نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: ایده‌های نو

Junior Member

پیش فرض ایده‌های نو

سلام

امیدوارم این ایده نو ایده نوعی باشد در جهت پیشرفت هر چه بیشتر انهایی که می دانند و نمی توانند و انهایی که می توانند و نمی دانند هدف از ایجاد این بخش تبادل ایده های مختلف برای عملی شدن می باشد هر ایده ای که به ذهنتان خطور می کند(منطقی) ودر هر زمینه ای(مکانیک-برق-کامپیوتر- علوم پایه- مالی-مدیریتی ......) اگر امکانات کافی و یا ریسک انجام ان را ندارید در این قسمت مطرح کنید تا با ایجاد تیمی خبره به سر انجام برسد از دست اندر کاران این انجمن تقاضا دارم کار گروهی را جهت ارزیابی کیفی وکمی ایده ها(دائمی-مهمان) برای این کار در نظر گرفته و در صورت امکان اسباب انتقال این بخش به عناوین عمومی را فراهم کنند(صفحه اصلی فروم)
    انچه هستی هدیه خداست به تو و انچه می شوی هدیه توست به خدا پس بهترین باش

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

پیش فرض پاسخ : ایده‌های نو

سلام
    من منظور شما را متوجه نمیشوم که دقیقا چی است؟لطفا واضح تر بیان کنید در غیر اینصورت این تاپیک قفل خواهد شد.

با تشکر
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member

ببینید مثلا من دانشجوی رشته کامپیوتر (برق - شیمی- ریاضی - حسابداری - زیست - مکانیک...) هستم ولی در یک زمینه خاص مثلا ایده طراحی خودروی بادی (با تعبیه توربینها در سقف و جلو پنجره) رو دارم و یا اصلا شخصی در رشته تخصصی خودش ایده ای دارد که به تنهایی نمی تواند روی ان کار کند یا امکانات ان را ندارد این طرح در فرم مطرح شده و کار گروهی برای بررسی این طرح(یا نظرخواهی از اعضا) تشکیل شده و سپس اقدام به اجرای پروژه می کنیم از این طریق هم اعضای طرح افتخار وبازهم افتخار (money) کسب می کنند و هم مقداری از این افتخار (2 ) نصیب انجمن برای پیگیری اهداف(ایجاد بورس-کمک هزینه سایر طرحها و در مراحل بعدی ایجاد پارکهای کوچک صنعتی برای تحقیق و اشتغال اعضای انجمن فراهم گردد) ذکر شده باشد و شاید هم بنیان گذاری اولین شرکت فروش انلاین ایده در جهان
    انچه هستی هدیه خداست به تو و انچه می شوی هدیه توست به خدا پس بهترین باش

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام
    نظر خوبی است دوست عزیز.
    ولی من فکر نمی کنم این مباحث در اینجا عملی باشد.همانطور که 2سال قبل من هم نظری در مورد کارگروهی در فروم داشتم که با توجه به مشکلات اجرا نشد.
    در حال حاظرم بعید میدونم که این تاپیک ها سرانجامی پیدا کند.
    هرچند که من به ایده شما احترام میزارم ولی من باید به مدیرانمان در مورد این تاپیک مشورت کنم تا اعلام زمان نهایی این تاپیک قفل می ماند.

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام
    با توجه به نظر اکثریت مدیران این انجمن باز خواهد بود و در صورتی که ایده های نو مطرح شده به مباحث انجمنی ما در فروم نزدیک باشد به آن انجمنهای مربوطه انتقال خواهیم داد.

Junior Member

سلام
    من یک پیشنهاد دارم
    خیلی از افرادی که توی فوروم فعالیت می کنن نسبتا آدم های گرفتاری هستن البته نظر من روی با تجربه هاست که باعث رونق فروم هستند اگر یه کاری بکنید که فروم از روی مبایل قابل دسترس باشه بسیار عالی میشه
    یا حداقل بخش های از فروم
    مثلا وقتی فروم ایمیل میزنه که فلانی فلان جا به شما چی گفته یه پاسخ گویی سریع توی ایمیل باشه تا از همون جا جواب طرف رو بدی در مورد پیغام ها هم همینطور
    خوشحال میشم نظر مدیران سایت رو در این باره بشنوم
    موفق باشید
    خدا نگهدار

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)