صفحه 74 از 106 نخستنخست ... 24646566676869707172737475767778798081828384 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 1054

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط amirali176 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از شما بله انشالله که وقت بدن چون وقتی راهی جز ایمیل نگذاشتن و اینم که هنوز جواب ندادن.تلفن هم که یه پیغام گذاشتن برای گرفتن وقت ایمیل بدین و تلفنی هم امکان پیگیری نیست حضوری هم که نمیشه داخل سفارت رفت و دم در فقط میگن روی سایت همه چی هست به سایت مراجعه کنید دیگه راهی نیست باید منتظر باشیم جواب بدن انشالله که وقت بدن چون من در وقت مناسب و زمانی که تایم خالی بوده ایمیل دادم.
    من ۲۶ اسفند رو مشخص کرده بودم.ولی چون یک هفته بامصاحبم فاصله داره میخام ۷یا هشتم فروردین مسافر رو عقب بندازم.اگه ت الان جواب نداده باشن فک نکنم جواب بدن چون خیلی دیگه باید سرشون شلوغ باشه.

سلام من سوابقمو الان از سایت گرفتم.بنظرتون باید ببرم جایی مهر بزنم یا همین کافیه؟ به دارالترجمه ایمیل زدم گفت گواهی اشتغال بکار فقط بیار

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeidkhaled1 نمایش پست ها
    سلام من سوابقمو الان از سایت گرفتم.بنظرتون باید ببرم جایی مهر بزنم یا همین کافیه؟ به دارالترجمه ایمیل زدم گفت گواهی اشتغال بکار فقط بیار
    سابقتون رو باید بطور رسمی درخواست بدید از تامین اجتماعی بگیرید

سلام
    لطفا کمک کنید

برای من دو تا وقت سفارت امده با فاصل زمانی 8 روز !! وقت اول 24 فوریه برای سفر 19 مارچ و وقت دوم 15 مارچ برای سفر 1 اپریل.
    جریان اینجوری که بعد از ایمیل من جواب امد که سفر را عقب بنداز برای اپریل . تا من ایمل زدم جواب امد و بعد از یک هفته باز هم ایمیل دوم امد !!
    با توجه به تعطیلات میشه من همان وقت اول را برم اما درخواست سفر برای اول اپریل باشد ؟ مشکلی پیش می آید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vreza2017 نمایش پست ها
    سلام
    لطفا کمک کنید

برای من دو تا وقت سفارت امده با فاصل زمانی 8 روز !! وقت اول 24 فوریه برای سفر 19 مارچ و وقت دوم 15 مارچ برای سفر 1 اپریل.
    جریان اینجوری که بعد از ایمیل من جواب امد که سفر را عقب بنداز برای اپریل . تا من ایمل زدم جواب امد و بعد از یک هفته باز هم ایمیل دوم امد !!
    با توجه به تعطیلات میشه من همان وقت اول را برم اما درخواست سفر برای اول اپریل باشد ؟ مشکلی پیش می آید؟

سلام دوست من

ای کاش وقت اول شما رو به من میدادن من هنوز منتظرم و خبری از تعیین وقت نیست،چند صفحه قبل خوندم که یکی ایمیل زده بود و گفته بود فلان تاریخ رو کنسل کنند و زود هم بهش جواب داده بودن که وقت کنسل شد.حالا بخونید چند صفحه قبل رو و اینکه دوستان دیگر هم نظر بدن.

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام فرصت مطالعاتی برم و دو ماه پیش برای ویزای علمی درخواست دادم و مدارکم رو تحویل سفارت دادم. بعد از دو ماه هیچ خبری نشده. خیلی نگرانم.
    آیا کسی میدونه حداکثر چند وقت طول میکشه که ویزا بیاد؟
    ممنونم

[QUOTE=amirali176;2403415]سلام دوست من

ای کاش وقت اول شما رو به من میدادن من هنوز منتظرم و خبری از تعیین وقت نیست،چند صفحه قبل خوندم که یکی ایمیل زده بود و گفته بود فلان تاریخ رو کنسل کنند و زود هم بهش جواب داده بودن که وقت کنسل شد.حالا بخونید چند صفحه قبل رو و اینکه دوستان دیگر هم نظر بدن.

من هم ایمیل زدم که کنسل کنند اما باز جواب امد که در فلان تاریخ جا نداریم و سرت را عقب بنداز!!
    البته من جواب خودم را از کسی نگرفتم اینجا

دوستان حین مصحبه میتونم بگم میخام برای بازدید از امکانات یه دانشگاه برای ادامه تحصیل میخام برم فرانسه؟ البته بعنوان یکی از دلایل سفر!

نقل قول نوشته اصلی توسط dread نمایش پست ها
    مطمئنید دیگه?ماهان برخلاف پارسال قیمتاش امسال خیلی بالا بود و تاریخی که من میخواستم نداشت و من با نفری 1/800 اوکراین رو خریدم با ترانزیت 1/45 دقیقه.یه لحظه امروز گفتم چون اوکراین عضو شنگن نیست یه وقت ویزای ترانزیت نخوان حالا باز فردا به خود نمایندگی زنگ میزنم
    پروازهای ارزونتر هم هست واسه فرانسه ولی کنسلی نداشت مثل پگاسوس و پرواز روسیه پرواز اوکراین تا 4 روز قبل کنسلی رایگان داره
    سلام و درود
    دوست عزیز گمان کنم قیمت را داری اشتباه میکنی من تو برج 5 امسال رفتم البته های سیزن بود نفری 1800 الانم برای برج سه گرفتم نفری یک میلیون
    میتونی بری تو سایت ماهان به صورت انلاین قیمتها را گذاشته ببنید البته تاریخ هر چی دورتر قیمت پایین تر ولی بیشتر 1900 نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط vreza2017 نمایش پست ها
    سلام
    لطفا کمک کنید

معمولا سفارت با توجه به تاریخ سفرتون ویزا صادر میکنه ومعمولا اولین ویزا رو یه ماهه از تاریخ سفر میزنه و به مدت ۱۰ تا ۱۵ روز در طول این مدت حق اقامت دارید حالا اگه خیلی تفاوت کنه تاریخ وقتتون و سفرتون احتنالش هست بگه برید دوباره وقت بگیرید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)