صفحه 3 از 67 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 669

موضوع: مشاوره و برنامه ریزی به منظور آمادگی برای امتحان PBT

پیش فرض پاسخ : مشاوره و برنامه ریزی به منظور آمادگی برای امتحان PBT

http://rapidshare.com/files/24418089/CD10-test4.rar

<<<<<<<<<<<<<<<<< OR>>>>>>>>>>>>>>>>

http://mihd.net/6q17lf

PASSWORD:- englishtips.org[/left]
    [/quote]

با سلام
    من از برنامه rapid share مدتهاست نمی تونم استفاده کنم(errorمیده)

آیا دوستان دیگری هم این مشکل رو داشته اند

آیا مقدار رایگان آن به اتمام رسیده وباید برای ادامه استفاده از برنامه پول واریز کنیم

واینکه ظرفیت رایگان آن محدود است یا نامحدود؟

متشکرم

[

از جمع بندی قبلی دوستان :
    * Longman کتابی ساده اما ضروری است، كتابهاي Barrons و Delta در مرحلی بعد قرار میگیرند.
    * در مورد Listening بهترین منبع استفاده از سوالهای سالهای قبل و كتابهاي Actual test و TOEFL kit میباشد. استفاده از منابعی همچون VOA, film and news در این زمان کوتاه برای دادن امتحان مفید نیست.
    * برای Grammar کتاب Digest و برای دایره لغت کتابهای 504 و BARRON'S Essential words for the TOEFL
    [/quote]

درمورد کتاب لانگمن سئوالی داشتم کتاب نارنجی رو خوندم حالاکه می خوام کتاب سبز لانگمن روشروع کنم میبینم 60مهارت گرامرش دقیقا همون 60مهارت کتاب نارنجی هست آیا کسی به این مورد رسیده یا اینکه کتاب سبزه جعلیه!!!!!!

متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط eman
    [

از جمع بندی قبلی دوستان :
    * Longman کتابی ساده اما ضروری است، كتابهاي Barrons و Delta در مرحلی بعد قرار میگیرند.
    * در مورد Listening بهترین منبع استفاده از سوالهای سالهای قبل و كتابهاي Actual test و TOEFL kit میباشد. استفاده از منابعی همچون VOA, film and news در این زمان کوتاه برای دادن امتحان مفید نیست.
    * برای Grammar کتاب Digest و برای دایره لغت کتابهای 504 و BARRON'S Essential words for the TOEFL

درمورد کتاب لانگمن سئوالی داشتم کتاب نارنجی رو خوندم حالاکه می خوام کتاب سبز لانگمن روشروع کنم میبینم 60مهارت گرامرش دقیقا همون 60مهارت کتاب نارنجی هست آیا کسی به این مورد رسیده یا اینکه کتاب سبزه جعلیه!!!!!!

متشکرم
    دوست عزیز، نگران نباش. همین 60 نکته کفایت میکنه. من گرامر انگلیسی رو از صفر شروع کردم(از سئوالام در بخش رفع اشکال مشخصه) و بوسیله کتاب English Grammar Digest که واقعاً معرکه بود. کتابهای تافل جنبه ی مرور دارند و برای یادگیر نیستند. یعنی میان نکاتی که ازشون سئوال زیاد میاد رو مطرح میکنن.
    نکاتی که لانگمن نارنجی گفته فراوانی(Frequency) اش با توجه به تجربه من بیش از نکات کتاب Barron's pbt 11th edition هست. اگر کتاب Test Preparation Kit ماله ETS رو تستاشو بزنی متوجه میشی خودت و اعتماد به نفست بالا میره.

من وقتی Pre-TEST کتاب Digest رو زدم برای بار اول(وقتی بوق بودم) از 40 سئوال فقط 15 تا درست زده بودم(این میشه اواسطه مهرماه امسال) که نمره اش میشه 40 از 68.
    وقتی Post-Test همین کتابو زدم فقط 6 سئوال غلط داشتم. یعنی 58 از 68.

تازه وقتی تست زیاد بزنی، دستت میاد کدوم نکته خیلی زیاد سئوال میاد که تعدادشون به 40 تا نکته هم نمیرسه. این کتاب و اون کتاب کردن سواد رو بالا میبره، اما به این فکر کن که آیا سرعتت به حدی رسیده که در 25min بتونی 40 تا تست بزنی؟

Listening نارنجی، زیاد به درد نمیخوره. Listening های Preparation Kit خوبه.
    ولی اون Idioms و two or three word verbs توی ضمیمه کتاب نارنجی خیلی به درد میخورن و کارگشاست.

حالا من 27 دی امتحان دارم. ببینم اگر نمره ام خوب شد، پس یعنی روشم خوب بیده ;D

سلام
    در مورد writing نظر من اینه که :
    اگه وقت کم دارید 2 صفحه آخری رو که دوستمون تو سایت گذاشته(مربوط به سالهای پیش) رو تمرین کنید یا حداقل متن در موردش مطالعه کنید چون به احتمال 90% فقط یکی از این تاپیکها میاد.(به نظر من 90%). اینگار تاپیکهای سالهای اخیر همگی تکراری بودن.(موضوع اخیر هم research در باره space بود. فکر کنم دفعه 3 یا 4 این موضوع بود.
    در مورد ریدینگ واقعا لغات 504 نیازتون رو برای تافل تامین نمی کنه.

