صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 89

موضوع: آموزش زبان فنلاندی

Member
    رشته و دانشگاه
    VIA University College

پیش فرض آموزش زبان فنلاندی

من سه تا کتاب آموزش زبان نروژی با فایل های صوتی که چیزی حدود 560 مگا بایت حجمشونه رو از اینترنت دانلود کردم.. ( اونم با dial up )

و برنامه 7 ماهه دارم برای یادگیری مقدماتی این زبان

راستی به یکی از فامیل های دوستم که 27 ساله اونجاست میگه بیا اینجا خیلی از ایرانیا تو کار خرید و فروش ماشینن.... تو هم بیا این کارو بکن ! ;D
    هیچ می بینی نهاد و ریشه را ؟
    یا که داری لذت اندیشه را ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

پیش فرض پاسخ : پیدا کردن کار دانشجویی

[quote=saman.davand ]
    من سه تا کتاب آموزش زبان نروژی با فایل های صوتی که چیزی حدود 560 مگا بایت حجمشونه رو از اینترنت دانلود کردم.. ( اونم با dial up )

و برنامه 7 ماهه دارم برای یادگیری مقدماتی این زبان

راستی به یکی از فامیل های دوستم که 27 ساله اونجاست میگه بیا اینجا خیلی از ایرانیا تو کار خرید و فروش ماشینن.... تو هم بیا این کارو بکن ! ;D
    [/quote

اقا لینک فایل ها رو داری؟
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

Member
    رشته و دانشگاه
    VIA University College

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2020

اقا لینک فایل ها رو داری؟

http://www.bramjnet.com/vb3/showthre...278986&page=74

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

نقل قول نوشته اصلی توسط saman.davand
    این که عربیه! در ضمن من پیدا نکردم فایلو؟ میشه لینک دقیق تر بدی؟
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

Member
    رشته و دانشگاه
    VIA University College

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2020
    این که عربیه! در ضمن من پیدا نکردم فایلو؟ میشه لینک دقیق تر بدی؟

باشه...شما هر جاییش که انگلیسیه بخون.....همون وسط..... تیترش هست "Teach Yourself Norwegian"

پیش فرض آموزش زبان فنلاندی

با عرض سلام.
    کسی منابع برای یادگیری زبان فنلاندی می دونه؟
    چه قدر یادگیریش طول می کشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    VIA University College

پیش فرض پاسخ : زبان فنلاندی

با سلام

تا جایی که من می دونم یادگیری این زبان خیلی سخت تر از سایر زبان های کشور های اسکاندیناوی است. یکی می گفت درجه سختیش یه چیزی تو مایه های چینیه !!!

شما این رو هم در نظر داشته باشین. زبان فنلاندی فقط به درد خودشون می خوره و جای دیگه ای نمی تونید ازش استفاده کنید.

زبان ملتی که کلآ 4 تا صنعت عمده داره : اول IT و telecomunicationو چیزهایی که مربوط به مخابرات میشه مثلNOKIA . یکی هم صنعت کاغذ سازی و صنایع مربوط به sheetmetal و formingکه در FINNPOWER و KONE می تونید ببینید.

الکی نبود فنلاند خیلی قبل تر ار سوید و نروژ دوره لیسانس به زبان انگلیسی گذاشت.

لااقل شما سویدی یاد میگیری تو نروژ و دانمارک و ایسلند به دردتون می خوره...زبان فنلاندی رو می خواید چی کار کنید ؟ ;D

Junior Member

سلام
    در مورد زبان فنلاند که اینقد ازش بد میگین آیا کسی هست که دانشجوی فنلاند باشه و واقعیت به ما بگه؟
    در ضمن آیا برای دورهٔ زبانش می‌شه پذیرش گرفت تا بعدش بشه با همون برای لیسانس اقدام کرد ؟
    من فوق دیپلم کامپیوتر هستم می‌خوام برا لیسانس اقدام اگه دوستی هست حتما کمکم کنه خیلی‌ فوری خیلی‌

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yakazum
    سلام
    در مورد زبان فنلاند که اینقد ازش بد میگین آیا کسی هست که دانشجوی فنلاند باشه و واقعیت به ما بگه؟
    در ضمن آیا برای دورهٔ زبانش می‌شه پذیرش گرفت تا بعدش بشه با همون برای لیسانس اقدام کرد ؟
    من فوق دیپلم کامپیوتر هستم می‌خوام برا لیسانس اقدام اگه دوستی هست حتما کمکم کنه خیلی‌ فوری خیلی‌
    یاد گرفتن این زبان و گرفتن لیسانس با زبان فنلاندی فراموش باید بکنیم فکر کنم ! باید قبل از ورود به فنلاند زبان فنلاندی بلد باشیم من الان جواب ایمیلی که برام دانشگاه هلسینکی فرستاده اینجا مینویسم که همه ببینند.
    راستی yakazum جان اگه راهی برای رفتن به فنلاند پیدا کردی خواهشن به منم بگو ! منم مثل توم میخوم برای لیسانس برم ولی انگار راهی نیست !

Junior Member

REGRETFULLY, THE UNIVERSITY OF HELSINKI DOES NOT OFFER ADMISSIONS IN ENGLISH FOR UNDERGRADUATE APPLICANTS. The only exception is the English Philology programme in the Faculty of Arts: see below. Also, with the exception of English philology, the entrance examinations for undergraduate applicants are in Finnish and Swedish only. For details, see http://www.helsinki.fi/admissions/index.html.

Please note that the University of Helsinki does not arrange any preparation or pre-studies courses - language or any other type of courses - for applicants. All applicants must have the necessary academic skills and language competence at the time they are applying for the University of Helsinki.

این قسمت جواب سوال منه که گفتم اول آیا رشته ای به زبان انگلیسی برای لیسانس دارین ؟
    و در ادامه هم جواب اینو داده که من پرسیدم آیا میشه بیام اونجا فنلاندی یاد بگریرم و بعدش برم دانشگاه برای لیسانس یا نه که گفت نه !

صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)