صفحه 9 از 67 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 669

موضوع: مشاوره و برنامه ریزی به منظور آمادگی برای امتحان PBT

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره و برنامه ریزی به منظور آمادگی برای امتحان pbt

نقل قول نوشته اصلی توسط danialmdt نمایش پست ها
    1. اگه وقت دارید با برنامه ریزی صحیح می تونید پیشرفت خوبی داشته باشید.
    2. خیلی خوبه.( اگه بعد از اون وقت آوردید گرامر دایجست هم بخونید.)
    3. از لانگمن شروع کنید. (من فقط قرمزشو دیدم که مربوط به اسکیل های تافله)
    4. من از سری های In Use شروع کردم.
    5. برای Essay اگه بعد از گرامر شروع کنید که خیلی بهتره ولی همزمان با گرامر می تونید برای Listening هم وقت بذارید.
    6. گرامر و لغتشو دیدم که خیلی خوبه. لغتهاش معمولا اون هائی هستند که در ریدینگ ها مرتبا تکرار میشه.

موفق باشید
    سلام
    من حدود 4 ماه دیگه امتحان دارم. میخواستم بدونم برا هر کدوم از مهارتهای امتحان pbtچه کتابهایی خوبه.
    سطح زبانم در حد متوسط.
    ممنون میشم راهنماییم کنیین.

دانشگاه هایی که تافل میخوان براشون pbt یا ibt بودن مدرک ما فرق میکنه؟کلا این دو اعتبارشون باهم فرق داره؟
    دلا دیدی که خورشید از شب سرد/ چو آتش سر ز خاکستر بر آورد// زمین و آسمان، گلرنگ و گلگون/ جهان دشت شقایق گشت ازین خون// نگر تا این شب خونین سحر کرد/ چه خنجرها که از دلها گذر کرد...

Junior Member

سلام دوستان من اینجا تازه واردم!
    و خیلی خوشحالم که اینجا رو پیدا کردم...
    -تقریب همه ی دوستان کتاب Longman complete course for the toefl test رو پیشنهاد کردند . متاسفانه توی بازار فقط ورژن IBT هست. کسی هست که لینک دانلود یا جایی رو برا ی خرید بتونه معرفی کنه؟
    -ممنون میشم کسایی که با سنتر تهران آشنایی دارند هم یه سری راهنمایی کنند چون شنیدم که اصفهان بهتره، و اینکه آیا میشه listening رو تو سنتر تهران خوب زد؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط maahkav نمایش پست ها
    سلام دوستان من اینجا تازه واردم!
    و خیلی خوشحالم که اینجا رو پیدا کردم...
    -تقریب همه ی دوستان کتاب Longman complete course for the toefl test رو پیشنهاد کردند . متاسفانه توی بازار فقط ورژن IBT هست. کسی هست که لینک دانلود یا جایی رو برا ی خرید بتونه معرفی کنه؟
    -ممنون میشم کسایی که با سنتر تهران آشنایی دارند هم یه سری راهنمایی کنند چون شنیدم که اصفهان بهتره، و اینکه آیا میشه listening رو تو سنتر تهران خوب زد؟!
    سلام
    اول اینکه خوش امد میگیم

نگران نباش این کتاب رو همه جوری می تونی داشته باشی
    1. اگه می خوای دانلودش کنی (حدودا 10 مگه) رو لینک زیر کلیک کن.
    http://rapidshare.com/files/21515357...plete_2001.rar

2. اگه می خوای خودت بری بخریش لینک زیر آدرسا رو بهت نشون می ده
    http://www.junglepub.org/?show=contact

3. اگه هم وقتت طلاست می تونی از طریق لینک زیر اینترنتی سفارش بدی
    http://www.junglepub.org/index.php?s...owz&catid=2495

