صفحه 95 از 106 نخستنخست ... 45858687888990919293949596979899100101102103104105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 1054

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

من برای اوایل جولای قصد سفر به فرانسه رو دارم. ابان که ایمیل بزنم چقدر طول میکشه تا سفارت بهم وقت بده؟ من با مادر ، برادرم سفر میکنم. برای هرکدوممون باید یه فرم جداگانه پر کنم و با ایمیل جداگانه بفرستم؟

Junior Member

سلام، خیلی طول نمیکشه تا یک هفته نشده جواب میاد ولی وقت سفارت از 45 روز تا 2 ماه آینده، برای همه تو یک ایمیل باید درخواست بدی

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeidkhaled1 نمایش پست ها
    سلام
    من چند روز پیش سفارت بودم الان هم چندتا توصیه برای دوستان دارم.
    اول اینکه یک ربع قبل وقت خودتون برید چون اگه زود برید دچار استرس می‌شید.
    دوم اینکه هر مدرکی که فک میکنید بدرد میخوره با خودتون ببرید.البته مدارکی که نخاستن رو بزارید اخر مدارک که حداقل یه نگاهی بندازه افیسر
    حالا اینا مدارکی که ازمن گرفتن
    فرم و عکس و پاسپورت با کپی و شناسنامه با کپی
    گواهی کار با ترجمه
    سه فیش اخر حقوقی با مهر شرکت(اگه فیش صادر نمیکنه شرکت ازشون بخاهید از نرم افزارهایی که رو اینترنت واسه اینکار هستدواستون فیش صادر کنن)
    کپی صفحه اول دفترچه بیمه
    سوابق بیمه با مهر شعبه
    روزنامه رسمی شرکتمون
    .........
    نامه اشتغال بتحصیل با ترجمه
    کپی کارت دانشجویی
    ........
    نامه تمکن مالی و گردش ۵۰ روزه همرو برداشت
    .........
    کپی پرواز و هتل بیمه مسافرتی سامان که همگی پرداخت شده بود
    .........
    یه بلیط کنسرت که تو مدارک گذاشته بودم قشنگ خوند بعد پس داد.
    سوالاتشم اینا بود
    تا حالا اروپا رفتی=نه
    فامیل تو اروپا داری=نه
    اونجایی ک کار میکنی کارخونس=بله اما من قسمت فروش هستم
    با پدرمادر زندگی میکنی=نه با مادر و خواهر
    چقد میانگین حقوقته=۵ تومن
    همین....
    فقط سوالارو ک فک میکنید میپرسن واسه خودتون بنویسید و تمرین کنید که مشکلی پیش نیاد
    زمان ویزا هم ۱۴ روز ه البته تعطییارو هم در نظر بگیرید
    در پایانم جواب ویزا اومد خبرتون میکنم
    سلام واسه ماهم مثبت شد عزیزان.از همه دوستان که کمکم کردن تشکر میکنم.فقط توصیه میکنم به اژانس ها پول ندید به هیچ وجه.خودتون مدارک رو با وسواس تهیه کنید.ببخشید که نیتونم دیگه اینجا بیام مرسی بازم .خداحافظ

Junior Member

سلام،

من برای کارآموزی تابستان در فرانسه پذیرش گرفته‌ام و ایمیل تعیین وقت رو در ۳ اردیبهشت براشون فرستادم، تاریخ رفتنم هم اول July هست.
    می‌خواستم ببینیم آیا در این بازه امکان دارد وقت ندهند؟ میشه کار دیگه‌ای کرد تو این شرایط؟ مراجعه حضوری یا صحبت کردن با بخش فرهنگی تاثیری دارد؟
    دعوتنامه و مدرک تمکن مالی هم از دانشگاه اونور فرستادن برام.

