صفحه 15 از 67 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 669

موضوع: مشاوره و برنامه ریزی به منظور آمادگی برای امتحان PBT

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IUT

پیش فرض پاسخ : مشاوره و برنامه ریزی به منظور آمادگی برای امتحان PBT

سلام
    من نميدونم واقعا مشگلمو كجا بگم؟
    من چند باره كه امتحان تافل ميدم ولي نمرم بين 547-557 هستش
    آخرين بار هم دي ماه امتحان دادم. وقتي تست گرامر ميزنم حداكثر 3-4 تا غلط دارم ولي موقع امتحان نمرم يا 53 يا 56 ميشه و مشگل اصليم ريدينگ هست چون واقعا وحشتناك تست ميزنم هم سر جلسه هم توي خونه بيشتر از 17 تا غلط دارم با اينكه كلي لغت حفظ ميكنم ولي هيچ اثري نداره واقعا نميدونم مشكلم كجاست.
    اگه ميشه راهنماييم كنين.

ApplyAbroad Veteran
    rikavache آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Université de Sherbrooke, Civil Eng

سلام دوستان
    من برای آزمون تافل 18 اردیبهشت ثبت نام کردم، قبلش یه آزمون تولیمو دادم برای تعیین سطح و این نتایج به دست اومد
    Listening: 51, Structure: 50, Reading: 49, Writing: 3
    در حال حاضر دارم Essential words for TOEFL رو برای دایره لغت، Longman رو برای گرامر و جزوه های آریانپور رو هم برای Writing و Structure مطالعه می کنم. برای Listening هم قصد دارم از نمونه سوالات اصلی تافل (1995-2005 ) استفاده کنم.
    با توجه به فرصت کمی که تا اردیبهشت باقی مونده می خواستم نظر دوستان پیشکسوت رو در این باره بدونم چون کسب نمره بالا ( 580<) خیلی برای من اهمیت داره

Senior Member amin_ict_5 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط tttt نمایش پست ها
    سلام
    آخرين بار هم دي ماه امتحان دادم. وقتي تست گرامر ميزنم حداكثر 3-4 تا غلط دارم ولي موقع امتحان نمرم يا 53 يا 56 ميشه و مشگل اصليم ريدينگ هست چون واقعا وحشتناك تست ميزنم هم سر جلسه هم توي خونه بيشتر از 17 تا غلط دارم با اينكه كلي لغت حفظ ميكنم ولي هيچ اثري نداره واقعا نميدونم مشكلم كجاست.
    اگه ميشه راهنماييم كنين.

راستش دقیقا من همین مشکل را دارم
    البته یکم لسینیگم از شما ضعیفتر هستش

شما مشکل لسینیگ را چطور حل کردین ؟؟؟

سلام. من برای reading کتاب toefl reading in a flash رو خیلی خیلی خیلی توصیه می کنم. اگر اون رو چندین بار بخونید خیلی بهتر از اینکه که کتابایی مثل 504 رو بخونید. در مورد listening هم delta و longman و barrons رو بارها و بارها گوش بدین. reading های خود نمونه های تافل ها یگدشته رو هم در نهایت حل کنید. این برای هر دو امتحان ibt و pbt جواب می ده و خود من از نتیجه هر دو امتحانم خیلی راضیم. برای گرامر هم longman رو من زدم. البته گرامرم به خاطر مطالعه زیاد reading کلا خوب بود.

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

من یه توصیه کوچیک به همه مخصوصاً Pbt های عزیز میکنم که از کتاب 400Must have Words غافل نشید، من یک هفته مونده به امتحانم بهم معرفی شد که در 4 روز خوردمش! واقعاً لغات های توپی داره به نظر من برای Pbt این کتاب به 504 ارجعیت داره و باید جفتشون رو بخونید. Longman هم برای structure و Actual test و Toefl Kit هم خیلی خوبه، البته فکر میکنم اینا دیگه نیاز به گفتشون نیست، چون بارها همه بهشون اشاره کردن.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط tttt نمایش پست ها
    سلام
    اگه ميشه راهنماييم كنين.
    بخش Reading سه تا قابلیت میخواد:

I. دامنه لغات خوب."که میگید خوبه"
    II. گرامر، که برای فهمیدن کمک زیادی میکنه.
    III. سرعت عمل که تمرین زیاد باعث افزایشش میشه.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

مشکل ریدینگ این جوری حل می شه که باید تا می تونی بخونی. من بیشتر از 200 تا کتاب داستان خوندم (کتاب هایی که level بندی داره و simplified شده اند رو می گم) و 20 سری از تست های گذشته خود pbt ( که هر کدوم 5 تا ریدینگه) رو زدم و کتاب reading in a flash رو هم خوندم. سر ibt شدم 29. و pbt رو هم خوب دادم که البته جوابش هنوز نیومده.

نقل قول نوشته اصلی توسط rikavache نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای آزمون تافل 18 اردیبهشت ثبت نام کردم، قبلش یه آزمون تولیمو دادم برای تعیین سطح و این نتایج به دست اومد
    Listening: 51, Structure: 50, Reading: 49, Writing: 3
    در حال حاضر دارم Essential words for TOEFL رو برای دایره لغت، Longman رو برای گرامر و جزوه های آریانپور رو هم برای Writing و Structure مطالعه می کنم. برای Listening هم قصد دارم از نمونه سوالات اصلی تافل (1995-2005 ) استفاده کنم.
    با توجه به فرصت کمی که تا اردیبهشت باقی مونده می خواستم نظر دوستان پیشکسوت رو در این باره بدونم چون کسب نمره بالا ( 580<) خیلی برای من اهمیت داره
    برای لیستنیگ حتما دلتا رو هم گوش کن. می دونم که مال ibt هست. اما خیلی مفیده و کلی اطلاعاتت می ره بالا. فقط گوش کن و لازم نیست خود تست ها رو حل کنی. مال لانگمن و بارونز رو هم گوش کن و سعی کن تست هاشو بزنی. در مورد ریدینگ هم در پست بالا توضیح داده ام. لیسنیگ pbt واقعا سریع صحبت می کرد (در مقایسه با ibt) به همین دلیل خیلی باید گوش کرده باشی.

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

به نظر من ریدینگ لانگمن بدک نیست، خوبه. ولی کلا زیاد سر ریدینگ وقت نذارین. سعی کنید استراکچر و لیسنینگ رو خوب بزنین که نمرتون رو با اونا بالا. استراکچر یکم زحمت بکشی میشه 65 گرفت ازش. لیسنینگ هم همینطور 65 میتونی بگیری. حالا ریدینگ خیلی بد بزنی 50 بگیری، نمره کل میشه 600!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IUT

من بيشتر VOA و ‍CNN گوش ميدم.
    البته اول VOA گوش كنين بهتره چون شمرده تر صحبت ميكنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_ict_5 نمایش پست ها
    راستش دقیقا من همین مشکل را دارم
    البته یکم لسینیگم از شما ضعیفتر هستش

شما مشکل لسینیگ را چطور حل کردین ؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)