موفق باشی

Member gambooli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    سازه

من 2 آبان امتحان GRE دارم آخر آبان هم تافل...الان كه نمونه سوال تافل ميزنم كلا حدود 25 تا 28 تا غلط دارم.
    سوال من اينه كه اگه از الان بخوام وقتمو بذارم روي GRE تا 2 آبان و از اون موقع حدود 3 هفته براي تافل بكوب بخونم ميتونم تعداد غلطها رو برسونم زير 15 تا؟؟؟؟البته سعي ميكنم روزي 2 ساعت شنيداري و گرامر كار كنم..
    احساس ميكنم نمره GRE تاثير بيشتر و بهتري روي پذيرش گرفتن داره...علاوه بر اون شايد بشه روي نمره تافل دي ماه هم حساب كرد...
    چي كار كنم؟؟

Smile پاسخ : مشاوره و برنامه ریزی به منظور آمادگی برای امتحان pbt

نقل قول نوشته اصلی توسط gambooli نمایش پست ها
    من 2 آبان امتحان GRE دارم آخر آبان هم تافل...الان كه نمونه سوال تافل ميزنم كلا حدود 25 تا 28 تا غلط دارم.
    سوال من اينه كه اگه از الان بخوام وقتمو بذارم روي GRE تا 2 آبان و از اون موقع حدود 3 هفته براي تافل بكوب بخونم ميتونم تعداد غلطها رو برسونم زير 15 تا؟؟؟؟البته سعي ميكنم روزي 2 ساعت شنيداري و گرامر كار كنم..
    احساس ميكنم نمره GRE تاثير بيشتر و بهتري روي پذيرش گرفتن داره...علاوه بر اون شايد بشه روي نمره تافل دي ماه هم حساب كرد...
    چي كار كنم؟؟
    به نظر من میتونی به شرط اینکه واقعا بکوب بخونی. یعنی بالای روزی 7 ساعت بخونی. به نظر من کتاب TOEFL LOngman رو بگیر به دقت بخون حتما موفق میشی. من خودم PBT دادم و 647 شدم. من تمامی لغات اون کتاب رو حفظ بودم.

Smile پاسخ : مشاوره و برنامه ریزی به منظور آمادگی برای امتحان pbt

نقل قول نوشته اصلی توسط mariaa نمایش پست ها
    دانشگاه هایی که تافل میخوان براشون pbt یا ibt بودن مدرک ما فرق میکنه؟کلا این دو اعتبارشون باهم فرق داره؟
    نه فرقی نمی کنه براشون. تنها فرقش اینه که چون IBT ، بخش Speaking هم داره اگر قرار باشه که TA بهت تعلق بگیره در دانشگاهی که می خواهی بری، میتونه نمره SPeaking نشون دهنده مهارتت تو صحبت کردن باشه. و بهتره از این لحاظ. اما برای پذیرش هیچ فرقی نمی کنه.

پیش فرض پاسخ : مشاوره و برنامه ریزی به منظور آمادگی برای امتحان PBT

سلام
    لطفا منو راهنمایی کنید
    من تیر ماه امسال ترم آخرم تموم شد با وصف این حال 19 اردیبهشت(9می) که مشغول درس و دانشگاه بودم امتحان pbt اصفهان شرکت کردم . کلا سطح زبانم ضعیف بود برای اون امتحان حدودا 2 ماه کلاس رفتم(تو عمرم رنگ کلاس زبانو ندیده بودم) به هر حال نمره 420 آوردم. حالا که درسم هم تموم شده امتحان 25مهر و23 آبان رو ثبت نام کردم. به نظر شما من در امتحان 23 آبان که 2ماه بیشتر وقت ندارم میتونم 550 بیارم؟ اگه تا آبان این نمره رو نیارم به ترم پاییز 2010 نمیرسم. لطفا بگین چه خاکی تو سرم بریزم این زبان واسه من شده کابوس.

ApplyAbroad Guardian
    shamim65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-NMSU

سلام دوستان
    من کتاب لانگمن pbt قرمز رنگ رو از جنگل خریدم ولی حالا می بینم که توی سی دی کتاب فایل های مربوط به listening در pre test ها وجود نداره.
    خواستم بپرسم کس دیگه هم این مشکل رو داره ؟؟
    اگر بله راه حل چیه؟از کجا باید تهیه کنم این فایل ها رو؟
    ممنون

Member gambooli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    سازه

انتشارات مينياتور توي انقلاب فايل هاي listening رو داره...اگه خواستين پ.خ بدين تلفنشو بهتون بدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)