صفحه 68 از 106 نخستنخست ... 18585960616263646566676869707172737475767778 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 1054

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

سلام امروز سفارت جواب ایمیل تعیین وقت داد به ما وقت داده 17 اسفند من تو درخواست تاریخ سفر زدم 25 اسفند

شما كي ايميل زده بوديد ؟ ميشه بگيد بليط و هتل را كي بايد ارائه بديد؟ در همين تاريخ 17 اسفند؟

Junior Member

سلام من 4 دی ایمیل زدم واسه وقت و دیروز جواب دادن که 26 دی بود.رزرو بلیط و هتل باید متناسب با تاریخ سفرتون روز رفتن به سفارت ارائه بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط amirali176 نمایش پست ها
    سلام میشه راجع به سابقه ویزاها بگید که چندبار از فرانسه ویزا گرفتین که الان 6 ماهه مولتی بهتون دادن و مدارکی که ارائه دادین چی بود.ممنون
    سلام

من بار اول سال 2015 فرانسه گرفتم بار دوم اوایل 2016 یونان گرفتم 1 ماه / اینبار 15 روز درخواست داده بودم خودشون 6 ماه مولتی صادر کردن .

مدارک هم عینا چیزی که خواسته بودند / سوالی هست در مورد جزئیات بفرمایید در خدمت هستم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kiarash888 نمایش پست ها
    سلام من 4 دی ایمیل زدم واسه وقت و دیروز جواب دادن که 26 دی بود.رزرو بلیط و هتل باید متناسب با تاریخ سفرتون روز رفتن به سفارت ارائه بدید
    درمورد هتل آیا میشه بعدا هتل را عوض کنیم شما هتل را از کی میگیرید ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahramcat نمایش پست ها
    سلام

من بار اول سال 2015 فرانسه گرفتم بار دوم اوایل 2016 یونان گرفتم 1 ماه / اینبار 15 روز درخواست داده بودم خودشون 6 ماه مولتی صادر کردن .

مدارک هم عینا چیزی که خواسته بودند / سوالی هست در مورد جزئیات بفرمایید در خدمت هستم
    سلام ممنون میشه در مورد مدارکی که بردین هم توضیح بدین و اگر براتون امکان داشت میزان سپرده و حساب درگردش هم بفرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirali176 نمایش پست ها
    سلام ممنون میشه در مورد مدارکی که بردین هم توضیح بدین و اگر براتون امکان داشت میزان سپرده و حساب درگردش هم بفرمایید.
    سلام

مدارک گواهی کار به انگلیسی صادر شد از شرکت با ذکر سمت دقیق / حقوق ماهیانه دقیق / شماره پاسپورت شماه ملی شماره شناسنامه / تاریخ استخدام شماره بیمه و ....
    سه فیش حقوق آخر با مهر اداری / سابقه بیمه ام رفتم شعبه اصلی پرینت کرد با مهر و امضا شعبه / سپرده هم حدود 90 تومن داشتم با گردش 3 ماه 50 60 تومن / گواهی تاسیس شرکت رسمی البته شرکت بنده روو همه میشناسن :-)
    پاسپورت هم تمامی صفحات و ویزاهای قبلی / فرم رو هم با pdf تایپ کردم / رزرو قطعی و پردااخت شده هتل ام از آژانس گرفتم رسمی / بلیط پرواز هم قطعی و پرداخت شده بود / عکس هم 3.5/4.5 دو عدد یکی رو چسبوندم روی فروم درخواست ویزا
    تاریخهای مرخصی ام دادم برام زدن با مهر اداری / بیمه سامان هم 50 هزارتا گرفتم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nimazaki نمایش پست ها
    دوستان یه مورد اورژانسی پیش اومده
    همون طور که در جریان هستید من و و چند نفر از دوستان دیگه باری وقت سفارت ایمیل زدیم و ایمیل وقت هنوز دریافت نکردیم
    و الان بنده دو کاه هست ایمیل زدم و میگن که ثبت شده و براتون وقت مصاحبه ارسال میشه
    بنده امروز یه ایمیل با عنوان این که "ما در ماه های قبل ایمیل فرستادم و جواب نگرفتم و براتون اطلاعات رو دوباره میفرستم "
    و بعد از ارسال این ایمیل خیلی زود برای من ارسال شد
    " با سلام،

ای‌میل شما دریافت و درخواست قرار شما با بخش روادید ثبت شد.

متاسفانه در حال حاضر تعیین وقت مصاحبه ویزا جهت عزیمت در ماههای فوریه و مارس2017 برای سفارت فرانسه امکان پذیر نمی باشد. فلذا از شما درخواست می شود که تاریخ سفر خود را به ماه آوریل 2017 به بعد موکول کرده و مجددا ایمل درخواست خود را ارسال فرمایید.

در سفارت فرانسه، نه اخذ قرار ملاقات ویزا و نه کسب اطلاعات مربوط به ویزا از طریق تماس تلفنی میسر نمی باشد. برای این گونه موارد می توانید به سایت سفارت به نشانی زیر مراجعه نمایید"
    الان سوال من این هست که
    ایمیل قبلی ما که گفتن ثبت شده سر جاش هست یا نه
    یک احتمالش این هست نرم افزار الان نگاه میکه به تاریخ و وقتی میبینه در تاریخ مارس هست اتوماتیک این نامه رو ارسال میکنه و ایمیل های قبلی سر جای خود هست
    احتمال دیگه که ایمیل ها قبلی کنسل شده ؟؟

دوستان در این مورد اگه کمکی میتونید بکنید ممنون میشم چون بنده بلیط هواپیما و بیمه رو تهیه کردم
    دوست عزیز من هم مشکل شمارودارم شما جوابی دریافت نکردید؟

Junior Member

سلام دوستان معمولا تاریخ مصاحبه چند روز قبل از سفر هست؟ و اینکه ایا قاعده خاصی داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sha11 نمایش پست ها
    دوست عزیز من هم مشکل شمارودارم شما جوابی دریافت نکردید؟
    سلام
    بله برای من جواب دادن و قت مصاحبه رو مشخص کردن
    و همون ایمیل اول رو جواب داده بودن

Junior Member

خداروشکر امروز به من ایمیل زد سفارت. من ۲۲ دسامبر ایمیل تقاصای وقت زده بودم و دیشب دوباره ایمیل ارسال کردم.
    تاریخ سفر من ۲۲ اسفند هستش و وقت مصاحبه برای من ۱۹ بهمن تعیین شده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)