صفحه 6 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 91

موضوع: یادگیری زبان روسی

پیش فرض پاسخ : یادگیری زبان روسی

درود بر دوستان عزيز

از دوستان كسي مايل به شركت در كلاسهاي آمادگي روسي هست؟ اگر مايل هستيد مي توانيم به اشتراك معلم خصوصي گرفته يا در كلاسهاي آموزشي فشرده شركت كنيم. لطفا به اينجانب پيام خصوصي بدهيد.

سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط Omidov نمایش پست ها
    با سلام.
    منم میخوام برای روسیه اقدام کنم و روسی هم خوندم.به نظر من Rozetta stone و یا روسی در سفر زیاد کمک نمیکنه به آدم.اگه واقعا میخواین روسی یاد بگیرید از کتاب start 1و2 زبان روسی شروع کنید.اما با دقت بخونیدش.همزمان با اون میتونید کتاب دو جلدی راه روسیه رو بخونید که یه جورایی شبیه همون استارت اما سلیس تر و به روزتره.اینارو که تموم کردین واسه فعل و صرف اون در آموزش زبان روسی که شرط میبندم بیشتر از 50 درصد شو نفهمیدین کتاب صرف افعال زبان روسی انتشارات جاودان خرد را بخرین.البته کتاب سنگینیه و خسته کننده!
    امیدوارم کمکی کرده باشم.راستی همه این کتاب ها رو از انقلاب بخرین دارن.به جز استارت که خیلی کمیاب شده جدیدا!
    من از روزتا استون برای یادگیری زبان روسی استفاده کردم.برای شروع میتونه خیلی موثر باشه

Junior Member

با سلام
    برای یاد گیری روسی متدهای ترمیک وجود نداره؟ مثل مجموعه های Interchange و یا Natural English,face to face که برای انگلیسی یا سایر زبان ها هست؟
    چون با توجه به نظرات و تجربیات دوستان حس کردم متد منسجمی مثل اینکه وجود نداره که زبان آموز رو پله پله آموزش بده!
    به عنوان مثال در آموزشگاه ها از چه متد یا کتاب آموزشی استفاده می کنند؟

دوستان من فقظ تجربه ام را بگم

اگر قراره تشریف بیارید روسیه بهتره ایران روسی خواندن را فراموش کنید فقط وقت و هزینه را تلف می کنید. حالا چرا؟

1. اولا شما در هر شرایط باید 1 سال پادفک را اینجا بگذرونید و در آخر دوره یه امتحان بدید و قبول شید تا بتونید وارد کورس شید
    2. من 3 ماه فشرده ایران روسی خوندم نمی گم اصلا به درد نخورد ولی اگه نمی خوندمم اتفاقی نمی افتاد

با درود خدمت دوستانمن به زبان روسی خیلی علاقه مند هستم و میخوام این زبان شیرین رو یاد بگیرم.خواستم از دوستان کمک بگیرم که با چی شروع کنم.نه میخوام به کشور روس زبان برم نه آکادمیک بخونم.فقط علاقه دارم.زبان انگلیسیم هم تا حدودی خوبه و روسی رو به عنوان زبان دوم میخوام یاد بگیرم.ممنون میشم دوستان راهنماییم کنن.ضمنا میخوام از الفبا شروع کنم.

به نظر من بهترین کتاب راه روسیه هست و کتابهای تمرین مربوط به آن

Member macro آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آزاد - مهندسی نرم افزار

Post پاسخ : یادگیری زبان روسی

نقل قول نوشته اصلی توسط mayssam660 نمایش پست ها
    با درود خدمت دوستانمن به زبان روسی خیلی علاقه مند هستم و میخوام این زبان شیرین رو یاد بگیرم.خواستم از دوستان کمک بگیرم که با چی شروع کنم.نه میخوام به کشور روس زبان برم نه آکادمیک بخونم.فقط علاقه دارم.زبان انگلیسیم هم تا حدودی خوبه و روسی رو به عنوان زبان دوم میخوام یاد بگیرم.ممنون میشم دوستان راهنماییم کنن.ضمنا میخوام از الفبا شروع کنم.
    خودآموز صوتی زبان روسی in Flight Russian به سبک نصرت
    مجموعه صوتی in flight Russian به شما کمک میکند تا فقط با گوش دادن فایلهای صوتی، زبان روسی را تا حد مکالمه ساده روزمره برای خرید و تفریح در یک کشور روسی زبان یاد بگیرید.
    672_55EkUgLQ.jpg
    دانلود با حجم 50 مگابایت
    منبع

البته کل محتویات این منبع را در یک هفته در روسیه یاد می گیرید

نقل قول نوشته اصلی توسط sinam نمایش پست ها
    البته کل محتویات این منبع را در یک هفته در روسیه یاد می گیرید
    من که روسیه نمیخوام برم و عجله ندارم فکر کنم چیز خوبیه.واسه گرامر چه پیشنهادی دارین؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

برعكس شما من فكر ميكنم هر موقع تصميم گرفتيد بياييد روسيه شروع كنيد به زبان خوندن.
    تاجايي كه ميتونيد زبانتون را قوي شكنيد و از هرلحظه استفاده كنيد.
    مطمئن باشيد كه به نفعتون خواهد بود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)