صفحه 17 از 17 نخستنخست ... 7891011121314151617
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 170

موضوع: گفتگو و اشتراک گذاری تجربیات در خصوص مشکلات جدید عدم صدور ویزا توسط سفارت

Senior Member Austrian آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گفتگو و اشتراک گذاری تجربیات در خصوص مشکلات جدید عدم صدور ویزا توسط سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme20 نمایش پست ها
    بچه ها هنوزم ویزادادنها مشکل داره؟
    من شنیدم که تعدادی از دوستان ویزا گرفتند و تعدادی از دوستان هم قبل عید براشون ایمیل اومده برای گرفتن ویزا مراجعه کنند.
    کاربران جدید توجه کنید که می بایست inbox خود را خالی کنید تا بنده و دیگر دوستان بتوانیم پاسخگوی سوال خصوصی شما باشیم.

Senior Member Austrian آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گفتگو و اشتراک گذاری تجربیات در خصوص مشکلات جدید عدم صدور ویزا توسط سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط bluetube2003 نمایش پست ها
    پنجشنبه هم میشه برم پاس تحویل بگیریم؟
    نه تا جایی که شنیدم سفارت از 28 ام کار رسمیش رو دوباره شروع می کنه برای مراجعه کنندگان.
    کاربران جدید توجه کنید که می بایست inbox خود را خالی کنید تا بنده و دیگر دوستان بتوانیم پاسخگوی سوال خصوصی شما باشیم.

Junior Member

سلام به دوستان.من و همسرم فرم دي و بيمه و ١٠٠ يورو رو داديم در تاريخ ٣ مي-وقت دادن واسه ١٦ مي-١٦ كه رفتيم گفتن آماده نيست بهتون زنگ ميزنيم!!! امروز ٢٨ مي هنوز خبري نشده.كسي تو اين مدت اين مشكل براش پيش اومده؟ايشالا كه مشكلي نيست نه؟؟

Senior Member sabadadboud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Computational Science - University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط fanoodi نمایش پست ها
    سلام به دوستان.من و همسرم فرم دي و بيمه و ١٠٠ يورو رو داديم در تاريخ ٣ مي-وقت دادن واسه ١٦ مي-١٦ كه رفتيم گفتن آماده نيست بهتون زنگ ميزنيم!!! امروز ٢٨ مي هنوز خبري نشده.كسي تو اين مدت اين مشكل براش پيش اومده؟ايشالا كه مشكلي نيست نه؟؟
    امکانش هست مثل گذشته روالش بیشتر طول کشیده باشه. باهاتون تماس میگیرن. تماس نگرفتن شما خودتون تماس بگیرید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Vienna

دوستان کسی هست که در این یکماه اخیر ویزا گرفته باشه ؟؟

Junior Member 85223501 آواتار ها

من امروز سفارت پاسم رو تحویل دادم

گفت برای 31 جولای برات می زنیم تا چهار ماه اعتبار داره

سلام دوستان من پذیرش از دانشگاه وین برای رشته ای دارم که به انگلیسی کاملا تدریس میشه و از من هم فقط و فقط آیلتس خواستن....برای سفارت مشکلی خواهم داشت؟
    اگه بله اگه تنها در حد فهم اینکه اسمت چیه و کجا میری یه کلیاتی تو این 1 ماه یاد بگیرم کافی است؟

Senior Member sabadadboud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Computational Science - University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط commerciallawu نمایش پست ها
    سلام دوستان من پذیرش از دانشگاه وین برای رشته ای دارم که به انگلیسی کاملا تدریس میشه و از من هم فقط و فقط آیلتس خواستن....برای سفارت مشکلی خواهم داشت؟
    اگه بله اگه تنها در حد فهم اینکه اسمت چیه و کجا میری یه کلیاتی تو این 1 ماه یاد بگیرم کافی است؟
    اگر ایلتس دارید که نباید نگران سوالا باشید. اگر هم ندارید که دانشگاه ازتون مدرک می خواد... و نمیتونین سر کلاس ها بشینید... به فرض این هم که بشینید اصلا متوجه نمی شید... پس یا زبانتون رو کامل کنید و یا اگر زبانتون کامله و ایلتس ندارید. سریع امتحانشو بدید و با مدرکش بیایید

نقل قول نوشته اصلی توسط 85223501 نمایش پست ها
    من امروز سفارت پاسم رو تحویل دادم

گفت برای 31 جولای برات می زنیم تا چهار ماه اعتبار داره
    سلام دوست عزیز شما رفتید سفارت مدرک زبان ازتون خواستن؟ چه سوالاتی ازتون پرسیدن ؟ ممنون میشم اگه ممکنه اطلاعاتتون رو به ما هم بدید

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

کاربران گرامی,

نظر به اینکه مسئله ی عدم صدور ویزا توسط سفارت حل شده است این موضوع بسته میشود.

با تشکر
    لطفا مقررات فروم را مطالعه کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)