Junior Member

یک سوال دیگه هم داشتم، این که برای موضوع ایمیل باید فرمت خاصی بنویسیم؟ من با سابجکت Visa Appointment Form فرستادم، آیا مشکلی دارد؟

سلام
    یک سوال. هنگام ورود به فرودگاه فرانسه با ویزای توریستی، بجز ویزای شینگن، چه چیزهای دیگری چک میشود؟ مثلاً رزرو هتل و بلیط رفت و برگشت هم چک میشود؟ اگر پس از دریافت ویزا و قبل از ورود به فرانسه، هتل را کنسل کنیم و بخواهیم مثلا بصورت couchsurfing جایی اقامت کنیم، آیا ایراد قانونی وجود دارد یا مشکلی ایجاد میشود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1656 نمایش پست ها
    سلام
    یک سوال. هنگام ورود به فرودگاه فرانسه با ویزای توریستی، بجز ویزای شینگن، چه چیزهای دیگری چک میشود؟ مثلاً رزرو هتل و بلیط رفت و برگشت هم چک میشود؟ اگر پس از دریافت ویزا و قبل از ورود به فرانسه، هتل را کنسل کنیم و بخواهیم مثلا بصورت couchsurfing جایی اقامت کنیم، آیا ایراد قانونی وجود دارد یا مشکلی ایجاد میشود؟

سلام

همنطور که تو برگه همراه پاسپورتتون نوشته شده مدارک هتل ، بیمه درمانی و بلیط برگشت رو ممکنه ازتون موقعه ورود بخوان. البته موقعه ورود از ما نخواستن. من هم به خاطر زمان جواب دهی مجبور شدم هتل ها رو کنسل کنم و دوباره رزرو کنم که مشکلی پیش نیمود برام.

موفق باشین

Junior Member

amir 1656 ... سریع کار و راه میندازن...مگر اینکه بهت شک کنن...قیافه طرف و ببینن...طی چندین بار تجربه خودم فقط ازم به فرانسه پرسیدن چند روز می مونی که در یک جمله جوابشو دادمو و مهر و زده و رفتم کلا در چند ثانیه شده...حتی بار اولی هم که رفته بودم همینطور شد...مدارک همراهت باشه باز...گویا روو ما ایرانی ها زیاد حساس نیستن...
    این کارم مبشه کرد...گواهی از مالک و مشخصات ملک و مالک و اینا لازمه...که قراره اقامت کنی... همراهت حتما باید باشه...
    به سفارت هر چی گفتی و عینا باید بگی...در کلیاتش...مثلا در مورد تعداد کل روز اقامت در فرانسه ...

ممنون از راهنمایی.
    با توجه به اینکه من و همسرم تا حالا ویزای شینگن نگرفته ایم و میخواهیم علاوه بر فرانسه، از سایر کشورها مثل ایتالیا هم بازدید کنیم، اگر مدت اقامت در فرانسه را یک ماه اعلام کنیم، ممکن است درخواست ویزایمان رد شود؟ یا اینکه ویزا میدهند ولی خودشان مثلاً به دو هفته کاهش میدهند؟ یا اینکه توصیه میکنید مثلاً حداکثر دو هفته اعلام کنیم؟ در کل، بهترین برنامه ای که میتوانیم به سفارت اعلام کنیم، چیست؟ هدفمان این است که طی یک ماه، به کشورهای مختلف اروپایی سفر کنیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1656 نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی.
    با توجه به اینکه من و همسرم تا حالا ویزای شینگن نگرفته ایم و میخواهیم علاوه بر فرانسه، از سایر کشورها مثل ایتالیا هم بازدید کنیم، اگر مدت اقامت در فرانسه را یک ماه اعلام کنیم، ممکن است درخواست ویزایمان رد شود؟ یا اینکه ویزا میدهند ولی خودشان مثلاً به دو هفته کاهش میدهند؟ یا اینکه توصیه میکنید مثلاً حداکثر دو هفته اعلام کنیم؟ در کل، بهترین برنامه ای که میتوانیم به سفارت اعلام کنیم، چیست؟ هدفمان این است که طی یک ماه، به کشورهای مختلف اروپایی سفر کنیم.
    جناب امیر طبق قانون بار اول فقط 14 روز بهتون ویزا میدن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)