صفحه 60 از 67 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364656667 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 669

موضوع: مشاوره و برنامه ریزی به منظور آمادگی برای امتحان PBT

Junior Member avaava آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mut

پیش فرض پاسخ : مشاوره و برنامه ریزی به منظور آمادگی برای امتحان PBT

نقل قول نوشته اصلی توسط ABCDEFGHIJKLM نمایش پست ها
    من لیسینینگ و ریدینگم خیلی خوبه.امتیازام تو این قسمتها بالاست.
    اسپیکینگم هم بد نیست فعلا قسمت independent رو دو سه تا مثالشو کار کردم بد نبوده.قسمتای دیگه رو هم دارم شروع میکنم .
    ولی وقتی کامنتای کسایی رو که نمره بالا گرفتن میخونم میبینم اکثرا قبل زIBT امتحانPBT داده بودن.یا اینکه سالها کلاس زبان رفتن .
    منم نمره بالا میخوام واسه همین اگه تو PBT موفق بشم هم روحیم بالا میره هم تجربم.تو این مدت میتونم واسه IBT هم با استرس کمتری بخونم.
    از همه ممنونم که راهنمایی کردین.
    در مورد ریدینگPBTمیخواستم بدونم چه فرقی با IBداره؟
    کلا تقریبا ریدینگ های ibt یک مقدار طولانی تر و سخت تر است ولی چیز مهمتر اینه که قسمت های آخر ریدینگ ibt چند تا سوال داره که بیشتر از یکی پاسخ دارند یعنی از بین 5 گزینه 3 تا را باید انتخاب کنی در اصل خلاصه متن را باید استخراج کنی
    ان شاله که موفق باشی
    امروز همان فردای است که من دیروز منتظرش بودم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lawrence نمایش پست ها
    سلام به دوستان خوب این وب سایتمن برای 2 ماه دیگه میخوام تافل pbt امتحان بدمسطح زبانم یه مقدار بالاتر ازضعیفهشهرستان هم هستمبرای این دو ماه چی بخونم ؟ کلاس رفتن هم فکر نکنم خوب باشه برای این دو ماهالبته مرکز استان کلاس آمادگی pbt رفتمولی چون speaking من ضعیف بودواستاد سر کلاس انگلیسی حرف میزداز کلاس اومدم بیرونوبه من میگفت اول باید برای 6 ماه بری مکالمهبه نظر شما چیکار کنم؟چی بخونم؟اصلا امتحان بدم؟به خدا روانی شدم؟هر کی یه چیزی میگهاگه کمک کنید ممنون میشم
    شما کتاب سبز لانگمن رو کامل بخون بعد برو سراغ نمونه سوال های سال های پیش.من خودم همش 1.5 ماه خوندم.البته سطح زبانم تقریبا خوب بود. من خودم چون گرامرم خوب بود pbt دادم.اخرشم همین گرامر کمکم کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط day_tan نمایش پست ها
    شما کتاب سبز لانگمن رو کامل بخون بعد برو سراغ نمونه سوال های سال های پیش.من خودم همش 1.5 ماه خوندم.البته سطح زبانم تقریبا خوب بود. من خودم چون گرامرم خوب بود pbt دادم.اخرشم همین گرامر کمکم کرد.
    واسه گرامر کدوم کتابو خونده بودین؟

Junior Member avaava آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mut

نقل قول نوشته اصلی توسط day_tan نمایش پست ها
    قربان میشه توضیح بیشتر بدید که چی خوندید چقدر خوندید و چند شدید
    با تشکر
    امروز همان فردای است که من دیروز منتظرش بودم

Junior Member

سلام خدمت دوستان گرامی.
    اینجانب تازه میخواهم شروع به خواندن منابع , جهت امتحان pbt نمایم.از برخی دوستان شنیده ام که pbt دیگر برگزار نخواهد شدو امتحان 28 مرداد اخرین امتحان در ایران می باشد.
    سوالی داشتم اینکه این موضوع چقدر صحت دارد و PBT تا چه زمانی برگزار خواهد شد؟
    با تشکر.

