صفحه 76 از 106 نخستنخست ... 26666768697071727374757677787980818283848586 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 760 , از مجموع 1054

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط dread نمایش پست ها
    دوستان من بلیط پاریس به امستردام هم خریدم ولی نمیخوام به سفارت بگم که هلند هم میرم .استعلام که نمیگیرن?یعنی میفهمن
    آخه این چه حرفیه معلومه استعلام نمیگیرن مگه تحت تعقیقب اینترپل هستید ؟

سلام
    یک سوال پایا ای اما ساده
    چطور وقتی می خواهی به سفارت وارد بشی میدونن که وقت داری ؟
    سفارت ایتالیا یک برگه با عکس و بارکد پرینت کردم بردم نشان پلیس ایتالیایی دادم راهم داد.
    فرانسه چطوریه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vreza2017 نمایش پست ها
    سلام
    یک سوال پایا ای اما ساده
    چطور وقتی می خواهی به سفارت وارد بشی میدونن که وقت داری ؟
    سفارت ایتالیا یک برگه با عکس و بارکد پرینت کردم بردم نشان پلیس ایتالیایی دادم راهم داد.
    فرانسه چطوریه ؟
    قبل از ورود به سالن مصاحبه یه گیت نگهبانی داره که مسئول باجش اسمها رو از رو لیستش چک میکنه و بعد میرید داخل

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirali176 نمایش پست ها
    سلام دوست من

ای کاش وقت اول شما رو به من میدادن من هنوز منتظرم و خبری از تعیین وقت نیست،چند صفحه قبل خوندم که یکی ایمیل زده بود و گفته بود فلان تاریخ رو کنسل کنند و زود هم بهش جواب داده بودن که وقت کنسل شد.حالا بخونید چند صفحه قبل رو و اینکه دوستان دیگر هم نظر بدن.
    سلام من هم ایمیل تایید گرفتم 26 نوامبر 2016 ولی متاسفانه ده روز دیگه وقت سفرم هستو هنوز وقت مصاحبه ندادن چندین بارهم ایمیل زدم ولی فایده ای نداشته.نمیدونیم این بی نظمی سابقه داشته یا شانس من هست!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sha11 نمایش پست ها
    سلام من هم ایمیل تایید گرفتم 26 نوامبر 2016 ولی متاسفانه ده روز دیگه وقت سفرم هستو هنوز وقت مصاحبه ندادن چندین بارهم ایمیل زدم ولی فایده ای نداشته.نمیدونیم این بی نظمی سابقه داشته یا شانس من هست!

سلام دوست من

والله چی بگم من باز امیدوارم هنوز چون تا تاریخ سفر من مونده ولی شما دیگه رسیدین به تاریخ سفر ولی باز امیدوار باشید شاید وقت بدن،اخه این اصلا درست نیست وقتی گفتن ایمیل ماهم ایمیل فرستادیم جواب هم ریپلای شده بزودی براتون تعیین وقت میشه باید بررسی کنند ما هزینه کردیم برنامه ریزی کردیم وقتی توانایی پردازش ندارن خوب مثل الان که توی ایمیل نوشته برای فلان ماه پر هستش راحت از سر خودشون باز میکردن ولی به من جواب داده شده که بزودی براتون تعیین وقت میشه ننوشته بود که توی اون تایم سفر شما وقت پره و برای تاریخ دیگری برنامه ریزی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirali176 نمایش پست ها
    سلام دوست من

والله چی بگم من باز امیدوارم هنوز چون تا تاریخ سفر من مونده ولی شما دیگه رسیدین به تاریخ سفر ولی باز امیدوار باشید شاید وقت بدن،اخه این اصلا درست نیست وقتی گفتن ایمیل ماهم ایمیل فرستادیم جواب هم ریپلای شده بزودی براتون تعیین وقت میشه باید بررسی کنند ما هزینه کردیم برنامه ریزی کردیم وقتی توانایی پردازش ندارن خوب مثل الان که توی ایمیل نوشته برای فلان ماه پر هستش راحت از سر خودشون باز میکردن ولی به من جواب داده شده که بزودی براتون تعیین وقت میشه ننوشته بود که توی اون تایم سفر شما وقت پره و برای تاریخ دیگری برنامه ریزی کنید.
    بله واقعا ادم واسه زندگیش برنامه داره ار چندماه قبل پیگیری کرده نمیدونستم اینقدر بی نظم هستن الانم که تا 5 ماه دیگه پر شده

Junior Member

سلام دوستان

قبلا ایمیل که میزدیم جواب اتوماتیک گذاشته بودن ولی الان ظاهرا دیگه جواب اتوماتیک هم نمیده دوستان برای شما هم جواب اتوماتیک الان میده بعد از ارسال ایمیل یا نه

Junior Member

سلام دوستان.
    من در مورد سفر به فرانسه چند سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید

1-با گرفتن ویزا از سفارت فرانسه می توان به کشور ثالثی در محدوده شنگن سفر کرد؟چون میخوام در بدو ورود به فرانسه به مدت 3 روز به کشور دیگری بروم، سپس برگردم و ادامه سفرم رو در فرانسه سپری کنم!!!

2- در هنگام مراجعه به سفارت نیازی هست که به افسر ویزا بگم که به کشور دیگری نیز میخوام برم یا نیازی نیست؟ همچنین در رابطه با سوال داشتن فامیل در اروپا چه پاسخی به افسر بدهم بهتر هستش؟

3-موقع ورود به فرانسه و چک پاسپورت مقدار پول همراهم رو نیز چک میکنن یا خیر؟

نقل قول نوشته اصلی توسط emad93 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من در مورد سفر به فرانسه چند سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید

1-با گرفتن ویزا از سفارت فرانسه می توان به کشور ثالثی در محدوده شنگن سفر کرد؟چون میخوام در بدو ورود به فرانسه به مدت 3 روز به کشور دیگری بروم، سپس برگردم و ادامه سفرم رو در فرانسه سپری کنم!!!

2- در هنگام مراجعه به سفارت نیازی هست که به افسر ویزا بگم که به کشور دیگری نیز میخوام برم یا نیازی نیست؟ همچنین در رابطه با سوال داشتن فامیل در اروپا چه پاسخی به افسر بدهم بهتر هستش؟

3-موقع ورود به فرانسه و چک پاسپورت مقدار پول همراهم رو نیز چک میکنن یا خیر؟
    سلام
    1-اره میتونید هر کشوری خواستید تو محدوده شنگن برید
    2-اگه اولین بارتونه که شنگن میگیرید بهتره بگید کل مدت اقامت رو در فرانسه هستید و رزرو هتل هم فقط فرانسه بگیرید هر وقت ویزا گرفتید برای کشورهای دیگه اقدام کنید.فامیل هم بگو نداری میخوای توریستی بری
    3-اون به شانست بستگی داره اگه خیلی میخوای وجه نقد ببری مجوز بگیری خیالت راحتتره

÷سلام
    یک وقت برای 8 اسفند دارم از سفارت از رفتن به فرانسه منصرف شدم چون از ایتالیا دعوتنامه برام امده.
    اگر کسی خواست پیام بده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)