صفحه 11 از 17 نخستنخست ... 234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 170

موضوع: گفتگو و اشتراک گذاری تجربیات در خصوص مشکلات جدید عدم صدور ویزا توسط سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گفتگو و اشتراک گذاری تجربیات در خصوص مشکلات جدید عدم صدور ویزا توسط سفارت

با نامه و این کارا مشکل حل نمیشه.خودشون هر وقت بخوان ویزا بدن میدن .انقدر به خودتون استرس ندید.ویزا میاد صبر کنید .بالاخره اونا بهتر میدونن که ما ممکنه دچار چه مشکلاتی بشیم
    با نامه و درخواست کاری از پیش نمی بریم.خیلی اعتراض کنید میگن تشریف ببرید پاستون رو بگیرید و ویزا هم نمی دیم.این کار فقط باعث استرس خودمون میشه.کلا از فکرش بیاید بیرون .بالاخره میاد .من هم مثل شما دو ماه 400بورو دارم پول خوابگاه میدم .کلی هزینه کنسلی بلیط دادم.چمدونم گوسه اطاق آمادس.دیگه ازش به عنوان پشتی استفاده می کنم.ولی دوستان باور کنید فقط باید صبر کنیم
    با آرزوی یک خبر خوش در این فروم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گفتگو و اشتراک گذاری تجربیات در خصوص مشکلات جدید عدم صدور ویزا توسط سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط sorayyakiani نمایش پست ها
    كسانيكه به زبان الماني تسلط دارن لطفاً يه متني تهيه كنن تا همه همون رو با اطلاعات خودمون بفرستيم شايد صدامون به جايي برسه يا مقام بالاتر بهش توجه كنه شايد دارن كوتاهي ميكنن يا برنامه اي دارن كه ممكنه برامون گرون تموم بشه
    تنها دلخوشيم رسيديه كه دستمه كه مطمئنم بخاطر اون رسيدم كه شده مجبورن ويزامون رو بدن ١٠٠ يورو پول همون ليبل رو گرفتن
    تنها نگرانيم اينه ويزا رو اونقدر دير و با تاريخ شروعي بدن كه رسماً به دردمون نخوره
    من خودم به شخصه ١ اپريل پرواز دارم
    اما هستن دوستاني كه قرار بوده مارس اونجا باشن و پروازشون رو از دست دادن

بعدم يه سوالي ذهنم رو مشغول كرده؟
    مگه نه اينكه استعلام شينگن از اتحاديه اروپا رو تو همون اداره اقامت انجام ميدن؟
    من چند نفر رو ديدم كه MA35 در جواب ايميلشون پاسخ داده صبور باشين هنوز پاسخ استعلام از اتحاديه نيومده؟
    اون استعلام چيه ؟ اين استعلامي كه سفارت ميگه چيه؟

منكه سر در نميارم
    بله تا جايي كه من اطلاع دارم اين استعلام قبلا انجام شده و اين انگشت نگاري مجدد كه ازمون گرفتن احتمالا براي استعلام مجدد بوده مگر نه قبلا انجام شده از همين اداره !!

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط npahlevan نمایش پست ها
    بله تا جايي كه من اطلاع دارم اين استعلام قبلا انجام شده و اين انگشت نگاري مجدد كه ازمون گرفتن احتمالا براي استعلام مجدد بوده مگر نه قبلا انجام شده از همين اداره !!
    قبلاً هم توسط سفارت دو بار انگشت نگاري انجام ميشد؟
    اگر دو بار بوده كه قطعاً دارن كارشون رو انجام ميدن و به قول دوست عزيز لابد مشكلات و محدوديت هاي زماني ما رو ميدونن
    منتها سوال من اينه اگه طبق معمول بگن به ما ارتباطي نداره و تمام وقتها رو از دست بديم كسي از سفارت مسئوليتش رو ميپذيره؟
    فعلاً خيالشون راحته حداقل تا اپريل همه فرصت رو دارن بعد ازون چه بهانه اي ميخوان بيارن يا چطور ميخوان مشكل رو حل كنن خدا داند
    انشالله كه تا اخر اسفند مياد

