صفحه 78 از 106 نخستنخست ... 28686970717273747576777879808182838485868788 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 771 تا 780 , از مجموع 1054

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط dread نمایش پست ها
    سلام
    1-اره میتونید هر کشوری خواستید تو محدوده شنگن برید
    2-اگه اولین بارتونه که شنگن میگیرید بهتره بگید کل مدت اقامت رو در فرانسه هستید و رزرو هتل هم فقط فرانسه بگیرید هر وقت ویزا گرفتید برای کشورهای دیگه اقدام کنید.فامیل هم بگو نداری میخوای توریستی بری
    3-اون به شانست بستگی داره اگه خیلی میخوای وجه نقد ببری مجوز بگیری خیالت راحتتره
    دوست عزیز ممنونم از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad7011 نمایش پست ها
    خب اولین شینگن باید از اولین شینگن شروع بشه دیگه بعدش اینکه چون همسرتون باشما هست میشه باصرفا تمکن خود شما اقدام کرد ولی اینکه خودشون حتی حساب مشترک و تمکن بنام خودشون دارن نکته مثبتیه و ضمنا اینکه گویا از تابستون شرایط گرفتن ویزا احتمالا بهتر بشه
    متشكرم از راهنماييتون. خبرهاي بعدي رو حتما اينجا مينويسم تا بقيه هم بخونن شايد مفيد باشه براشون. ما كه خيلى از مطالب اين سايت استفاده كرديم. ممنون

دوستان برای رزرو هتل یک هتل در پاریس رو واسه 14 روز رزرو کنم کافیه یا 2 تا شهر رزرو کنم بهتره?فردا میخوام رزرو کنم ممنون میشم پاسخ بدین چون با سربرگ هتل و مهر هتل میخوام رزرو کنم اگه 2 تا شهر رزرو کنم هزینم سنگین میشه

دوستان برای رزرو هتل یک هتل در پاریس رو واسه 14 روز رزرو کنم کافیه یا 2 تا شهر رزرو کنم بهتره?فردا میخوام رزرو کنم ممنون میشم پاسخ بدین چون با سربرگ هتل و مهر هتل میخوام رزرو کنم اگه 2 تا شهر رزرو کنم هزینم سنگین میشه
    سلام و درود
    این بستگی به خودت داره که بخواهی هزینه را بدی یا نه
    ولی من باشم یه هتل با یه شهر میگیرم چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    به خاطر اینکه دو تا شهر دو ت هم هزینه داره البته بازم به خودت بستگی داره شاید میخواهی اون دو تا شهر را بری

