صفحه 5 از 67 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 669

موضوع: مشاوره و برنامه ریزی به منظور آمادگی برای امتحان PBT

پیش فرض پاسخ : مشاوره و برنامه ریزی به منظور آمادگی برای امتحان PBT

1 شما شروع کن بعد اطلاعاتت رو بیشتر کن نمی خواد همه کتابها رو یکجا داشته باشی
    2 بعضی کتاب ها مشترک هست و اونهایی که تفاوت دارن در مراحل پایانی هست که شما روی کاغذ بخونی یا رو ی مانیتور جواب بدی که در این صورت هم همون طور که دوستمون فرمودن این کتابها مشخص هست که برای ibt هست یا pbt روش نوشته شده و فت و فراون در کتاب فروشی ها هست (مثلا انتشارات جنگل )
    3 دوستمون دانیال کتاب های لغت و بقیه رو به شما معرفی کردن نمیدونم شما چرا بازم دنبال منابع هستی
    4 این چیزهایی که شما ردیف کردی شما باید وقت بذاری با توجه به نیازت بخری (نری پولت رو بدی و بعد نتونی بخونی ) چون هر کدومش کلی مطلب داره که به همین سادگی تموم نمیشه (مثلا long man , barrons و...) اینها کتابهای اصلی هستن
    5 آخرین نکته شما سطح زبانت رو مشخص کن بهتر میتونی منابع رو پیدا کنی
    موفق باشی
    I)Always stand on your feet
    II)Use your head
    III)Never give up

Member gambooli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    سازه

چند تا سوال خارج از مهارتهای مثلا longman یا Barrons توی امتحان PBT میاد(فرض کنید این کتابا رو خوب بلد باشیم)؟؟اگه برای هر section بگید تو هر کدوم چند درصد میشه؟؟میخوام ببینم این منابع کل سوال ها رو پوشش میده؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط gambooli
    چند تا سوال خارج از مهارتهای مثلا longman یا Barrons توی امتحان PBT میاد(فرض کنید این کتابا رو خوب بلد باشیم)؟؟اگه برای هر section بگید تو هر کدوم چند درصد میشه؟؟میخوام ببینم این منابع کل سوال ها رو پوشش میده؟؟
    من نظر خودم رو میگم و در انتها سوال خودم رو مطرح میکنم. در مورد listening وreading قطعا این کتابها کمک زیادی به شما میکنه اما بحث مهمتر تمرین زیاد تستهای حقیقی تافل و دایره لغت مناسبه و فکر نمیکنم کسی بتونه نمره ای رو برای مطالعه این دو کتاب مطرح کنه. این رو هم بگم که listening لانگمن قابل مقایسه با بارونز نیست و برای listening لانگمن خیلی مناسبتره و هر چند ساده تر از تافله اما مسیر خوبی برای پیشرفت جلو پای شما میزاره و هم اینکه یه لیست ضروری idiom تو پیوستهای کتاب هست. اما نظرم رو درمورد structure در 2 قسمت میگم:

قسمت1- اگر شما به longman و barons کاملا مسلط باشین و حدودا 10 سری actual test رو زده باشی و مشکلاتت رو در اون تستها کاملا حل کنی (میتونی تو قسمت رفع اشکال همین فروم سوالتون رو مطرح کنی هرچند که احتمالا سوالاتی که از این تستها برای شما پیش بیاد قبلا کس دیگه ای مطرح کرده و به احتمال زیاد شما لقمه آماده ای رو پیدا خواهی کرد)، میتونی تستهای مربوط به actual test رو با کمتر از 4 غلط بزنی.

قسمت 2- من قبل از امتحان jan 2009 تستهای actual structure روبا حدود 3 تا 6 غلط میزدم. اما نتیجه امتحان به صورت باور نکردنی افتضاح شد و نمرم 52 شد یعنی در حدود 12 غلط داشتم!!! حالا اگر من به صورت شخصی گند زده باشم پس میشه رو همون تعداد غلط کم حساب کرد اما اگر ترکیب سوالهای structureتافل جدیدا تغییر کرده باشه و نکته دار تر از قبل شده باشه . قضیه فرق میکنه.

