صفحه 8 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 91

موضوع: یادگیری زبان روسی

پیش فرض پاسخ : یادگیری زبان روسی

نقل قول نوشته اصلی توسط golnegary نمایش پست ها
    سلام

بنظرم پادفک نسخه کپی از راه روسیه هست مخصوصا که نویسنده هر دو تا اقای اکبری پور هست . کیفیت چاپش اصلا خوب نیست تک رنگ با فونت ریز و نامطلوب ولی راه روسیه 2 رنگ با موضوع و بخش بندی و توی کتاب دوم گرامر رو کامل باز میکنه .
    اگه برداشتم از این کتاب (پادفک) اشتباهه یا کاربرد کاملتری نسبت به راه روسیه داره لطفا راهنمایی کنین .
    ممنون
    من اون کتاب پادفاک ذا ندیدم ولی می دونم که بیشتر دانشگاه های اینجا کتاب راه روسیه را در دوره زبان تدریس می کنند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

سلام وقت شما بخیرباشه انشاالله ممنون ازمطالب عالی شما من علاقه به زبان روسی دارم می خواستم بدونم به صورت عادی چقدر زمان می بره تا با خودآموزش وتلاش خوب بتونی زبان روسی رو دراندازه کارای روزمره یادگرفت؟وچقدر زمان می بره تا حرفه ای یادگرفت البته بارفتن کلاس وخوداموز؟باتشکر

دوستان کسی هست تو نوشتن ی ادرس ب روسی بمن کمک کنه ؟؟؟ پیام خصوصی بده مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Human Development: Genetics, Neuroscience and Psychology, Tomsk State University

بچه ها، یادگیری زبان روسی به طور متوسط چند ساعت زمان می بره؟ یعنی نزدیک 750 ساعت، معادل 2 ساعت در 365 روز سال، می تونه یادگیری در حد متوسط به بالا رو تضمین کنه؟

Junior Member

برای یادگیری و تسلط به زبان روسی در حدی که مثلا برای مقطع کارشناسی بتوانید از آن استفاده کنید طبق سیستم روسیه که بنده هم اکنون در آن در حال تحصیل هستم نزدیک به نه تا ده ماه روزی چهار تا پنج ساعت باید مطالعه کنید. اشاره کنم این زمان واقعا همچنان کافی نیست و به بیشتر از این هم نیاز است در واقع شاید دو سال مداوم خواندن و به خصوص در سال دوم به صورت تخصصی مرتبط با رشته تان باید تلاش کنید .

سلام دوستان گرامی.

یه سوالی که مدتهاست ذهن من رو مشغول کرده راجع به تحصیل در کشورهای غیر انگلیسی زبان،یادگیری زبان اون کشور هست.
    شیوه تحصیل به زبان اون کشور به این شکل هست که افراد میرن اون کشور بمدت مشخصی دوره زبان رو میگذرونن بعد اقدام به ورود به یک دانشگاه میکنن.
    تا اینجا مشکلی نیست ولی سوال من اینجاست که خیلی از افراد رو دیدم که وقتی ازشون پرسیدم قبل از رفتن به اون کشور خاص زبانش رو میدونستین یا نه همگی گفتن نه،اومدیم اینجا یاد گرفتیم زبان رو.
    حالا واسه کسی که حتی آشنایی با الفبای اون کشور رو نداره ،به چه شیوه ای تدریس زبان صورت میگیره که این امکان رو به فرد میده که بعد از یک سال تو دانشگاه دروس تخصصی رو به زیان اون کشور بخونه؟سخت نیست؟
    فردی که ایرانی هست زبان روسی تو اون دوره مشخص به زبان انگلیسی بهش آموزش داده میشه؟
    کلا خیلی علاقه دارم این مورد رو دقیق بدونم چون قصد ادامه دارم ولی از اینکه نتونم از عهده زبان اون کشور بر بیام میترسم و این مانع اقدام من میشه.

سلام دوستان . با توجه به اینکه وقتی بری کشور روس زبان و همش در معرض جملات روسی قرار داری انگلیسی از یاد آدم نمیره ؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Manufacturing

سلام.
    این کتاب "
    دستور تصویری زبان روسی" رو کسی نداره آپلود کنه؟
    لینکی چیزی اگه دارین بدین ممنون میشم.

Junior Member

سلام دوستان، من میخواستم نظرتوتن در باره کتاب و سی دی (راه روسیه )بدونم، من اصلا روسی نمیدونم ، کتاب اموزش راه روسیه خریدم، نمیدونم خوبه یا نه؟ در ضمن یه راهنما تور در اوکراین به من گفت بهترین روش یادگیری زبان روسی اینه که کارتو درست کنم بیایی اوکراین برای یه دوره 9 ماهه به همراهه خوابگاه 2500 دلار خرج داره، در ضمن ماهی 150 تا 300 دلار خرج خوراک داری، بیمه حوادث هم برای این مدت 70 دلاره ، کار هم می تونی انجام بدی .خلاصه نظرتون چیه دوستان؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrshar نمایش پست ها
    سلام دوستان، من میخواستم نظرتوتن در باره کتاب و سی دی (راه روسیه )بدونم، من اصلا روسی نمیدونم ، کتاب اموزش راه روسیه خریدم، نمیدونم خوبه یا نه؟ در ضمن یه راهنما تور در اوکراین به من گفت بهترین روش یادگیری زبان روسی اینه که کارتو درست کنم بیایی اوکراین برای یه دوره 9 ماهه به همراهه خوابگاه 2500 دلار خرج داره، در ضمن ماهی 150 تا 300 دلار خرج خوراک داری، بیمه حوادث هم برای این مدت 70 دلاره ، کار هم می تونی انجام بدی .خلاصه نظرتون چیه دوستان؟
    برو در دانشگاه تاراس شفچنکو بخوان نفرستت دانشگاههای پرت و پرت. کیفیتش خوبه اکراینم هم کشور بسیار زیباییه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)