صفحه 99 از 106 نخستنخست ... 498990919293949596979899100101102103104105106 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 990 , از مجموع 1054

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط vreza2017 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من یک سوال دارم که آیا سفارت فرانسه نیز مانند سفارت ایتالیا تاریخ دقیق اعلام نتیجه و برگشت ویزا را در همان روز مصاحبه می گوید ؟
    من برای 7 ژون وقت دارم پروازم هم 23 ام جمعه است اگر از TPG استفاده کنم و 5 شنبه 22 ام جواب را بدهد تازه شنبه جواب دست من میرسد. که حتی اگر جواب مثبت باشه باز پرواز پریده !!!
    سلام و درود
    بله جواب ویزا را همون موقع بهتون میگه
    شما اگه هفتم بری سفارت بیست و یکم جوابتو میده به نظرم اگه از شهرستان میایی تهران خودتون بیایید بگیرید اینجوری بهتره شاید پست براتون دیر بیاره

نقل قول نوشته اصلی توسط alivosogh نمایش پست ها
    سلام و درود
    بله جواب ویزا را همون موقع بهتون میگه
    شما اگه هفتم بری سفارت بیست و یکم جوابتو میده به نظرم اگه از شهرستان میایی تهران خودتون بیایید بگیرید اینجوری بهتره شاید پست براتون دیر بیاره
    مرسی از جوابتان
    نه تهران هستم اما وقت ندارم دوبار برم سفارت شرکت شلوغ درضمن مرخصی را هم برا رفتن سفر سیو کردم
    شما چند درصد می دانی جواب را 21 میدن ؟ چهارشنیه باشه TPG تا فرداش 5 شنبه دستم میرسونه !!
    ایکاش مثل ایتالیا میشد آدم کسی را بفرسته جا خودش
    ببخشیدا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology

سلام
    من پذیرشم رو مستقیم از HEC Paris گرفتم و مدارکمو همه به انگلیسی دانشگاه بررسی کرد و قبول کرد
    برای سفارت شنیدم باید مدارک تحصیلی و حتی ریز نمره هم به فرانسه ترجمه بشه که یکم مسخرست که دانشگاه اکی بده سفارت بگه ما باید ترجمه فرانسه رو بررسی کنیم
    دوستان کسی تجربه ای داره؟ آخه شنیدم برای کسایی که دکترا هستن و بورسیه خود دانشگاه و نه دولت فرانسه هستن لازم نیست این ترجمه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vreza2017 نمایش پست ها
    مرسی از جوابتان
    نه تهران هستم اما وقت ندارم دوبار برم سفارت شرکت شلوغ درضمن مرخصی را هم برا رفتن سفر سیو کردم
    شما چند درصد می دانی جواب را 21 میدن ؟ چهارشنیه باشه TPG تا فرداش 5 شنبه دستم میرسونه !!
    ایکاش مثل ایتالیا میشد آدم کسی را بفرسته جا خودش
    ببخشیدا
    سلام و درود
    دقیق بگم سر 14 روز جواب میده دیروز دوستم رفت جواب را گفتن 14 روز دیگه میاد ولی پست را نمیدونم کی جواب را میدن اونو دقیق نمیدونم فرانسه حتما باید خودتون برید برای دریافت جواب

سلام

من اواخر اسفند ایمیل زدم و اون زمان برام ایمیل امد که تا آخر June وقت ها پر هست و زمان درخواست رو تو August اعلام کنید و من تاریخ رو تصحیح کردم و
    ایمیل رو دوباره ایمیل رو فرستادم اما هنوز بهم تاریخی اعلام نکردن.

کسی اینجا هست که تو یکی ، دوهفته قبل براش ایمیل مشخص شدن وقت امده یاشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط CyrusG نمایش پست ها
    سلام

من اواخر اسفند ایمیل زدم و اون زمان برام ایمیل امد که تا آخر June وقت ها پر هست و زمان درخواست رو تو August اعلام کنید و من تاریخ رو تصحیح کردم و

برای داداشم دیروز تعیین وقت شد برای 29 اوت

نقل قول نوشته اصلی توسط CyrusG نمایش پست ها
    سلام

من برای اعضای خانوادهم ماه فورییه درخواست وقت کردم, هفته پیش براشون وقت صادر شد, اگه هنوز وقت ندادن راه های دیگه هم برای گرفتن وقت سریع هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Marysh827 نمایش پست ها
    شما کی درخواست داده بودین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Marysh827 نمایش پست ها
    سلام میشه اطلاعات بدید کی ایمیل فرستادید و در ایمیل برای چه تاریخی درخواست سفر زده بودید.؟؟

Junior Member

سلام بر دوستان عزیز ، ویزا توریستی من و همسرم اومد . ولی برای دوستم و خانواده اش منفی با 9 تا بند که تو نامه فرستادن . که هیچ کدومش هم درست نیست مثل اینکه گفتن شما سه ماه غیر قانونی تو محدوده شنگن بودید . که تا حالا اصلا اینا شینگن نداشتن !! و اینکه بیمه مسافرتی معتبر ارائه ندادین ، در صورتی که بیمه ملت 50000 یورو داده بودن . و..... نوشته میشه اعتراض کنید به نظرتون فایده داره ؟ میشه با اسم کس دیگه اشتباه گرفته شده باشن ؟ لطفا اگه کسی اطلاعی از روند اعتراض داره بفرمائید . ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)