداره و در کل فکر نکنک اشتباهی صورت گرفته باشه که اونها وقت ندن
    من خودم الان بلیط هواپیما و بیمه مسافرت و ... گرفتم و اماده هست و دعوت نامه هم دارم
    دوست گرامي احساس مي كنم شرايط من و شما خيلي نزديك بهم هست چون منم پارسال از ايتاليا وارد محدوده ي شنگن شدم و بعد از يك هفته اقامت در پاريس از فرانسه خارج شدم كه مهر خروج از فرودگاه شاردوگل در پاسپورتم خورده،
    من هم دلايلي دارم كه به همان خاطر عجله دارم زودتر از وقت مصاحبه باخبر شوم كه دلايل رو در ايميل هايي كه فرستادم براي سفارت توضيح دادم حالا نمي دونم كسي مي خونه يا نه ؟ به هر حال ايشالا هر چه زودتر وقت مصاحبه من و شما مشخص بشه، ويزا بگيريد و تشريف ببريد بهتون خوش بگذره.
    فقط هر موقع براتون ايميل فرستادن ما رو هم مطلع كنيد من هم جريان گرفتن ويزا رو حتما در همين جا به اشتراك خواهم گذاشت.
    سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ariyo13 نمایش پست ها
    دوست گرامي من هم همين كار رو كردم تاريخ سفر من 18 مارس هست و من 24 نوامبر ايميل فرستادم اتفاقا دليلي كه اينقدر زود فرستادم همين دوست گراميمون بود اومدم اينجا خوندم ديديم ايشون اينقدر زود فرستادن منم گفتم پس منم بفرستم، اما جايي نوشته نشده كه سه ماه زودتر بفرستيم رسيدگي نكنند، فقط نوشته اگر 45 روز ديرتر از تاريخ سفر بفرستيد رسيدگي نميشه و البته دليل دوباره فرستادن ايميل بنده هم اين بود كه با محاسبه سه ماه گفتم دوباره بفرستم شايد اون يكي باطل شده باشه به هر حال فكر نكنم به اين خاطر درخواستمون رو باطل كنن اگر اينطور باشه بايد بهمون اطلاع بدن به هر حال ما هزينه كرديم.
    من پارسال هم دقيقا عيد نوروز به پاريس رفتم تاريخ سفرمون 23 مارس بود من اواخر دسامبر تلفني وقت گرفتم كه دقيقا 11ژانويه به ما وقت دادن خيلي راحتم ويزا گرفتم اصلا مشكلي پيش نيومد امسال مي خوام برم نيس اميدوارم مشكلي ايجاد نشه،
    اما موافقم اين دوستمون هر موقع بهتون وقت دادن لطفا ما رو در جريان بذاريد چون مطمئنا شرايط منم مثل شماست.

سلام بله درست می فرمایید جایی ذکر نشده که اگر قبل از 3 ماه مانده به سفر اگر درخواست وقت کنید ابطال میشه.

البته انشالله حتما شما جواب بگیرید و ابطال نشه و تجربه خوب خودتون رو حتما به ما هم اطلاع بدین بنده خودم چندین ویزا از کشورهای مهم سابقه دارم و مثل شما استرس کشیدم هربار مشکلاتی پیش اومده ولی خداروشکر ویزاها مثبت در اومده.
    ویرایش توسط amirali176 : January 5th, 2017 در ساعت 09:06 AM

Junior Member

با سلام

سلام
    انشالله که شما نتیجه بگیرید و به ماهم حتما بگید تجربه خودتون رو. البته بنده جسارت نکردم خدمت شما منظورم از اشتباه این بود که رعایت نشدن اون مسئله که قبل از 90 روز اقدام نکردن و نیاز نبودن به چند بار ایمیل دادن هستش که سفارت اعلام کرده ولی در کل تجربه قبلی خیلی کمک میکنه که رعایت نشدن این موارد آیا منجر به ابطال میشه یا اصلا تاثیری نداره و وقت خواهند داد هرچندتا که ایمیل بفرستیم و یا قبل از 90 روز ایمیل داده باشیم.البته شاید اون ایمیل های بعدی که فرستادین افتاده باشه توی 90 روز و به اونا ترتیب اثر بدن و قبلی ها رو نادیده بگیرن در کل همش حدس و گمان هستش تا تجربه کنیم یا از دوستان که تجربه کردن به ما بگن .حق با شما هستش متاسفانه این سیستم ایمیلی رو اولین بار هست تجربه میکنیم و تجربه قبلی نداریم که چه اتفاقی میفته.ولی انشالله که نتیجه بگیرید و ما رو هم بی خبر نگذارید از تجربیات خودتون.سپاس

Junior Member

سلام خسته نباشید.

من و پدرم امروز رفتیم سفارت. باجه دو مصاحبه کرد بامون.
    مدارکمون کامل کامل بود. و به سوالات کامل جواب دادیم.

فقط پرسید که نسخه‌ای دیگه از هتل ندارید؟ دقیقا منظورشو متوجه نشدیم. ما هم گفتیم نه.

دوستان شانس ویزا شدن چقدره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)