صفحه 96 از 106 نخستنخست ... 468687888990919293949596979899100101102103104105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 1054

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

Destina ... این قانون 14 روز از کجا اومده...؟ ویزا بار اول 14 روز و من اولین باره میشنوم .... ویزای اوله من 21 روزه بود... تازه خودم درخواست سه هفته کردم و سفارتم داد... همین 1394 شمسی...اولین بارمم بود...
    دوست عزیز شما میتونی واسه این قانون منبعی ارائه بدی؟ ... مدت ویزای توریستی رو معمولا مسافر در فرم ویزا تعیین میکنه از یک روز الی 90 روز اقامت در اوون کشور...حالا یک بار ورود یا چندبار ورود...

یک سوال: بلیط ترکیش رو میشه تا یک هفته بدون پرداخت هزینه، رزرو کرد. بعد یک هفته هم باطل میشه. سفارت، رزرو بلیط ترکیش رو قبول میکنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط keyvanb89 نمایش پست ها
    Destina ... این قانون 14 روز از کجا اومده...؟ ویزا بار اول 14 روز و من اولین باره میشنوم .... ویزای اوله من 21 روزه بود... تازه خودم درخواست سه هفته کردم و سفارتم داد... همین 1394 شمسی...اولین بارمم بود...
    دوست عزیز شما میتونی واسه این قانون منبعی ارائه بدی؟ ... مدت ویزای توریستی رو معمولا مسافر در فرم ویزا تعیین میکنه از یک روز الی 90 روز اقامت در اوون کشور...حالا یک بار ورود یا چندبار ورود...
    شما کل 21 روز رو فقط اقامت در پاریس اعلام کرده بودید؟ اگر اینطوره، نپرسیدن چرا اینقدر زیاد؟؟

سلام وعرض ادب.من و همسرم ۲ ویزا ۲۰۱۵ از فرانسه و ۲۰۱۶ از ایتالیا نوسط اژانس دریافت کردیم و این بار ۳۰ خرداد وقت مصاحبه داریم .چند سوال دارم که ممنون میشم راهنمایی کنید
    ۱-مدت سفر رو ۷ شب پاریس ۲ شب کپنهاگ و ۲شب استکهلم با واچر هتل برنامه ریزی کرده ام مشکلی بابت اینکه کامل فرانسه نیستیم نیست؟
    ۲-مدرک شغلی من کارت مباشرت از اتحادیه پوشاک هست و ۳ سال سابقه بیمه تحت عنوان کارگر ساده از مکانی غیر از مغازه مباشرت دارم ایا سابقه بیمه رو ارایه بدم یا فقط کارت مباشرت رو ارایه بدم؟
    ۳-ایا نیاز به ترجمه کارت مباشرت میباشد؟
    ۴-ایا سند ملکی به نام خودم و سند خودرو لوکس به نام همسرم ارایه بدم و ایا نیاز به ترجمه دارد؟
    من یک حساب باگردش خیلی خوب سند ملکی و رزرو قطعی هتل و بلیط دارم شانس ویزا چقدر هست؟

Junior Member

سلام
    اگر دراینترنت سرچ کنید جواب سوالتان را دریافت می کنید
    برای بار اول 15 روز داده می شود حالا بعضی سفارتها شاید بیشتر بدهند من نمی دانم
    ویرایش توسط nimaK : May 7th, 2017 در ساعت 06:22 PM دلیل: درج سايت

Junior Member

amir 1656 ...
    21 روز و قطعا پاریس نیودم و اینطور هم اعلام نکردم... من به سفارت گفتم دو هفته اش "فرانسه" ام و بقیه اش هم ایتالیا... فرانسه هم واسشون رزرواسیون 4 شهر و بردم... پاریس و لیون و نیس و مارسی...که همشونم رفتم واقعا و ایتالیا هم رفتم بعدش... کلا برنامه سفر دسته خودته ... من که با تور نرفته بودم... شخصی اقدام کرده بودم و هر جا می خواستم میرفتم...اظهار توو فرم ویزا مهمه که ثابت کنی بیشتر سفرت داخل فرانسه اس...
    فقط شما اعلام کن که بیشتر مدت سفرت توو فرانسه ای ...همه چی حله ...
    ------------------------

amir 1656 ...
    21 روز و قطعا پاریس نیودم و اینطور هم اعلام نکردم... من به سفارت گفتم دو هفته اش "فرانسه" ام و بقیه اش هم ایتالیا... فرانسه هم واسشون رزرواسیون 4 شهر و بردم... پاریس و لیون و نیس و مارسی...که همشونم رفتم واقعا و ایتالیا هم رفتم بعدش... کلا برنامه سفر دسته خودته ... من که با تور نرفته بودم... شخصی اقدام کرده بودم و هر جا می خواستم میرفتم...اظهار توو فرم ویزا مهمه که ثابت کنی بیشتر سفرت داخل فرانسه اس...
    فقط شما اعلام کن که بیشتر مدت سفرت توو فرانسه ای ...همه چی حله ...
    ------------------------
    ممنون بابت راهنمایی.
    شما درخواست ویزای یکبار ورود کرده بودید یا چند بار ورود؟
    بلیط هواپیما و رزرو هتل شما، قطعی بود یا فقط رزرو بود؟
    من میخوام بیمه مسافرتی سامان رو اینترنتی بخرم. اگر بدون مهر و امضا ببرم سفارت، ایراد میگیرن؟
    ویرایش توسط amir1656 : May 4th, 2017 در ساعت 03:56 PM

