صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 91

موضوع: یادگیری زبان روسی

پیش فرض یادگیری زبان روسی

سلام دوستان.
    یکی از مشکلاتی که دوستان متقاضی به تحصیل در کشور های روس زبان دارند ، ترس از یادگیری زبان روسی است.
    بر خلاف تصورات غلطی که دوستان از زبان روسی دارند ، این زبان بسیار زبان زیبا و شیرینی هست و کافی هست شما کمی علاقه به خرج بدهید و تفکرات غلط خود را نسبت به این زبان از ذهن خود خارج کنید.

این زبان ریشه های مشترکی با زبان انگلیسی و فارسی دارد.به عنوان مثال ما ی گویم چای، روس زبان ها هم می گویند چای.انگلیسی ها به برادر می گویند بِرادر و روس ها می گویند برات.انگلیسی ها به خواهر می گویند سیستر و روس زبان ها می گویند سیسترا .
    هزاران کلمه ی مشترک دیگر بین انگلیسی و روسی و همچینین بین فارسی و روسی وجود دارد.

خب برای شروع به یادگیری زبان روسی اول پیشنهاد می کنم از برنامه ی رزتااستون استفاده کنید تا با اعداد و تلفظ و کلمات ساده ی زبان انگلیسی به صورت تصویری و صوتی آشنا شوید.این شروع برای افراد مبتدی هست تا با کلمات ساده زبان روسی آشنا شوند.

مرحله ی بعد آموزش خرید کتاب فارسی "روسی در سفر" است.تایف و ترجمه این کتاب توسط : دکتر محمدرضا محمدی،دکتر جان الله کریمی مطهر،عبدالصاحب سلیمانی نژاد انجام شده و توسط انتشارات استاندارد به چاپ رسیده است.در این کتاب می توانید با الفبای روسی ، تلفظط حروف ، اعداد روسی ، کلمات پر کاربرد روسی ، جملات پر کاربرد روزانه و جملات مورد نیاز در شرایط مختلف و مطالب بسیار مفید دیگر آشنا شوید.

برای تلفظ دقیقتر و به خاطر سپردن بهتر کلمات پیشنهاد می کنم از فایل های صوتی Michel Thomas استفاده کنید.این فایل های صوتی برای افرادی که اشنایی مبتدی با زبان انگلیسی دارند مناسب هست(چون آموزش به وسیله ی زبان انگلیسی است).از این فایل ها صوتی می توانید در مترو و ماشین و موقعیت های دیگر برای اینکه وقتتان تلف نشود استفاده کنید.

روش های بالا برای آموزش مقدماتی بودند.
    برای یادگیری پیشرفته ی زبان روسی دانشگاه های شما دوره های زبان روسی در کالج های خود برگزار می کند که بسیار بسیار مفید می باشند.
    در کل به هیچ وجه تحصیل در کشور های روسی زبان رو به دلیل زبان روسی از دست ندهید.از اونجایی که برای تحصیل در رشته ی هوافضا در آمریکا مشکلات زیادی در رابطه با اخذ ویزا هست کشور ها روس زبان یکی از بهترین موقعیت ها برای این رشته هستند.برای رشته های پزشکی و دندان پزشکی نیز به دلیل پایین بودن هزینه ها کشور های روسی زبان از بهترین انتخاب ها هستند.برای افرادی که مدرک پیش دانشگاهی نیز ندارند کشور های روس زبان یکی از معقول ترین انتخاب ها می باشند.

موفق و پیروز باشید.
    بدرود.

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

پیش فرض پاسخ : یادگیری زبان روسی

خب برای شروع به یادگیری زبان روسی اول پیشنهاد می کنم از برنامه ی رزتااستون استفاده کنید تا با اعداد و تلفظ و کلمات ساده ی زبان انگلیسی به صورت تصویری و صوتی آشنا شوید.این شروع برای افراد مبتدی هست تا با کلمات ساده زبان روسی آشنا شوند.

مرحله ی بعد آموزش خرید کتاب فارسی "روسی در سفر" است.تایف و ترجمه این کتاب توسط : دکتر محمدرضا محمدی،دکتر جان الله کریمی مطهر،عبدالصاحب سلیمانی نژاد انجام شده و توسط انتشارات استاندارد به چاپ رسیده است.در این کتاب می توانید با الفبای روسی ، تلفظط حروف ، اعداد روسی ، کلمات پر کاربرد روسی ، جملات پر کاربرد روزانه و جملات مورد نیاز در شرایط مختلف و مطالب بسیار مفید دیگر آشنا شوید.
    آقای علی مهاجر عزیز

بنده پارسال تصمیم 100 درصد داشتم که در روسیه یا اوکراین تحصیل کنم و زبان روسی هم کار کردم. اما با این شیوه ای که شما فرمودید برای آموزش این زبان شیرین مخالفم. من هم ابتدا از طریق رزتا استون پیش رفتم اما تاثیر خاصی نداشت.

