صفحه 97 از 106 نخستنخست ... 4787888990919293949596979899100101102103104105106 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 961 تا 970 , از مجموع 1054

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط m_salimi2001 نمایش پست ها
    سلام وعرض ادب.من و همسرم ۲ ویزا ۲۰۱۵ از فرانسه و ۲۰۱۶ از ایتالیا نوسط اژانس دریافت کردیم و این بار ۳۰ خرداد وقت مصاحبه داریم .چند سوال دارم که ممنون میشم راهنمایی کنید
    ۱-مدت سفر رو ۷ شب پاریس ۲ شب کپنهاگ و ۲شب استکهلم با واچر هتل برنامه ریزی کرده ام مشکلی بابت اینکه کامل فرانسه نیستیم نیست؟
    ۲-مدرک شغلی من کارت مباشرت از اتحادیه پوشاک هست و ۳ سال سابقه بیمه تحت عنوان کارگر ساده از مکانی غیر از مغازه مباشرت دارم ایا سابقه بیمه رو ارایه بدم یا فقط کارت مباشرت رو ارایه بدم؟
    ۳-ایا نیاز به ترجمه کارت مباشرت میباشد؟
    ۴-ایا سند ملکی به نام خودم و سند خودرو لوکس به نام همسرم ارایه بدم و ایا نیاز به ترجمه دارد؟
    من یک حساب باگردش خیلی خوب سند ملکی و رزرو قطعی هتل و بلیط دارم شانس ویزا چقدر هست؟

سلام و درود
    1 مشکلی نیست ولی بهتره همه را فرانسه بدید اینجوری میگن شانستون بیشتر است (دقت کن میگن )
    2 سابقه بیمه را حتما بده کارت مباشرت را هم بده
    3 بله صد درصد نیاز هست من امسال و پارسال رفتم بهم گفت پروانه را برو ترجمه کن
    4 اصلا اسناد شما را فرانسه نگاه نمیکنه سند ماشین را کلا نگاه نمیکنه
    در مورد شانس اگه گردش حسابت و مانده شما تناسب داشته باشه به احتمال 99 درصد میگیری
    خودتون قبلا شنگن داشتی یا سفر خارجی ؟

اگر سابقه بیمه رو بدم محل کارم مهر کنه، قابل قبوله؟ چون اون شعبه ای از تامین اجتماعی که من بیمه شدم، بدون معرفی نامه مهر نمیکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1656 نمایش پست ها
    اگر سابقه بیمه رو بدم محل کارم مهر کنه، قابل قبوله؟ چون اون شعبه ای از تامین اجتماعی که من بیمه شدم، بدون معرفی نامه مهر نمیکنه.

سلام و درود
    والا باید مهر کنه تامین اجتماعی رو چه حسابی مهر نمیکنه
    من یه ماه پیش رفتم کارگزاری تامین اجتماعی کارت ملی را دادم با دفتر چه بیمه سه هزار گرفت برگه را داد و مهر هم کرد تمام شد مهر تامین اجتماعی باید باشه خیلی مهم هست

نقل قول نوشته اصلی توسط alivosogh نمایش پست ها
    سلام و درود
    والا باید مهر کنه تامین اجتماعی رو چه حسابی مهر نمیکنه
    من یه ماه پیش رفتم کارگزاری تامین اجتماعی کارت ملی را دادم با دفتر چه بیمه سه هزار گرفت برگه را داد و مهر هم کرد تمام شد مهر تامین اجتماعی باید باشه خیلی مهم هست
    آدرس کارگزاری که رفتید رو لطف میکنید.

بله هم من هم همسر ٢ ويزاي شنگن داشتيم. اينكه بيمه من با محل كارت مباشرتم تطابق نداره اهميتي نداره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1656 نمایش پست ها
    آدرس کارگزاری که رفتید رو لطف میکنید.
    سلام و درود
    من کارگزاری شعبه هشت رفتم تو ایستگاه حسن اباد

نقل قول نوشته اصلی توسط m_salimi2001 نمایش پست ها
    بله هم من هم همسر ٢ ويزاي شنگن داشتيم. اينكه بيمه من با محل كارت مباشرتم تطابق نداره اهميتي نداره؟
    سلام و درود
    شما شانستون خوبه
    من همسرم اصلا ویزا شنگن نداشت ولی همسرم هم مثل من ویزا شد
    در مورد بیمه موردی نداره برای منم همین طور بود اصلا ایرادی نداره

Junior Member

سلام و درود
    شما شانستون خوبه
    من همسرم اصلا ویزا شنگن نداشت ولی همسرم هم مثل من ویزا شد
    در مورد بیمه موردی نداره برای منم همین طور بود اصلا ایرادی نداره

ببخشید شما کل مدت سفرتونو از پاریس رزرو هتل ارائه دادین یا شهرای دیگه هم دادین؟

Junior Member

سلام و درود
    من کارگزاری شعبه هشت رفتم تو ایستگاه حسن اباد
    شعبه 8 دوتا کارگزاری داره یکی سر باغ سپهسالاره یکی بالاتر از مخبره دوله . من خودم اوجا کار می کنم چرا آدرس اشتباه میدی ؟خخخخ
    دوست عزیز شما هر شعبه ایی که برید راحت بهتون پرینت میدن . اگه چند جا کارکرده باشید بگید سوابقتون رو بصورت تلفیقی بدن

نقل قول نوشته اصلی توسط Destina نمایش پست ها
    شعبه 8 دوتا کارگزاری داره یکی سر باغ سپهسالاره یکی بالاتر از مخبره دوله . من خودم اوجا کار می کنم چرا آدرس اشتباه میدی ؟خخخخ
    دوست عزیز شما هر شعبه ایی که برید راحت بهتون پرینت میدن . اگه چند جا کارکرده باشید بگید سوابقتون رو بصورت تلفیقی بدن
    سلام
    ببخشید شما که اونجا کار میکنی هنوز نمیدونی که شعبه سر باغ سپه سالار جمع شده الان اومده دقیقا سر مترو سعدی .......گمان کنم تا الان داشتی اشتباه کار میکردی(یه جا دیگه کار میکردی) هر کی رفت دیدبیاد بگه اینجا الان از مترو سعدی که پیاده بشی رو به شمال 5 قدم اونورتر کارگزاری هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)