صفحه 1 از 34 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 335

موضوع: راهنمای انتخاب دانشگاه

پیش فرض راهنمای انتخاب دانشگاه

سلام دوستان. چون نزدیک امتحانهامه و میخوام دانشگاهها رو نهایی کنم، لطف کنید و نظرتون رو درباره شرایط من بیان کنید.
    لیسانس صنایع شریف - معدل بالای 17
    فوق صنایع امیرکبیر - معدل بالای 16
    مقاله ندارم. :">
    5 سال سابقه کار دارم.
    تافل رو میتونم بالای 600 بگیرم. اما چون خیلی وقت نداشتم، میدونم که نتیجه GRE ام زیاد خوب نمیشه.
    فکر می کنید بین دانشگاههای کانادا ، برای phd مدیریت ، توی چه دانشگاههایی شانس پذیرش داشته باشم؟ اصلا جایی راهم میدن؟؟؟؟

پیش فرض پاسخ : کدوم دانشگاهها اپلای کنم؟

دوستان نظری ندارن؟؟؟
    خیلی به مشاوره احتیاج دارما!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboubeh61 نمایش پست ها
    سلام دوستان. چون نزدیک امتحانهامه و میخوام دانشگاهها رو نهایی کنم، لطف کنید و نظرتون رو درباره شرایط من بیان کنید.
    لیسانس صنایع شریف - معدل بالای 17
    فوق صنایع امیرکبیر - معدل بالای 16
    مقاله ندارم. :">
    5 سال سابقه کار دارم.
    تافل رو میتونم بالای 600 بگیرم. اما چون خیلی وقت نداشتم، میدونم که نتیجه GRE ام زیاد خوب نمیشه.
    فکر می کنید بین دانشگاههای کانادا ، برای phd مدیریت ، توی چه دانشگاههایی شانس پذیرش داشته باشم؟ اصلا جایی راهم میدن؟؟؟؟
    سلام با توجه به معدلتون و سابقه کار فکر کنم شانس واسه دانشگاه متوسط یا خوب را داشته باشید به شرطی که نمره زبانتون بالا باشه.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

با توجه به اینکه معدلتون خوبه ، همه چیز دیگه بستگی به نمره های زبانتون داره .. البته بهتره قبلش یه پرس و جویی کنید که GRE رو بجای GMAT قبول کنند ... شما چه گرایشی می خواین ؟ ... دانشگاه های کانادا به گستردگی امریکا نیستند ... همین 15 تا معروف هستند که همه اپلای می کنند ... شما هم به نظر من همه رو بفرستین ...

من با توجه به علاقه ام و موضوع پایانه نامه ام و تجربه کاریم به HR و Organizational Behaviour متمایل هستم.
    حالا با توجه به اینکه مقاله ندارم و کلا اوضاع مدیریت سخت تره، به نظرتون اپلای کردن واسه UBC و Toronto هدر دادن پول و وقت نیست؟
    ویرایش توسط mahboubeh61 : September 30th, 2009 در ساعت 12:19 PM

من با توجه به علاقه ام و موضوع پایانه نامه ام و تجربه کاریم به HR و Organizational Behaviour متمایل هستم.
    حالا با توجه به اینکه مقاله ندارم و کلا اوضاع مدیریت سخت تره، به نظرتون اپلای کردن واسه UBC و Toronto هدر دادن پول و وقت نیست؟

سلام

منم لیسانس و فوق صنایع دارم و می خوام اپلای کنم.

به نظرم اگه قصدتون اپلای واسه بیزنس هست، حتماً به GMAT اونم از نوع بالای 700 فکر کنید.

دانشگاه هایی که نام بردید خیلی سخت پذیرش میدن. سابقه کاری واسه دکترا خیلی مهم نیست. اگه مقاله داشتید یا بتونید جور کنید خیلی کمک میکنه. البته گرایشهای HR و OB خیلی سخت پذیرش میدن چون ظرفیت هاش خیلی کمه. رو دانشگاه های پایین تر مثل Alberta یا پایین تر هم فکر کنید.

به نظرم رو فوق لیسانس هم فکر کنید، مخصوصاً اگه به فاند کامل نیاز ندارید.

در نهایت توکل به خدا (یا همان شانس) را در فرآیند اپلای فراموش نکنید.

ApplyAbroad Hero

Question پاسخ : کدوم دانشگاهها اپلای کنم؟

سلام
    شرايط من اينه:
    1. publication اينا ندارم،
    2 IELTS نمره 6.5، ميتونم بهترش كنم ولي تا قبل از Jan زياد وقت ندارم،
    3. اروپا به خصوص اسكانديناوي و دانمارك، هلند ، رو ترجيح ميدم ولي كانادا هم قابل تحمله و آمريكا هم به ناچار مي رم!
    4. معدل فوق 17
    هفته آينده امتحان GMAT دارم، با اين شرايط، 5 تا دانشگاه بايد انتخاب كنم، تا الان اين رو انتخاب كردم
    1. nhh
    2. Alberta
    3. احتمالا university of helsinki
    دانشگاه هاي ديگه اي كه با اين نمرهخ زبان و شرايط من بخوره كسي تو اروپا، كانادا يا آمريكا مي شناسه؟

ApplyAbroad Hero

Question کدوم دانشگاهها اپلای کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    سلام
    شرايط من اينه:
    1. publication اينا ندارم،
    2 IELTS نمره 6.5، ميتونم بهترش كنم ولي تا قبل از Jan زياد وقت ندارم،
    3. اروپا به خصوص اسكانديناوي و دانمارك، هلند ، رو ترجيح ميدم ولي كانادا هم قابل تحمله و آمريكا هم به ناچار مي رم!
    4. معدل فوق 17
    هفته آينده امتحان GMAT دارم، با اين شرايط، 5 تا دانشگاه بايد انتخاب كنم، تا الان اين رو انتخاب كردم
    1. nhh
    2. Alberta
    3. احتمالا university of helsinki
    دانشگاه هاي ديگه اي كه با اين نمرهخ زبان و شرايط من بخوره كسي تو اروپا، كانادا يا آمريكا مي شناسه؟
    اميدوارم منظورم رو درست بيان كرده باشم، من دنبال دانشگاه هايي هستم كه با بهترين rank با شرايط من براي apply بخوره، به خصوص IELTS، و به خصوص اونايي كه deadline نزديكتري دارند، تو اروپا، كانادا و آمريكا، در مورد آمريكا به ويژه اطلاعات كمي دارم،
    خودم اينها رو انتخاب كردم:
    1. nhh
    2. Alberta
    3. احتمالا Helsinki school of economics

دوستان اگر دانشگاه هاي ديگه اي با بهترين Rank كه با شرايط من بخوره در اروپ، كانادا يا آمريكا مي شناسند معرفي كنند. به خصوص آمريكا

ApplyAbroad Hero

Question پاسخ : کدوم دانشگاهها اپلای کنم؟

سلام
    چون به امتحان خيلي نزديكم فقط تكرار مي كنم....
    به خصوص شرط IELTS ....

صفحه 1 از 34 1234567891011 ... آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)