صفحه 9 از 106 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1054

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

Member
    رشته و دانشگاه
    Institut polytechnique de Grenoble,fluid mechanics and energetics

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

تورو خدا یکی بگه من برم سفارت سوالم رو جواب میدن؟بخش فرهنگی یه خانومی یه جور جواب داد یه آقای دیگه یه جور دیگه و گفتن مربوط به بخش ویزاست سوالتون ویزا هم ایمیل رو جواب نمیده تا حالا 3 بار ایمیل زدم

Junior Member

سلام دوستان ، من ٢تا سوال داشتم ، من پذيرشم اومده،ميخوام از كروس خوابگاه بگيرم ،نميدونم چيكار كنم؟
    دوم اينكه دوستاني كه تازه رفتن سفارت براي مصاحبه ، چه سوالاتي ازشون كردن؟ ممنون ميشم جواب بديد

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط vvaahid نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من ٢تا سوال داشتم ، من پذيرشم اومده،ميخوام از كروس خوابگاه بگيرم ،نميدونم چيكار كنم؟
    دوم اينكه دوستاني كه تازه رفتن سفارت براي مصاحبه ، چه سوالاتي ازشون كردن؟ ممنون ميشم جواب بديد
    وحید جان،
    سوال اول شما مربوط به ویزای فرانسه نمیشه... اگه سعی کرده بودین جای درستش سوالتون رو بنویسین اصولاً نیازی به نوشتنش نمی بود چون تقریباً جواب شما در هر 3 صفحه یک بار تکرار شده. تکرار می کنم پیش از نوشتن سوال از ابزار جستجوی فروم استفاده بفرمایید

Member
    رشته و دانشگاه
    Institut polytechnique de Grenoble,fluid mechanics and energetics

دوست عزیز سایت کروس برای اپلای تا 30 آپریل تا اونجایی که میدونم بازه و بعد از این تایم امکان اپلای از طریق پورتال وجود نداره

وقت بخیر. کسی که ۳۷ سالشه و پذیرش برای مقطع ارشد از فرانسه داره و فاند هم نداره چقدر امکان داره بخاطر سن بالا بهش ویزا ندن؟ چون شنیدم برای مقاطع کارشناسی و ارشد بیشتر سخت گیری میکنن. ممنون

Junior Member

من عذر ميخوام حق با شماست، اينكه چه سوالاتي تو سفارت ميپرسن ميتونين راهنماي كنيد؟و اينكه كلا به فرانسه بايد حرف زد؟

Moderator

رشته و دانشگاه

من عذر ميخوام حق با شماست، اينكه چه سوالاتي تو سفارت ميپرسن ميتونين راهنماي كنيد؟و اينكه كلا به فرانسه بايد حرف زد؟
    مشخص بفرمایید که کدوم مصاحبه؟ مصاحبه کامپوس فرانس یا اینکه پذیرش گرفتید و مصاحبه ویزا دارید؟ در این صورت رشته تون به فرانسه است یا انگلیسی؟ اگه به فرانسه است حتماً ازتون مصاحبه فرانسه می گیرن و شما باید اقلاً بتونید منظور طرف رو متوجه بشید و جوابهای قابل فهم بدید... من از مصاحبه ویزام 6 سال می گذره ولی قاعدتاً در خصوص انگیزه تون برای ادامه تحصیل می پرسن... چرا فرانسه؟ چرا اون رشته؟ چرا اون دانشگاه؟ برنامه تون برای بعدش چیه؟ تامین مالیتون به چه ترتیبه؟ اگه هم انگلیسیه این سوالات رو ممکنه به انگلیسی ازتون بکنن... چیز عجیب و شاخداری نیست و اگه بدونین برای چی دارین درس می خونین و دلیلش قوی تر از قهر از والده مکرمه یا اینکه کار دیگری بلد نیستین باشه نیازی به نگرانی نیست. از همه چیز مهمتر اینه که خودتون رو آماده کنید و فقط راست بگید... هم به خودتون و هم توی مصاحبه... در عین حال حواستون باشه که به قول معروف "هر راست نشاید گفت!" پس برای دلایلتون برای انتخاب فرانسه دنبال جوابی بهتر از "آخه اونجا ارزونه تازه دولت تا حدودی کمک هم می کنه" باشید
    موفق باشید و امیدوارم دوستانی که این مصاحبه ها رو امسال انجام میدن لطف کنن و این سوالات رو برای آگاهی دوستان دیگه هم بگذارند... هر چند که فکر می کنم تا همین جا هم اگه از ابزار جستجو استفاده می کردین یه سری جوابهای خوب به دست میاوردین

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezanasser نمایش پست ها
    وقت بخیر. کسی که ۳۷ سالشه و پذیرش برای مقطع ارشد از فرانسه داره و فاند هم نداره چقدر امکان داره بخاطر سن بالا بهش ویزا ندن؟ چون شنیدم برای مقاطع کارشناسی و ارشد بیشتر سخت گیری میکنن. ممنون
    دوست من!
    نگران نباشید... تا زمانی که سطح علمی کافی(مدارک یا تجربه لازم برای شروع پایه درخواستی)/ انگیزه قوی برای ادامه تحصیل و هدف درست داشته باشید + منابع درآمد کافی برای گذروندن زندگیتون (و احتمالن خانواده تون که همراهیتون می کنن) در دوران تحصیل بدون محاسبه پولی که ممکنه از کار دانشجویی اونجا در بیارید (چون احتمال پیدا کردن کار دانشجویی زیاد بالا نیست) داشته باشید سن و سال مشکل بزرگی نیست... من 30 سالگی تازه دوباره از لیسانس شروع کردم و مشکلی هم برام پیش نیومد

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sidasunny نمایش پست ها
    دوست عزیز سایت کروس برای اپلای تا 30 آپریل تا اونجایی که میدونم بازه و بعد از این تایم امکان اپلای از طریق پورتال وجود نداره
    اولویت ها برای ثبت نام در کروس تا پایان آوریله... ولی یه سری رشته/دانشگاهها یه سری سهمیه خاص در کروس شهرشون دارن برای دانشجویان خارجی که دیرتر پذیرش میشن... اولویت اول با مستر 2 و دیپلم مهندسیه و بعد پایه های پایینتر... البته شرط سنی هم موثره و اولویت با زیر 28 ساله... هر چند اگه مازاد داشته باشن ممکنه به بزرگتر ها و یا مقاطع پایینتر هم خوابگاه برسه.

پس نومید نشید و با گروهتون تماس بگیرید

سلام دوستان من برای جولای وقت سفارت دارم ویزای درخواستی من توریستی هست چند سوال دارم اول اینکه من متاهل هستم یه مغازه دارم شش دانگ به نام خودم هست جواز کسب دارم اونم به نام خودم هست و در ضمن میخوام تنها برم همسرم نمیخواد بیاد فرانسه الان در حال حاضر چهل میلیون تو حساب پس انداز دارم مدت زیادی هم هست ولی زمان مصاحبه دیگه پولی ندارم چون باید تا اون موقع یه پولی پرداخت کنم که قطعا پولی پس انداز نمیمونه ولی حساب جاری دارم که خیلی خوب داره کار میکنه تراکنش بالایی داره سوال من از شما دوستان اینه من چند درصد شانس گرفتن ویزا را دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)