نقل قول نوشته اصلی توسط sorayyakiani نمایش پست ها
    كسانيكه به زبان الماني تسلط دارن لطفاً يه متني تهيه كنن تا همه همون رو با اطلاعات خودمون بفرستيم شايد صدامون به جايي برسه يا مقام بالاتر بهش توجه كنه شايد دارن كوتاهي ميكنن يا برنامه اي دارن كه ممكنه برامون گرون تموم بشه
    تنها دلخوشيم رسيديه كه دستمه كه مطمئنم بخاطر اون رسيدم كه شده مجبورن ويزامون رو بدن ١٠٠ يورو پول همون ليبل رو گرفتن
    تنها نگرانيم اينه ويزا رو اونقدر دير و با تاريخ شروعي بدن كه رسماً به دردمون نخوره
    من خودم به شخصه ١ اپريل پرواز دارم
    اما هستن دوستاني كه قرار بوده مارس اونجا باشن و پروازشون رو از دست دادن

بعدم يه سوالي ذهنم رو مشغول كرده؟
    مگه نه اينكه استعلام شينگن از اتحاديه اروپا رو تو همون اداره اقامت انجام ميدن؟
    من چند نفر رو ديدم كه MA35 در جواب ايميلشون پاسخ داده صبور باشين هنوز پاسخ استعلام از اتحاديه نيومده؟
    اون استعلام چيه ؟ اين استعلامي كه سفارت ميگه چيه؟
    منكه سر در نميارم
    سوال بسیار خوبی پرسیدید. ماجرا اینه که لالولای (با لهجه مهران مدیری!) این پناهنده های سوری و افغانی، تعداد کثیری از هموطنان عزیزمون هم یافت شدن که به صورت غیرقانونی وارد محدوده شنگن شدن و بدیهیه که اکثریتشون نه در اتریش که در آلمان به سر می برند. حالا دولت اتریش باید مطمئن بشه که بستگان درجه یک هیچکدوم از درخواست کنندگان ویزا توی خاک محدوده شنگن نباشن که درخواست کننده هم بعدا به محض ورود بخواد به اعضای خانوادش بپیونده. فرآیند بررسی و کنترل این موضوع طبیعتا بیشتر از حالت نرمال وقت میبره، اما بالاخره قطعا درست میشه، اندکی صبر!

Junior Member

دوستان من امروز راجع مشكل تكنيكي سفارت اتريش در گوگل به آلماني جستجو كردم و اين مشكل در سفارت هاي اتريش در ابوذبي و بيروت و جاكارتا هم پيش اومده و در لينك هاي زير مي تونيد مشاهده كنيد كه به صورت توصيه مهم در وبسايت سفارت اتريش در اين كشورها ذكر شده !! زبان وبسايت ها به انگليسي قابل تغيير است
    http://www.bmeia.gv.at/botschaft/abu-dhabi.html
    http://www.bmeia.gv.at/botschaft/beirut.html
    ویرایش توسط npahlevan : February 24th, 2016 در ساعت 01:39 AM

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezamahdavi نمایش پست ها
    سوال بسیار خوبی پرسیدید. ماجرا اینه که لالولای (با لهجه مهران مدیری!) این پناهنده های سوری و افغانی، تعداد کثیری از هموطنان عزیزمون هم یافت شدن که به صورت غیرقانونی وارد محدوده شنگن شدن و بدیهیه که اکثریتشون نه در اتریش که در آلمان به سر می برند. حالا دولت اتریش باید مطمئن بشه که بستگان درجه یک هیچکدوم از درخواست کنندگان ویزا توی خاک محدوده شنگن نباشن که درخواست کننده هم بعدا به محض ورود بخواد به اعضای خانوادش بپیونده. فرآیند بررسی و کنترل این موضوع طبیعتا بیشتر از حالت نرمال وقت میبره، اما بالاخره قطعا درست میشه، اندکی صبر!

فرمايش شما صحيح اما مگه از ٢٤-٢٥ ژانويه به اينور اينو متوجه شدن؟
    تا قبل از اين تاريخ چنين امكاني رو متصور نبودن؟
    خانواده من ٣٠ ساله المان زندگي ميكنن
    لابد از پس فردا هم قراره هر روحيات و عقايدي كه اونا دارن سفارت به من تسري بده ديگه!!
    جسارتاً بنده هم اين احتمال رو در نظر گرفته بودم اما تعداد خيلي زيادي ازين افراد حتي مشخصات خودشون رو درست اعلام نميكنن
    تا كي قراره تحقيق و بررسي رو تك تك اونها انجام بدن تا بتونن چنين تشخيصي رو بدن
    كار راحتي نيست و بسيار زمانبر هست

سلام همه دوستان این لینک مستقیم مربوط به وزارت امور خارجه هست که میتونید نظر یا انتقادات رو بنویسید.
    من و چندتا از بجه ها اطلاع رسانی کردیم ,شماهم حتما بهشون بگید.چون داخل کشور فقط این وزارتخونه میتونه به راحتی با سفارتها در تماس باشه.