سوال من از بچه هایی که جدیدا امتحان دادن (مخصوصا jan 2009)- آیا شما هم موافقید که سوالات structure نسبت به actual test های موجود تغییر کرده؟

سوال 2- من جدیدا گرامر بارونز، لانگمن، پترسون، دایجست و جزوه آریانپور رو برای امتحان may خوندم. به نظر شما نیازی به خوندن in use هم دارم یا همینی که خوندم هم زیادیه. حتی اگه in use به اندازه خیلی کمی هم بتونه چیزهایی به من بده که قبلا از این کتابها نتونستم پیداشون کنم برام مهمه. دیگه نمیخوام با ریسک برم سراغ امتحان.
    آنکه میخواهد روزی پريدن آموزد، نخست میبايد ايستادن، راه رفتن، دويدن و بالارفتن آموزد.  پرواز را با پرواز آغاز نمیکنند. "نیچه"

Member mohhhamad آواتار ها

سلام
    دوستان من به یه سری تست تفکیکی نیاز دارم.مثلا برای قسمت فعل تست هاش جدا و.....
    من هر کتاب رو دیدم اینها تست هاش جامع هست.
    ممنون میشم معرفی کنید یه همچین چیزی رو
    این کاربر ،غیر فعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط mparsa_1365
    سلام
    دوستان من به یه سری تست تفکیکی نیاز دارم.مثلا برای قسمت فعل تست هاش جدا و.....
    من هر کتاب رو دیدم اینها تست هاش جامع هست.
    ممنون میشم معرفی کنید یه همچین چیزی رو
    کتابهای بارنز، لانگمن، پترسون و ... همشون تستهای تفکیکی دارن.

فقط کتابهایی که تستهای حقیقی تافل رو دارن تستهاشون تفکیکی نیست که قاعدتا هم نباید باشه.
    آنکه میخواهد روزی پريدن آموزد، نخست میبايد ايستادن، راه رفتن، دويدن و بالارفتن آموزد.  پرواز را با پرواز آغاز نمیکنند. "نیچه"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nutrition

سلام دوستان :-[
    خواهش مي كنم كمكم كنيد.
    من براي گرامر بارون و لانگمن رو كار كردم + 20 سري نمونه سوال تافل دانشگاه تهران و MCHE ,و جند سري سوالات خود تافل رو و مشكلاتم رو حل كردم اما هنوز بيشتر از 50 درصد به گرامر جواب درستن نميدم.مي خواستم ببينم عيب كارم كجاست؟نياز به منبع جديدي دارم؟يا تست بيشتري بزنم؟ :'(
    خدايا چنان كن سرانجام كار تو خوشنود باشي و ما رستگار

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.rashidi.1749
    سلام دوستان :-[
    خواهش مي كنم كمكم كنيد.
    من براي گرامر بارون و لانگمن رو كار كردم + 20 سري نمونه سوال تافل دانشگاه تهران و MCHE ,و جند سري سوالات خود تافل رو و مشكلاتم رو حل كردم اما هنوز بيشتر از 50 درصد به گرامر جواب درستن نميدم.مي خواستم ببينم عيب كارم كجاست؟نياز به منبع جديدي دارم؟يا تست بيشتري بزنم؟ :'(
    فکر می کنم شما هنوز مشکل پایه ای دارید. حتما کتاب Grammar In Use سطح Intermediate شو مطالعه کنید. حتما بهتون کمک می کنه .
    موفق باشید
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nutrition

من مطالب اين بخش رو خوندم اما نفهميدم منظوره دوستان از اينكه ( بعد از زدن تست هاي تافل و بر طرف كردن مشكلات اون بخش/) چيه؟؟يعني مثلا من قسمت حروف اصافه رو تو تست ها خوب نمي زنم بايد دنبال منبعي بگردم كه حروف اضافه رو كامل ياد بگيرم؟يعني به مرجع كامل گرامر مراجعه كنم يا همون تست هايي كه زدم نكاتش رو ياداشت كنم و ياد بگيرم؟
    اين گرامر هم دردسر شده ها!!

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.rashidi.1749
    به مرجع كامل گرامر مراجعه كنم يا همون تست هايي كه زدم نكاتش رو ياداشت كنم و ياد بگيرم؟
    به نظر من حتما این کار رو بکنید او نکاتی که شما می خواهید با بررسی چندین ازمون جمع آوری کنید که بسیار زمان بر است به صورت منسجم در مراجع مناسب structure تافل جمع آوری شدن. کافیه یه دور بخونیدشون....
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nutrition

كتاب تافل رهنما در مورد گرامر خوب توضيح داده و قسمت گرامرش هم تمام نكات كتاب بارون و لانگمن رو داره.اون رو شروع كنم به خوندن؟من 504 و essential word رو خوندم.پيشنهاد مي كنيد 1100 رو هم بخونم؟؟4 ماه وقت دارم تا امتحان و Lessening و Writing ام هم تاالان اصلا كار نكردم.شما بزرگان تافل اگر راهنماييم كنيد ممنون مي شم.اين تافل هم donkey HEAD شده ها :

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)