من پیشنهاد میکنم ابتدا دوستان،خود آموز پادفک را تهیه کنند و سپس الفبای روسی خود را تقویت کنند. پس از اینکه به حد مطلوبی از این کتاب رسیدید از کتاب و
    نوار روسی در سفر استفاده کنید. به ترتیب اهمیت آن را حفظ کرده و جلو آیید. ( به ترتیب اهمیت یعنی اول سلام و احوال پرسی 2- اعداد 3- روزهای هفته 4- نسبتها 5- ماهها- این نظر بنده هست و شما با توجه به شرایط خودتون اولویت بندی بفرمایید)

پس از اینکه تا حد مطلوبی از این کتاب جلو آمدید به سراغ رزتا استون بروید و از آن استفاده کنید.

توضیحاتی در رابطه با کتاب پادفک : برگردان : دکتر علیرضا اکبری پور - دارای cd آموزشی mp3 دربردارنده 18 درس.

نام اصلی این کتاب: آموزش زبان روسی دوره کاربردی.

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_jun
    آقای علی مهاجر عزیز

بنده پارسال تصمیم 100 درصد داشتم که در روسیه یا اوکراین تحصیل کنم و زبان روسی هم کار کردم. اما با این شیوه ای که شما فرمودید برای آموزش این زبان شیرین مخالفم. من هم ابتدا از طریق رزتا استون پیش رفتم اما تاثیر خاصی نداشت.

من پیشنهاد میکنم ابتدا دوستان،خود آموز پادفک را تهیه کنند و سپس الفبای روسی خود را تقویت کنند. پس از اینکه به حد مطلوبی از این کتاب رسیدید از کتاب و
    نوار روسی در سفر استفاده کنید. به ترتیب اهمیت آن را حفظ کرده و جلو آیید. ( به ترتیب اهمیت یعنی اول سلام و احوال پرسی 2- اعداد 3- روزهای هفته 4- نسبتها 5- ماهها- این نظر بنده هست و شما با توجه به شرایط خودتون اولویت بندی بفرمایید)

پس از اینکه تا حد مطلوبی از این کتاب جلو آمدید به سراغ رزتا استون بروید و از آن استفاده کنید.

توضیحاتی در رابطه با کتاب پادفک : برگردان : دکتر علیرضا اکبری پور - دارای cd آموزشی mp3 دربردارنده 18 درس.

نام اصلی این کتاب: آموزش زبان روسی دوره کاربردی.
    سلام سپهر جان.
    خیلی ممنونم بابت توضیحاتی که دادین.چون من تا الان از این خودآموز پادفک استفاده نکرده بودم.به روشی که خودم کار کرده بودم خواستم دوستان رو راهنمایی کنم.بابت معرفی این پک خیلی ممنونم.
    اما رزتا استون برای شروع بد نیست.یعنی خیلی راحت هست و خیلی مبتدی.اما خب مثل اینکه خودآموز پادفک بهتر هست.

موفق باشید.

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه

اما رزتا استون برای شروع بد نیست.یعنی خیلی راحت هست و خیلی مبتدی.اما خب مثل اینکه خودآموز پادفک بهتر هست.
    سلام علی جان

کاملا موافقم. رزتا استون خیلی راحته. اما زبان روسی اینطوریه که تا الفبای اون رو بلد نباشی هیچ کلمه ای در ذهن نقش نمیبنده. یعنی باید ابتدا الفبای روسی رو یاد بگیریم.

در ضمن من استفاده از رزتا استون رو برای تقویت مهارت های گوش کردن به دوستان توصیه میکنم.

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه

دوست داران زبان شیرین روسی سلام

امروز برای شما عزیزان بهترین وب سایت آموزش زبان روسی را معرفی خواهم کرد.

http://www.pe.rian.ru/russki/

اميدوارم از این سایت استفاده لازم را بفرمایید.

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه

امروز تعدادی لینک آموزش زبان روسی به صورت ( e-book) و (software ) قرار میدهم. امیدوارم استفاده لازم را ببرید:

http://avaxhome.ws/ebooks/eLearning_..._language.html

http://avaxhome.ws/ebooks/eLearning_...340870982.html

و software

http://avaxhome.ws/video/eLearning/training2265.html

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    iran

Smile پاسخ : یادگیری زبان روسی

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_jun نمایش پست ها
    امروز تعدادی لینک آموزش زبان روسی به صورت ( e-book) و (software ) قرار میدهم. امیدوارم استفاده لازم را ببرید:

http://avaxhome.ws/ebooks/eLearning_..._language.html

http://avaxhome.ws/ebooks/eLearning_...340870982.html

و software

http://avaxhome.ws/video/eLearning/training2265.html

موفق باشید
    سلام بچه ها سایتی مرتبط درباره زبان اوکراینی می خوام

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    iran

Question پاسخ : یادگیری زبان روسی

برای فعال شدن این قسمت روی دکمه ارسال پاسخ سریع (QR) در پایین و کنار هر پست کلیک کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    iran

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedm نمایش پست ها
    من روسی نمیخونم اما تو این سایت حتما عضو بشید تا هزاران منبع آموزش زبان روسی و حتی زبان های دیگر رو یاد بگیرید ، دیکشنری روسی به فارسی و کلا آموزش هایی که در اونها هم فارسی و هم روسی باشه زیاد هستش
    http://uz-translations.net/
    goodbye forever

صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)