‌. http://comment.mfa.gov.ir/index.aspx...3&pageid=22691

تاريخى كه واسه من زدن ١٤ فوريه بود تا الان نيومده ٢ بار بليطمو تغيير دادم اما كنسل نكردم، هر روز زنگ ميزنم ميگن مشكل سيستمى هست نگران نباشيد مربوط به شما نميشه، ميگم خانوم من دارم اجاره خوابگاه ميدم بليط گرفتم چمدونام هنوز دم در خونه اس گودباى پارتى گرفتم كلى خرج كردم بالاخره بعد از سالها مجاهدت دارم از زندان سكندر فرار ميكنم ميگه به من چه! اون يكى ميگه ما كه تو سايت زديم تا ويزاتون نيومده بليط نگيريد! اين پذيرش تكنيك من كه ناخ فريستم نداره شانس آوردم ٢ تا پذيرش ديگه دارم اين منقضى شد اون يكى هست!
    اين مشكل سيستمى اينا همش حرفه شك نكنيد قراره خبرايى بشه مثل بالا رفتن هزينه ها، ولى من دم سفارت چند تا ازين پيكا رو ديدم دسته دسته پاسپورت دستش بود گرفته بود ميبرد با خودش گمونم واسه اين شركتاس احتمال اينكه اونارو تو اولويت گذاشتن هست، شايدم جايى فسادى چيزى رخ داده جلو ويزا هارو گرفتن، مشكل سيستمى! يكى ابنجا نوشته بود ٦٢ روزه ويزام نيومده !! حالا سوال ابنجاس چرا فقط ويزاى دى؟ جواب: چه چيزى ويزاى دى رو با توريستى متفاوت ميكنه؟ من چندتاشو ميگم، شهريه دانشگاه، خوابگاه، ميزان بيمه دانشجويى،زد و بند در گرفتن پذيرش، پذيرش با مدرك قلابى، رشوه، تعطيلات نوروز و سود بيشتر در صدور ويزاهاى توريستى و سودجويى و فرصت طلبى دولت اتريش براى درامد بيشتر در اين مقطع زمانى، اينا همگى ورودى هاى يك تابع محسوب ميشه كه مقدار هر كدوم تو خروجى تاثير ميذاره! لازم هم نيست همش باشه يكى شم درست باشه صدور ويزا رو براى ما با مشكل روبرو ميكنه. ايشالا تا پايان سال ويزاى همه صادر شه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهدنسی منابع طبیعی ،ابخیزداری

نقل قول نوشته اصلی توسط setareeeeeeeee نمایش پست ها
    سلام همه دوستان این لینک مستقیم مربوط به وزارت امور خارجه هست که میتونید نظر یا انتقادات رو بنویسید.
    من و چندتا از بجه ها اطلاع رسانی کردیم ,شماهم حتما بهشون بگید.چون داخل کشور فقط این وزارتخونه میتونه به راحتی با سفارتها در تماس باشه.

‌. http://comment.mfa.gov.ir/index.aspx...3&pageid=22691

دوستان به نکاتی هم که همین سایت برای تنظیم شکایت نوشته،توجه کنید لطفاً

نکات لازم برای طرح شکایات
    هموطنان ارجمند و گرامی خواهشمند است در ارسال شکایات خود برای پاسخگویی سریعتر و دقیق تر نکات ذیل را لحاظ فرمایید:
    1- نام کامل نمایندگی
    2- نام کشور و شهر مورد نظر
    3- نام خانودگی و هرگونه مشخصاتی که برای پیگیری لازم می باشد
    4- ایمیل صحیح برای پاسخگویی

Junior Member

دوستان عزيز، اين موضوع تاخير صدور ويزا فقط مربوط به سفارت اتريش در تهران نيست و وبسايت سفارت اتريش در ابوذبي و بيروت و جاكارتا و ..هم اطلاعيه راجع تاخير در صدور ويزا به علت مشكلات تكنيكي زدن و گفتن كه در حال بررسي رفع مشكل مي باشند!! لينك ها در پست قبلي براتون گذاشتم . واقعا مشكل تكنيكي هست در حال حاضر در سفارت هاي اتريش و فقط مربوط به ايران نيست بايد صبر كرد تا برطرف شود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)