من خودم فقط جلد آبی شو خوندم، و شنیدم که جلد مشکی ش پیشرفته تر از آبی شه.
    اینجور که در مقدمه کتاب نوشته فکر کنم آبی از همه بالاتر باشه
    understanding and using english gramer (blue cover ) for upper lever student
    fundamental of english grammer (black ) for mid level student
    basic english grammer (red ) for lower or beginning level
    I)Always stand on your feet
    II)Use your head
    III)Never give up

نقل قول نوشته اصلی توسط elna
    toefl kit رو از کجا میشه گیر آورد؟
    با سلام

دوست عزیز توی DVD ای که بچه ها زحمتش رو کشیده اند هست.
    جستجو کن: DVD پیدا میکنی.

مثلا آدرس توزیع دی وی دی ها: http://www.applyabroad.org/forum/ind...c,14210.0.html
    بدین وسیله از تمامی مدیران، دوستان و همکاران فروم تقدیر و تشکر می نماییم، دست مریزاد.

دوستان میشه یه راهنمایی جامع و کامل درباره این کتابهای لانگمن (برای pbt) بکنید:

ماشاءالله رنگین کمونه انگار، زرد سبز نارنجی قرمز ؟
    البته چند تاش مال ibt هست.

1- کلا سیستم اش چطوریه، منظورم اینه که کامل تست و سوال مشابه یا عینی تافل هست یا چیز دیگه ای هم داره؟ (آخه اگه فقط تست های تافل باشه خوب خود Actualها و Kit که بهتره)
    2- در باره این رنگاش (مربوط به pbt) و تفاوتشون و ترتیب اهمیت و سختیشون توضیح بدید.
    3- اینکه آیا pdf شون گیر میاد یا نه ؟
    4- اون کتاب بارونز (How to Prepare for the TOEFL ) رو بخونیم کفایت نمیکنه؟ لانگمن واجب تره یا اون؟

بدین وسیله از تمامی مدیران، دوستان و همکاران فروم تقدیر و تشکر می نماییم، دست مریزاد.

Member gambooli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    سازه

دوستان اگه میشه در مورد برنامه خوندن من نظرتون رو بگید...THX (برای تابستون و پاییز میخوام آماده شم)

من دوره راهنمایی که بودم کلاسای شکوه میرفتم اما وقتی رفتم دبیرستان دیگه زبان و گذاشتم کنار .البته همیشه تو کنکور لیسانس و ارشد زبان رو به نسبت خوب زدم. حالا با این پیش زمینه که گفتم نظرتون رو در مورد قسمتهای زیر بگید که تصمیمم خوبه یا بد...

1-با توجه به تاپیکهایی که خوندم و وقتی که دارم تصمیم گرفتم کلاس نرم و خودم بخونم.
    2-از کتاب Grammar in Use سطح متوسط و پیشرفته گرامر رو بخونم(اگه کتاب دیگه فکر میکنین خوبه بگید همزمان برای گرامر بخونم)
    3-گرامرم که یه کم قوی شد برم سراغ لانگمن و بارونز
    4-در مورد لغت از 504 شروع میکنم و به مرور میرم سراغ منابع بیشتر.(همزمان با خوندن گرامر)
    5-بعد گرامر و لغت، برم سراغ writing و listening (همزمان با گرامر کار کنم یا بعد از گرامر؟؟)
    6-جزوه اریانپور رو نمیدونم به دردم میخوره بخونم یا نه؟؟!!!

***یه سوال هم در مورد لانگمن:این کتاب چند تا سطح داره؟یعنی رنگ های مختلف داره؟من یه کتاب گرفتم ولی نمیدونم به دردم میخوره یا نه؟!!چون فکر میکردم لانگمنPBT همین یک کتاب هستش!!کتاب من چاپ 2003 هستش و جلدشم فکر کنم قرمزه!!!

روزی هم حدود 3 ساعت وقت میذارم...سوالام زیاد شد ولی برام خیلی مهمه نظر همه رو بدونم...حتی اگه فقط در مورد یه قسمت جواب بدین.

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط gambooli
    1-با توجه به تاپیکهایی که خوندم و وقتی که دارم تصمیم گرفتم کلاس نرم و خودم بخونم.
    2-از کتاب Grammar in Use سطح متوسط و پیشرفته گرامر رو بخونم(اگه کتاب دیگه فکر میکنین خوبه بگید همزمان برای گرامر بخونم)
    3-گرامرم که یه کم قوی شد برم سراغ لانگمن و بارونز
    4-در مورد لغت از 504 شروع میکنم و به مرور میرم سراغ منابع بیشتر.(همزمان با خوندن گرامر)
    5-بعد گرامر و لغت، برم سراغ writing و listening (همزمان با گرامر کار کنم یا بعد از گرامر؟؟)
    6-جزوه اریانپور رو نمیدونم به دردم میخوره بخونم یا نه؟؟!!!
    1. اگه وقت دارید با برنامه ریزی صحیح می تونید پیشرفت خوبی داشته باشید.
    2. خیلی خوبه.( اگه بعد از اون وقت آوردید گرامر دایجست هم بخونید.)
    3. از لانگمن شروع کنید. (من فقط قرمزشو دیدم که مربوط به اسکیل های تافله)
    4. من از سری های In Use شروع کردم.
    5. برای Essay اگه بعد از گرامر شروع کنید که خیلی بهتره ولی همزمان با گرامر می تونید برای Listening هم وقت بذارید.
    6. گرامر و لغتشو دیدم که خیلی خوبه. لغتهاش معمولا اون هائی هستند که در ریدینگ ها مرتبا تکرار میشه.

موفق باشید
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

ApplyAbroad Veteran
    mic_makarti آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tampere, Bioinformatics

سلام من الان دارم vocabulary in use ها را می خونم واقا عالی به شما یاد میده که چطوری کلمه ها در Situation های متفاوت استفاده میشن . برای speaking و writting خیلی بدرد میخوره
    سه جلد داره مقدماتی متوسط و پیشرفته . ...

I hope you be success

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)