صفحه 98 از 106 نخستنخست ... 48888990919293949596979899100101102103104105106 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 971 تا 980 , از مجموع 1054

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط Marysh827 نمایش پست ها
    ببخشید شما کل مدت سفرتونو از پاریس رزرو هتل ارائه دادین یا شهرای دیگه هم دادین؟
    سلام و درود
    من کلش را فرانسه دادم پاریس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alivosogh نمایش پست ها
    سلام و درود
    من کلش را فرانسه دادم پاریس
    ممنون، درخواست چندروزه دادین و چندروزه براتون تایید کردن؟
    گفته بودین رزرو هتلتون قطعی بوده . آیا سایت زورق امکان فری کنسلیشن داره یا خیر؟

سلام. دو تا سوال:
    1- برای هزینه سفارت که برای دو نفر میشه 120 یورو، دقیقا باید به همین اندازه اسکناس بهشون بدیم؟ مثلاً 200 یورویی یا 500 یورویی بدیم، قبول میکنن؟ من قبلا همینجا خوندم نوشته بودن باید دقیقا همون اندازه باشه و اسکناسها نو باشه و ...
    2- برای بلیط هواپیما، رزرو از سایت ترکیش؛ و برای هتل، رزرو از سایت بوکینگ یا زورق رو قبول دارن؟

Junior Member

سلام
    بله رزرو بلیط و هتل رو قبول دارن، هزینه سفارت رو هم اگر به همون مقدار همراه داشته باشین بهتره چون شاید پول خورد نداشته باشن و سالم بودن اسکناس ها هم مهمه، حتما لز قبل تهیه کنین چون نزدیکی سفارت یورو رو خیلی گرون تر میفروشن

Junior Member

دوستان سلام
    کسانی که سابقه ويزا شدن از سفارت رو دارن و يا رفتن برای مصاحبه لطفا بگن وجود سند چقدر مهمه؟ چون تو لیست مدارک سفارت که نیست. بعضی ها هم گفتن که ما بریم ولی اصلا برنداشته و بهش نگاه نکرده؟ لطفا اگر کسی تجربه ای داره منتقل کنه. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط vahabb نمایش پست ها
    دوستان سلام
    کسانی که سابقه ويزا شدن از سفارت رو دارن و يا رفتن برای مصاحبه لطفا بگن وجود سند چقدر مهمه؟ چون تو لیست مدارک سفارت که نیست. بعضی ها هم گفتن که ما بریم ولی اصلا برنداشته و بهش نگاه نکرده؟ لطفا اگر کسی تجربه ای داره منتقل کنه. ممنون
    دوست عزيز، من دو روز پيش سفارت سوئد بودم براي مصاحبه. ما شاغل هستيم و سند ازمون نخواستن. گرچه با داشتن سند شانس بيشتر ميشه. ولي ضرورت وجود سند ملكي فقط براي افراد خانه دار، بيكار و دانشجو هست. از مابقي نميپرسيدن يا نقص مدارك تلقي نميشد. اينو هم اضافه كنم كه سفارت سوئد بسيار سخت گير تر از فرانسه هست. اميدوارم هم شما و هم ما ويزا بگيريم .

Junior Member

سلام من یه سوال داشتم که ممنون میشم راهنمایی بدین. من قبلا ویزای شینگن داشتم و در اون زمان بلیط پروازم که به مقصد پرتغال بود غیر مستقیم از فرانکفورت گرفته بودم
    اما حالا قصد سفر به فرانسه رو دارم که پرواز مستقیم قیمت مناسب توی اون تاریخ نداره برای همین باید مجدد غیر مستقیم بگیرم (تقریبا تمامی پروازهای غیر مستقیم خارج از شینگن چارتر و غیر قابل کنسلی هستن توی اون زمان) برای همین به گرفتن قطعی بلیطی از طریق فرانکفورت فکر میکنم تا اگر مشکلی پیش اومد امکان کنسلی داشته باشم منتها چون تجربه فرانسه رو نداشتم نمیدونم آیا به خاطر ورود از فرانکفورت در درخواست شینگن مشکلی ایجاد میکنن و آیا اصلا این کار خوبی هست یا نه
    ممنون میشم راهنماییم کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط vahabb نمایش پست ها
    دوستان سلام
    سلام و درود
    اگه منظورت سفارت فرانسه هست اصلا سند را نه میخواد نه نگاه میکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط Marysh827 نمایش پست ها
    ممنون، درخواست چندروزه دادین و چندروزه براتون تایید کردن؟
    گفته بودین رزرو هتلتون قطعی بوده . آیا سایت زورق امکان فری کنسلیشن داره یا خیر؟
    سلام و درود
    من کلش را فرانسه دادم از سایت ............. هم بوک کردم با امکان کنسل کردن بدون هزینه باید بگردید تا گزینه کنسلی داشته باشه
    ویرایش توسط nimaK : May 9th, 2017 در ساعت 05:18 PM دلیل: درج سایت برخلاف قوانین (تبلیغ)

با سلام خدمت دوستان
    من یک سوال دارم که آیا سفارت فرانسه نیز مانند سفارت ایتالیا تاریخ دقیق اعلام نتیجه و برگشت ویزا را در همان روز مصاحبه می گوید ؟
    من برای 7 ژون وقت دارم پروازم هم 23 ام جمعه است اگر از TPG استفاده کنم و 5 شنبه 22 ام جواب را بدهد تازه شنبه جواب دست من میرسد. که حتی اگر جواب مثبت باشه باز پرواز پریده !!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)