نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
سه تا سوال دارم!
1- از شما پرسید میخای برگردی ایران شما چی گفتی؟؟ بازخورد طرف چی بود؟ و اینکه آیا ما باید واقعیتو بگیم؟ و اینکه آیا تاثیر گذار؟
2- یه توضیحی از اون نمره کوانتتون و حوزه ی کاریتون میفرمایید؟ میخام بدونم ایشون چندو کم میدونسته! و اینکه واقعا شما کلی حرف زدید تو هدفنامه!؟
۱. من در جواب این سؤال همیشه میگم برگشت به ایران یکی از گزینه هامه. بستگی به شرایط داره. قطعا نمی تونم بگم آره یا نه. من دوست دارم کار آکادمیک بکنم حالا چه ایران، چه تو آمریکا، چه توی اروپا... هیچ کدوم هم بازخوردی ندادن، نمی دونم تأثیری داره یا نه. اون کاناداییه که گفت من فقط از روی کنجکاوی می پرسم!
۲. نمره جی آر ای من این بود (Q:160 V:165 AW:3.5) من واسه کوانت جی آر ای وقت زیادی نذاشتم فقط یک بار سؤالات سطح متوسط و سخت کتاب پنج پوندی رو حل کردم. به همه هم میگم من در ریاضی مخصوصا در سطح مدیریت ضعیف نیستم ولی نقطه قوتمم نیست. من فوق مدیریت آی تی با گرایش مدیریت دانش دارم، کار بازاریابی می کنم و اغلب جاهایی که اپلای کردم گرایش رفتار سازمانی بوده مگر اون هایی که استادای MIS شون تحقیقات رفتاری هم انجام میدن. در مورد هدفنامه من وارد جزپیات نشدم، یعنی یک موضوع خاص رو مشخص نکردم که حتما می خوام رو این کار کنم. ولی یه زمینه هایی رو مشخص کردم که دوست دارم روی اینا کار کنم. در مورد این دانشکده خاص چون قراره قبل دکترا یک دوره ارشد اجباری با عنوان Master of Research in Management هم بگذرونیم و خودشون نوشته بودن ما از همه رشته ها دانشجو می گیریم احساس کردم می تونم یه مقدار کلی تر هم بنویسم.