صفحه 8 از 106 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1054

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط sabouri نمایش پست ها
    تا جایی که من فهمیدم وقت دانشجویی رو باید از طریق بخش فرهنگی بگیرین. شما پذیرش دارین در مقطعی؟ یا واسه فرصت مطالعاتی میرین؟ در هر صورت فکر کنم باید به این آدرس مراجعه کنین و مدارکتون رو آپلود کنین تا باهاتون تماس بگیرن. همچنین از ساعت ۱۱ تا ۱ یکشنبه تا پنج شنبه با شماره ۶۶۷۰۵۰۴۰-۴۱-۴۳-۴۴ تماس بگیرین کمکتون می کنن.

در ضمن من تو یک سال اخیر هم از فرانسه ویزا گرفتم هم ایتالیا. هر دو بار هم خودم وقت گرفتم. هیچ لزومی نداره آژانس ها واستون وقت یا هر چیز دیگه ای بگیرن. این که بعضی ها ترجیح میدن آژانس واسشون وقت بگیره و کارهاشون رو بکنه دلیل نمیشه که "سفارت ها با یه سری آژانس ها ریختن روی هم"!!!
    من هم هم از آلمان هم از ایتالیا گرفتم یکسال اخیر اما توریستی فرانسه دارم اقدام میکنم بازم گرفتم ببینم میتونم وقت بگیرم البته 2 تا وقت میخوام نمیدونم باید جدا جدا زنگ بزنم یا اینبار هر دورو میده البته بار اول یک ساعت طول کشید 1 جمله گفت قطع کرد! فقط مردم آزاری بلدند...

بار دوم بعدز یک ساعت گفت چون با مبایل تماس گرفتین امکان پذیر نیست... تلاش برای بار سوم!!

بالاخره پس از 4 ساعت موفق شدم وقت گرفتم برای آخر جولای

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rahim159 نمایش پست ها
    سلام
    من باید اوایل جولای 2016 برای ارائه یک مقاله فرانسه باشم (شهر Lyon). متاسفانه هر چه تماس میگیرم سفارت که وقت بگیرم کسی گوشی رو بر نمیداره (64094000 داخلی 3). موبایل خانم زندیه هم که خاموشه. خواستم ببینم دوستان جدیدا کسی وقت از فرهنگی گرفته؟ چطور وقت گرفتید؟ یا چه پیشنهادی دارید برام با توجه به محدودیت زمان.
    چند روز قبل که سفارت بودم، خیلی ها همین مشکل رو داشتن و حضوری اومده بودن دم در سفارت و داشتن مشکلشون رو می گفتن . اگر ساکن تهران هستین ، یا براتون مقدوره حضوری مراجعه کنید. چون هر چند لحظه یک بار از بخش ویزا یه اقایی بیرون میان و شما می تونین به ایشون مشکلتون رو بگین.

Member
    رشته و دانشگاه
    Institut polytechnique de Grenoble,fluid mechanics and energetics

سلام دوستان یکی خواهشا راهنمایی کنه من از طرف دانشگاه پذیرفته شدم مدارکمم به عنوان i am accepted آپلود کردم campus france خیلی وقته ,حدودا یک ماهه این کارو کردم هنوز verifyنشده چیکار کنم میخوام وقت بگیرم میترسم دیر بشه یکی راهنمایی کنه چیکار کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sidasunny نمایش پست ها
    سلام دوستان یکی خواهشا راهنمایی کنه من از طرف دانشگاه پذیرفته شدم مدارکمم به عنوان i am accepted آپلود کردم campus france خیلی وقته ,حدودا یک ماهه این کارو کردم هنوز verifyنشده چیکار کنم میخوام وقت بگیرم میترسم دیر بشه یکی راهنمایی کنه چیکار کنم
    تنها کاری که می تونین بکنین اینه که با شماره های 66705040-41-43-44 داخلی ۳ تماس بگیرین و وضعیتتون رو بهشون بگین. دوره تون کی شروع میشه؟ اگه سپتامبر هستش اصلا نگران نباشین, ماهایی که از طریق خود سفارت اقدام کردیم هنوز نتایج پذیرشمون هم نیومده چه برسه به ویزا و ... :دی

شما واسه محل سکونت چیکار کردین؟

Member
    رشته و دانشگاه

تنها کاری که می تونین بکنین اینه که با شماره های 66705040-41-43-44 داخلی ۳ تماس بگیرین و وضعیتتون رو بهشون بگین. دوره تون کی شروع میشه؟ اگه سپتامبر هستش اصلا نگران نباشین, ماهایی که از طریق خود سفارت اقدام کردیم هنوز نتایج پذیرشمون هم نیومده چه برسه به ویزا و ... :دی

شما واسه محل سکونت چیکار کردین؟
    والا دورم 28 آگوست هست فعلا که کروس اپلای کردم اما دنبالش هستم واسه جای دیگه هم اپلای کنم که اگه کروس اکسپت نکرد به مشکل نخورم.شما خوابگاه رو چیکار کردید؟

Junior Member

پس اصلا نگران نباشید هنوز خیلی وقت هست واسه ویزا گرفتن. ما هنوز هیچ کاری نکردیم چون پذیرش ها نیومده که بدونیم کجا می خوایم بریم دقیقا. سوالی که هست اینه که اگه بخوایم یه جای موقت (مثلا ۳-۴ هفته) بگیریم (مثل هتل یا airbnb) که اونجا دنبال خونه بگردیم آیا سفارت قبول می کنه یا نه.

Member
    رشته و دانشگاه

پس اصلا نگران نباشید هنوز خیلی وقت هست واسه ویزا گرفتن. ما هنوز هیچ کاری نکردیم چون پذیرش ها نیومده که بدونیم کجا می خوایم بریم دقیقا. سوالی که هست اینه که اگه بخوایم یه جای موقت (مثلا ۳-۴ هفته) بگیریم (مثل هتل یا airbnb) که اونجا دنبال خونه بگردیم آیا سفارت قبول می کنه یا نه.
    من یکی دو مورد دیدم که با رزرو هتل ویزا گرفتند

Member
    رشته و دانشگاه

دوستان من یه سوال خیلی مهم از ویزا سکشن دارم یکی میگه چجور میشه با بخش ویزا ارتباط برقرار کرد ؟از بخش فرهنگی پرسیدم اما چون مسیله مهمیه هنوز دلم آروم نشده ایمیل زدم 3 بار به ویزا سکشن اما جواب ندادن چجوری میشه تماس گرفت؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)