Junior Member

amir1656
    ببین امیر جان ویزای چندبار ورود و من واسه سفر توریستی تا الان خودم درخواست ندادم...نه اینکه درخواست داده باشم و نداده باشن...اما واسه سفر به قصد تجاری ویزای چندبار ورود سه چهار بار گرفتم...که آخریش همین زمستون سال قبل بود...از سفارت ایتالیا...
    رزرو بلیط و رزرو هتل همش ارائه دادم...هیچوقت قطعی نبردم سفارت...
    اینترنتی هم بگیری قطعا یه مهری چیزی باید داشته باشه...که اصالت سند و اثبات کنه...بالاخره این یه قلمو دیگه باید قطعی ارائه بدی...من همیشه حضوری رفتم گرفتم همون دور و بر سفارتخوونه ها زیاده...معمولا هم یه مهر میزنن...امضا نداشتن...شما یه کپی ازش ارائه میدی میره پی کارش...آسونترین و بی دردسرترین و دردسترس ترین مدرک بعد کارت ملی و پاسپورتت همین بیمه اس...
    Destina...
    این به اصطلاح چیزی که میفرمایید قانون و بیایید از سایت های معتبر تر از یه سایت فارسی پیگیری کنیم بعد ببینیم وجود داره یا که نه...منم کنجکاوم بدونم...!! در صورتی که خلافشو تجربه کردم... توو همین سایت مورد اشاره شما در بند 2 به این جمله برخوردم: "بعد از ورود به ایتالیا و یا اسپانیا شما بعد از *حداقل سه شب* اقامت در اسپانیا و یا ایتالیا می توانید به کشوری دیگر عضو شینگن سفر کنید..." خوب این جمله یعنی چی...؟؟؟!!! خنده دار نیست...توو این سایت کلا همه چیز جالبه... حداقل سه شب چرا 4 شب نه...2 شب چرا نشده !
    محض اطلاع این سایت بنده عید با ویزای سه ماهه تجاری از ایتالیا که داشتم...توو بازه شش ماه چند بار ورود...ولی کلا دو ساعتم در ایتالیا نموندم... و رفتم فرانسه با پروازی از میلان به پاریس... سه شب که هیچی 30 شب اصلا ایتالیا نبودم الانم سروموروگنده! در خدمت شمام اتفاقی هم واسم نیافتاده ...اینم مثال نقضی بر ادعای این سایت عجیب و غریب...مشوش میشه اینجوری ذهن دوستانی که دنبال اطلاعات و تجربه بقیه هستن...

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeidkhaled1 نمایش پست ها
    سلام
    من چند روز پیش سفارت بودم الان هم چندتا توصیه برای دوستان دارم.
    اول اینکه یک ربع قبل وقت خودتون برید چون اگه زود برید دچار استرس می‌شید.
    دوم اینکه هر مدرکی که فک میکنید بدرد میخوره با خودتون ببرید.البته مدارکی که نخاستن رو بزارید اخر مدارک که حداقل یه نگاهی بندازه افیسر
    حالا اینا مدارکی که ازمن گرفتن
    فرم و عکس و پاسپورت با کپی و شناسنامه با کپی
    گواهی کار با ترجمه
    سه فیش اخر حقوقی با مهر شرکت(اگه فیش صادر نمیکنه شرکت ازشون بخاهید از نرم افزارهایی که رو اینترنت واسه اینکار هستدواستون فیش صادر کنن)
    کپی صفحه اول دفترچه بیمه
    سوابق بیمه با مهر شعبه
    روزنامه رسمی شرکتمون
    .........
    نامه اشتغال بتحصیل با ترجمه
    کپی کارت دانشجویی
    ........
    نامه تمکن مالی و گردش ۵۰ روزه همرو برداشت
    .........
    کپی پرواز و هتل بیمه مسافرتی سامان که همگی پرداخت شده بود
    .........
    یه بلیط کنسرت که تو مدارک گذاشته بودم قشنگ خوند بعد پس داد.
    سوالاتشم اینا بود
    تا حالا اروپا رفتی=نه
    فامیل تو اروپا داری=نه
    اونجایی ک کار میکنی کارخونس=بله اما من قسمت فروش هستم
    با پدرمادر زندگی میکنی=نه با مادر و خواهر
    چقد میانگین حقوقته=۵ تومن
    همین....
    فقط سوالارو ک فک میکنید میپرسن واسه خودتون بنویسید و تمرین کنید که مشکلی پیش نیاد
    زمان ویزا هم ۱۴ روز ه البته تعطییارو هم در نظر بگیرید
    در پایانم جواب ویزا اومد خبرتون میکنم
    من برای گرفتن سوابق بیمه، به تامین اجتماعی مراجعه کردم. گفتند مهر نمیزنند مگر اینکه از جایی معرفی نامه بیارم. چکار کنم؟ شما به کدوم شعبه مراجعه کردید که مهر هم زدند؟

ممنون ميشم اگر كسي جواب سوالات من روبده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)