صفحه 71 از 106 نخستنخست ... 21616263646566676869707172737475767778798081 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 1054

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

سلام
    دوستانی که برای مصاحبه مراجعه کردند بفرمایند ساعت چند‌جلو سفارت بودند؟
    و‌ ایا ترتیب ورود به سفارت براساس ساعت اعلام شده در وقت است یا اینکه هرکس زودتر
    جلو سفارت باشد میتواند زودتر داخل شود؟
    برای من اعلام‌ شده ساعت ۱۰ و گفته زودتر نیایید که امکان پذیرش شما وجود ندارد.

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

سلام دوستان
    من کارمند دولتم و میخواستم توریستی اقدام کنم ولی الان که سایت رو نگاه کردم دیدم نوشته:'' گواهی کار برای حقوق بگیران که ......و این گواهی حاکی از آن باشد که دارنده گواهی مجدد به کشور خود باز خواهدگشت.'' این یعنی چی؟ یعنی فیش حقوقی و حکم کارگزینی به تنهایی به درد نمی خوره؟ ممنونم خواهشا دوستان بیان و راهنمایی کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Saharhiz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کارمند دولتم و میخواستم توریستی اقدام کنم ولی الان که سایت رو نگاه کردم دیدم نوشته:'' گواهی کار برای حقوق بگیران که ......و این گواهی حاکی از آن باشد که دارنده گواهی مجدد به کشور خود باز خواهدگشت.'' این یعنی چی؟ یعنی فیش حقوقی و حکم کارگزینی به تنهایی به درد نمی خوره؟ ممنونم خواهشا دوستان بیان و راهنمایی کنند.
    منظور این هست که یه نامه از کارگزینی یا اداره نیروی انسانی بگیری

Junior Member

با سلام
    اگر برای ویزای توریستی شنگن فرانسه اقدام کنیم ، بلیت خریداری شده را کی باید ارائه داد؟ و بلیتی که می گیریم باید حتما رفت و برگشت از فرانسه باشد و یا می شود برای مثال ورود از پاریس و خروج از برلین باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_es نمایش پست ها
    با سلام
    اگر برای ویزای توریستی شنگن فرانسه اقدام کنیم ، بلیت خریداری شده را کی باید ارائه داد؟ و بلیتی که می گیریم باید حتما رفت و برگشت از فرانسه باشد و یا می شود برای مثال ورود از پاریس و خروج از برلین باشد.
    سلام و درود
    باید همون موقع بدی به سفارت میتونی رفت پاریس باشه برگشت از برلین ولی بهتر هست که بلیت صوری رفت و برگشت از پاریس باشه همین

Junior Member

سلام دوستان

من 1 ماه هستش که ایمیل زدم و هنوز ایمیل تعیین وقت رو نفرستادن،کسی هست همزمان با من یا بعد از من ایمیل زده باشه و بهش وقت داده باشن.ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    من برای وقت ویزا یک ایمیل فرستادم که با ایمیل جواب دادند که تاریخ را تغییر دهید من هم تاریخ را عوض کردم و بعد از چند روز جواب دادند و وقت تعیین کردند حالا بعد از یکماه به ایمیل اول هم جواب دادند و یک وقت دیگر مشخص کردند حالا کدام یکی معتبر است از کجا بپرسم. لطفا دوستان اگر اطلاعی دارند راهنمایی کنند ممنون

کسی میدونه علت کم تر شدن مدت ویزا واسه چی میتونه باشه سری پیش و اولین بار به من ویزایه ۱۵ روزه دادن اینسری ۱۰ روزه درصورتی هردو زمان مدت سفرم یه هفته ای بود ؟ممکنه بخاطر زمان و فصل سفر بوده باشه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fa_tp نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای وقت ویزا یک ایمیل فرستادم که با ایمیل جواب دادند که تاریخ را تغییر دهید من هم تاریخ را عوض کردم و بعد از چند روز جواب دادند و وقت تعیین کردند حالا بعد از یکماه به ایمیل اول هم جواب دادند و یک وقت دیگر مشخص کردند حالا کدام یکی معتبر است از کجا بپرسم. لطفا دوستان اگر اطلاعی دارند راهنمایی کنند ممنون

سلام
    میشه بپرسم تاریخ سفر شما رو و اینکه دومین ایمیل رو چه تاریخی زدین که چند روز بعدش جواب دادن.خیلی ممنون

با سلام
    برای من هم همین اتفاق افتاده و ایمیل دوم که در اصل جواب ایمیل اول بود یک هفته بعد از اولین ایمیل که جواب ایمیل دوم بود امد !!!!!!!!!! ( چقدر گیج کننده)
    درضمن من ایتالیا رفتم جدیدا . لطفا می فرمایید آیا مدارک مورد نیاز فرانسه نیاز به چه مهر های دارد ؟ مثلا خارجه و دادگستری هم می خواهد یا مثل ایتالیا نمی خواهد همان ترجمه رسمس کافه ؟
    در سایت فرانسه چیزی ننوشته !!!
    درضمن این جمله که در گواهی اشتغال به کار نوشته که شرکت بگه بعد از مرخصی به سرکار بر میگردد دیگه یعنی چی ؟ الان که اخر ساله شرکت دیگه قراداد نداره با من و معلوم نیست که کی دوباره قراردادها اماده شود ؟؟ همه میدانند که قرارداد چقدر دیر اماده می شود.

با سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)