صفحه 65 از 67 نخستنخست ... 1555565758596061626364656667 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 669

موضوع: مشاوره و برنامه ریزی به منظور آمادگی برای امتحان PBT

پیش فرض پاسخ : مشاوره و برنامه ریزی به منظور آمادگی برای امتحان PBT

نقل قول نوشته اصلی توسط hashemi86 نمایش پست ها
    این کتاب از سایت انتشارات جنگل قابل تهیه است :
    http://www.junglepub.org/elt/Course.aspx?i=998&c=17
    همين كتاب براي CBT هم است كه كليه مباحث بخش شنيداري و گرامرشون يكسان است با اين تفاوت كه براي CBT
    چند تمرين اضافه داره. بهر حال فايلش رو براي دانلود گذاشتم.__Peterson__039_s_TOEFL_Success_2005__TOEFL_CBT_Success.pdf

سلام.
    خیلی دنبال این دو تا کتاب گشتم. اگر کسی لینک دانلودشون رو داره ، لطف کنه و اینجا بذاره:
    1- گرامر digest
    2- کتاب لانگمن برای Pbt

سلام
    من امسال داوطلب کنکور mba هستم/همانطور که میدونید سطح زبان این امتحان سمپل تافل پی بی تی هستش/
    اگر بچه های با تجربه و قدیمی و فعال این سایت بنده رو راهنمایی کنند که چه منابعی رو باید برای لغت و گرامر و ریدینگ بخونم ممنون میشم/متاسفانه در این سایت منابع مطالعاتی پراکنده گفته شده و کسی جمع بندی خاصی انجام نداده/پیشاپیش سپاسگزارم و بی صبرانه منتظر پاسختون

پیش فرض پاسخ : لینک دانلود منابع آزمون PBT

سلام
    من امسال داوطلب کنکور mba هستم/همانطور که میدونید سطح زبان این امتحان سمپل تافل پی بی تی هستش/
    اگر بچه های با تجربه و قدیمی و فعال این سایت بنده رو راهنمایی کنند که چه منابعی رو باید برای لغت و گرامر و ریدینگ بخونم ممنون میشم/متاسفانه در این سایت منابع مطالعاتی پراکنده گفته شده و کسی جمع بندی خاصی انجام نداده/پیشاپیش سپاسگزارم و بی صبرانه منتظر پاسختون

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دانلود منابع مطالعاتی برای تافل ، لینک ها و سوالات مرتبط با اینگونه منابع

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza000 نمایش پست ها
    سلام
    راستی سطح زبانم خوب نیست
    ميتونيد اينجا رو يه نگاهي بندازيد :
    http://www.applyabroad.org/wiki/index.php/TOEFL
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa2000 نمایش پست ها
    سلام.
    خیلی دنبال این دو تا کتاب گشتم. اگر کسی لینک دانلودشون رو داره ، لطف کنه و اینجا بذاره:
    1- گرامر digest
    2- کتاب لانگمن برای Pbt
    دوست عزيز من كتاب گرامر digest رو به صورت فايل نديدم، اتفاقا چند وقتي دنبالش بودم ولي در نهايت خود كتاب رو تهيه كردم.
    کتاب لانگ قرمز براي pbt هم كار نشده اما كتاب LONGMAN Complete.course.for.the.TOEFL.test_Preparation.for .the.computer.and.paper.tests با جلد آبي هست و حداقل در دو بخش گرامر و شنيداريش رو كه من خوندم عينا مثل pbt قرمز تكرار كرده.
    سايت هاي زيادي هست كه ميتوني اين كتاب و دانلود كني (به علت اسكن بودن و نسبتا سنگين بودن كتاب نتونستم خود فايل رو up كنم)

پیش فرض پاسخ : دانلود منابع مطالعاتی برای تافل ، لینک ها و سوالات مرتبط با اینگونه منابع

سلام
    ممنون اما مشکلی که هست اینه که در امتحان ام بی ای فقط 3 مهارت لغت گرامر و ریدینگ سوال میاد

برای این مهارت ها باید کتابهای مرجع مثل بارونز دلتا یا...رو تهیه کنم (که لیسینیگ و رایتینگ هم داره) یا اینکه برای هرمهارتی کتاب جداگانه تهیه کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tahami نمایش پست ها
    دوست عزيز من كتاب گرامر digest رو به صورت فايل نديدم، اتفاقا چند وقتي دنبالش بودم ولي در نهايت خود كتاب رو تهيه كردم.
    کتاب لانگ قرمز براي pbt هم كار نشده اما كتاب LONGMAN Complete.course.for.the.TOEFL.test_Preparation.for .the.computer.and.paper.tests با جلد آبي هست و حداقل در دو بخش گرامر و شنيداريش رو كه من خوندم عينا مثل pbt قرمز تكرار كرده.
    سايت هاي زيادي هست كه ميتوني اين كتاب و دانلود كني (به علت اسكن بودن و نسبتا سنگين بودن كتاب نتونستم خود فايل رو up كنم)
    ممنون میشم اگر لینک هاش رو بدید.
    در ضمن اگر منبع خوبی برای تست گرامر که دارای پاسخ تشریحی باشه، سراغ دارید بی زحمت معرفی کنید.
    با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa2000 نمایش پست ها
    ممنون میشم اگر لینک هاش رو بدید.
    در ضمن اگر منبع خوبی برای تست گرامر که دارای پاسخ تشریحی باشه، سراغ دارید بی زحمت معرفی کنید.
    با سپاس
    تو اين سايتها من ديدم ولي بايد ثبت نام كني

http://forum.p30i.com/t30746.html

براي گرامر هم اين فايل چينيه كه البته خيلي هم معروفه رو گذاشتم.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

با سلام،
    دوستان اگر لینک دانلود از دو کتاب زیر سراغ دارید، لطفا معرفی کنید (تعریف اینها رو خیلی اینجا شنیدم ولی متاسفانه لینک هاشون رو پیدا نکردم):
    - Toefl Kit
    - Actual Toefl Test
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)