نقل قول نوشته اصلی توسط Fafarferfere نمایش پست ها
    باسلام. من و همسرم قصد داريم براي ويزاي توريستي فرانسه اول خرداد ٩٦ اقدام كنيم. امروز يه ايميل براي گرفتن وقت زديم. ميخواستم شرايطمون رو بگم تا از نظرهاي شما استفاده كنيم:
    ١.من مهندس و كارمند شركت خصوصي هستم و پروانه اشتغال مهندسي هم دارم با اون هم كار ميكنم.٥سال سابقه كار دولتي و دوسال سابقه كار خصوصي دارم..همسرم به اتفاق پدرشون مغازه دارن و ملك مغازه و جواز به اسم پدر همسرم هست و همسرم مباشر ايشون هستن. ايا گواهي مباشرت كافيه يا بايد از پدرشون هم نامه بگيرن كه پيششون كار ميكنن؟درواقع ملك از پدرشونه و كار از ايشون. ولي به خاطر مسائل مالياتي جواز به اسم پدر هست. تازه هم خودشون رو بيمه كردن. از اذر ٩٥.مدارك همسرم رو چه جوري تنظيم كنيم بهتره؟و اينكه سابقه بيمه ايشون كمه خيلي تاثير منفي داره؟
    ٢.سپرده يكساله ٩٠ ميليون به نام من داريم و همسرم با پدرشون توي مغازه كار ميكنن و يك حساب مشترك براي مغازه دارن كه گردش ماهي بيست ميليون و مانده ١٠٠ ميليون دارن. آيا همين كافيه؟ و اينكه حسابشون مشتركه بايد از اشتراك در بيارن يا مشكلي نيست؟
    ٠٣خونه اي كه در اون ساكنيم به اسم خوزمون نيست ولي سند به اسم مادرشوهرمه ميتونيم سند رو هم ضميمه كنيم يا نكنيم بهتره؟
    ٠٤ برنامه يك هفته فرانسه و يك هفته ابتاليا هست. بليطمون رو چه جوري بگيريم؟ خروج از ايتاليا؟ يا بهتره همه چيز رو توي فرانسه بگيريم؟
    ما تاحالا تو اين دوسال اخير بعد از ازدواج سه بار استانبول/ يك بار دبي و يك بار تايلند رفتيم. احتمال ريجكت يا قبولي درخواست ما چقدره؟
    ممنون مبشم نظرتون رو بگين
    سلام و درود
    چرا اینقدر دیر اقدام کردی برای اول خرداد میخواهی بری باید اول اردیبهش بری سفارت که دو هفته یا سه هفته بعد ویزات در اومد میشه اوایل خرداد من خودم اخر فروردین وقت گرفتم برای خرداد به نطرم الان اقدام کنی خرداد وقت بهتون نمیدن
    حالا به نظرم خودت مدارک ارایه بده و خودت بشو سرپرست چون اونجوری اونها گیج میشن چند مورد بوده گیج شدن در ثانی اون جوری امکان داره تو ویزا بشی ولی خانومت نشه چون پردونده هر کدومتون جداگانه برسی میشه
    در مورد پرواز از الان بگیر من ترکیش گرفتم پرواز از تهران به پاریس برگشتم از میلان به ترکیه چهار روز بعذ از ترکیه به تهران نفری 1150 قیمتش عالی هست شما هم پیشنهاد میکنم بگیر
    ولی دفعه اول صوری بده رفت و برگشن از تهران به فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط alivosogh نمایش پست ها
    سلام و درود
    این بستگی به خودت داره که بخواهی هزینه را بدی یا نه
    ولی من باشم یه هتل با یه شهر میگیرم چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    به خاطر اینکه دو تا شهر دو ت هم هزینه داره البته بازم به خودت بستگی داره شاید میخواهی اون دو تا شهر را بری
    منم مخوام صوری بگیرم فقط منظورم این بود که اگه یک هتل رو واسه 14 روز رزرو کنم مشکوک که نمیشن من کلا استرس گرفتم سر این سفارت چون همه چیم تکمیله نمیخوام بهونه بدم

منم مخوام صوری بگیرم فقط منظورم این بود که اگه یک هتل رو واسه 14 روز رزرو کنم مشکوک که نمیشن من کلا استرس گرفتم سر این سفارت چون همه چیم تکمیله نمیخوام بهونه بدم
    سلام
    نه چرا مشکوک بشن دلیلی برای شک نیست من تابستان رفتم از بوکینگ رزرو بردم قبول کرد یه وقت اغفال نشی بهت بگن بیا با سربرگ ببر بهتره فرقی نداره کی باید بری سفارت؟؟؟؟؟ و کی میخواهی بری پاریس

سلام
    نه چرا مشکوک بشن دلیلی برای شک نیست من تابستان رفتم از بوکینگ رزرو بردم قبول کرد یه وقت اغفال نشی بهت بگن بیا با سربرگ ببر بهتره فرقی نداره کی باید بری سفارت؟؟؟؟؟ و کی میخواهی بری پاریس
    من 8 اسفند وقت سفارتم هست 26 اسفند تاریخ حرکت

من 8 اسفند وقت سفارتم هست 26 اسفند تاریخ حرکت
    تنها یا با خانواده و اینکه میشه بگی مدارک چی جور کردی ؟؟؟؟؟

تنها یا با خانواده و اینکه میشه بگی مدارک چی جور کردی ؟؟؟؟؟
    با همسرم گواهی اشتغال همونطور که خواستن یعنی تاریخ مرخصی و دریافتی شماره بیمه تاریخ استخداو و غیره
    سند مسکونی به نام جفتمون
    نفری 50 میلیون حساب بانکی
    پرواز تهران پاریس هم قطعی خریدم
    یکی از دوستانم گفت جدیدا بوکینگ رو قبول ندارن هر کسی هم یه چیز میگه اگه بخوام از بوکینگ بگیرم 1 هفته قبل وقت سفارت باید رزرو کنم?چون فکر کنم 7 روزه باطل میشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)