واسه تست زدن از کدوم کتاب استفاده کنم که همسطح امتحان باشه؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

نقل قول نوشته اصلی توسط matarlani نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان گرامی.
    اینجانب تازه میخواهم شروع به خواندن منابع , جهت امتحان pbt نمایم.از برخی دوستان شنیده ام که pbt دیگر برگزار نخواهد شدو امتحان 28 مرداد اخرین امتحان در ایران می باشد.
    سوالی داشتم اینکه این موضوع چقدر صحت دارد و PBT تا چه زمانی برگزار خواهد شد؟
    با تشکر.
    روز اولی که ثبت نامها باز شد، توی نوامبر هم امتحان بود ولی الان نیست. پس احتمالش هست که آخرین امتحان باشه.
    http://www.ets.org/Media/Tests/TOEFL/tclists/PBT_i.html
    برای ایران تاریخی توی نوامبر ذکر نشده.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

نقل قول نوشته اصلی توسط ABCDEFGHIJKLM نمایش پست ها
    واسه تست زدن از کدوم کتاب استفاده کنم که همسطح امتحان باشه؟
    Actual test , KIT Preparation هر دو آزمونهای دوره های قبل تافل هستند.
    آزمون تولیمو و اون آزمونی که توی امضا هستش رو هم میتونید به عنوان آزمون آزمایشی بدید.

Junior Member

دوستان سلام. لطفاً کمکم کنید.
    من برای امتحان مرداد ثبت نام کردم والان دوماه فرصت دارم. تا حالا سه بار امتحان دادم ونمرم از 520 بالاتر نشده.
    (L:50,S:52,R:54 TWE:4 ) منابع زیر راهم مطالعه کردم.
    استراکچر: فلش گرامر پترسون ، لانگمن قرمز ، بارونز CBT ، دایجست
    ریدینگ: لانگمن قرمز: ریدینگ پترسون ، 504 ، ESSENTIAL WORDS
    لیستنینگ:بخشهایی از آی بی تی دلتا ، بخشهایی از MASTERING SKILL FOR IBT
    رایتینگ: TOEFL ESSAY BARRONS
    تست: KIT ، ACTUAL ، چند دوره تستهای سالهای بین 2000 تا 2005
    با توجه به اینکه فکر می کنم منابع اصلی را مطالعه کردم متاسفانه نمرم از 520 بالاتر نشده.کلاً گرامر را هر چی تست میزنم از 52 بالاتر نمیشم سر امتحان هم حدود 6 دقیقه وقت کم می یارم. در مورد ریدینگ هم دو تا مشکل دارم 1) معنی تک تک لغات متن را می دونم اما غالباً مشکلم اینه که معنی جملات را بعضی وقتها نمی فهمم و سر امتحان هم حدود 5 دقیقه وقت کم می یارم.2) لغاتی در متن وجود داره که من برام تازگی دارد. من نمره 570 به بالا نیاز دارم .خواهشمندم بهم بگید مشکل کارم کجاست وچه طور می تونم تو این فاصله دو ماه نمرم را به 570 به بالا برسونم.

Junior Member

با توجه به کتابایی که خوندین قاعدتا باید نمره های بالاتری بیارین. نمره ریدینگتون خیلی بد نیست ولی سعی کنید لسنینگ و به خصوص استارکچرتون رو تقویت کنید. واقعا حیفه استراکچر رو زیر 60 بزنید. حدس کلی من با توجه به این که تو استراکچر هم وقت کم میارید، پایه نه چندان قوی لغتتون هست ضمن این که احتمالا اشتباهاتتون رو چند بار تکرار میکنید. اشتباهاتتون رو تو کیت و اکچوال و به خصوص دایجست حتما مرور کنید. اگر هم از لحاظ تمرکز مشکل دارید یا استرس دارید سعی کنید برطرفش کنید. سعی کنید سرعت خوندنتون رو هم به مرور افزایش بدید. 6 دقیقه کمبود وقت برای استراکچر کمی زیاده. در مورد ریدینگ هم نگران نباشید ممکنه تو یک ریدینگ 20 تا کلمه جدید وجود داشته باشه و بازم بتونید تمام سوال ها رو پاسخ بدید

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)