صفحه 2 از 17 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 170

موضوع: گفتگو و اشتراک گذاری تجربیات در خصوص مشکلات جدید عدم صدور ویزا توسط سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانی

نقل قول نوشته اصلی توسط sorayyakiani نمایش پست ها
    ويزاي نوع D تا اونجاييكه من اطلاع دارم ١٢٠ روزه ست يعني اعتبارش ٤ ماهه ست نه سه ماهه
    اگر من اشتباه ميكنم دوستانيكه ويزا گرفتن راهنمايي كنن تا اطلاعات اشتباه در اختيار دوستان نذاريم
    راستش بيشتر دليل سوالم اين بود كه دوستان گفتن سفارت ويزاشونو نميده چون ميگه استعلام ويزاي شينگنت نياومده!
    خوب اين مساله رو MA35 بررسي ميكنه كه ميده ويزارو و يا حداقلش وقتي كه ميخوايد ويزاي D رو به شينگن تبديل كنيد بررسي ميشه.
    پس دليل اين حرف سفارت چيه؟

Member

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانی

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar0 نمایش پست ها
    راستش بيشتر دليل سوالم اين بود كه دوستان گفتن سفارت ويزاشونو نميده چون ميگه استعلام ويزاي شينگنت نياومده!
    خوب اين مساله رو MA35 بررسي ميكنه كه ميده ويزارو و يا حداقلش وقتي كه ميخوايد ويزاي D رو به شينگن تبديل كنيد بررسي ميشه.
    پس دليل اين حرف سفارت چيه؟

خوب راستش منم فكر ميكردم وقتي با درخواست اقامت موافقت ميشه يعني همه استعلامها انجام شده اگر براي توريستي ها رو ميدادن من قطعاً شك ميكردم خوابي براي ويزاهاي نوع D ديدن اما موضوع اينه توريستي ها رو هم جواب درست ندادن
    روزيكه من اونجا بودم كلاً با اونهمه جمعيت ٣ نفر رو ديدم كه تونستن پاسشون رو بگيرن اونم شركت در كنفرانس بود، بقيه هيچي...
    حالا داستان جديد چيه الله اعلم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sorayyakiani نمایش پست ها
    خوب راستش منم فكر ميكردم وقتي با درخواست اقامت موافقت ميشه يعني همه استعلامها انجام شده اگر براي توريستي ها رو ميدادن من قطعاً شك ميكردم خوابي براي ويزاهاي نوع D ديدن اما موضوع اينه توريستي ها رو هم جواب درست ندادن
    روزيكه من اونجا بودم كلاً با اونهمه جمعيت ٣ نفر رو ديدم كه تونستن پاسشون رو بگيرن اونم شركت در كنفرانس بود، بقيه هيچي...
    حالا داستان جديد چيه الله اعلم
    به من گفتن قبلا استعلام شينگن يك روزه مي اومده براي ويزاي D , ولي از 20 ژانويه به بعد ديگه هيچ استعلامي نيومده جز چند تا !! مشكل نرم افزاري هست ، من نمي دونم چرا اين مشكل نرم افزاري قابل حل نيست ؟؟ ! چون ظاهرا هيچ زمان مشخصي هم براي تحويل پاسپورت ها تعيين نمي شه

Junior Member

سلام دوستان من دیروز یعنی 11فوریه وقت تحویل پاسپورت داشتم ولی متاسفانه گفتن مشکل نرم افزاری دارن و جواب شبنگن ها هنوز نیومده

Junior Member

لطفا هر کی پاسشو گرفت خبر بده .واقعا دیگه جونمون به لبمون رسید .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط naxkh نمایش پست ها
    سلام دوستان من دیروز یعنی 11فوریه وقت تحویل پاسپورت داشتم ولی متاسفانه گفتن مشکل نرم افزاری دارن و جواب شبنگن ها هنوز نیومده
    آخه آدم اصلا نميتونه درك كنه يه سفارت چطور ميتونه همچين مشكل نرم افزاري داشته باشه كه يه ماهه نميتونه جواب شينگن ها رو بگيره؟؟!!!
    آخه اين كه دليل نميشه!!!

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط naxkh نمایش پست ها

براي شما كه خوبه يكي از دوستان ٣ فوريه بايد تحويل ميگرفت هنوز منتظره منم ٧ فوريه بودم كه گفتن زحمت تشريف اوردن در سفارت رو نكشين خودمون زنگ ميزنيم اماده شد

Junior Member

سلام
    من امروز به سفارت زنگ زدم گفتن سرمون شلوغه و شینگن های توریستی اومده .شماره رسید دادم چک کرد گفت نیومده
    اما من به خیال اینکه حالا که شینگن ها اومده شاید با اصرار مال منو هم بدن که مجبور نشم پرواز رو کنسل کنم، خلاصه رفتم سفارت و بسیار شلوغ بود
    به آقای شوریده گفتم رسیدم رو ببره نشون بده
    اما متاسفانه گفتن تا خودمون زنگ نزدیم پا نشید بیاید

Junior Member

بچه ها هيچ كسي تو اين دو سه هفته اخير هنوز پاسشو نگرفته (واسه ويزا)؟
    و هيچ كسي هم هنوز جواب ويزاش نياومده؟؟
    امروز 62 روز شد و هنوز هيچ خبري نيست!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan666666 نمایش پست ها
    سلام .دوستان این ی مشکل جدی هست لطفا اگه کسی میدونه اطلاع رسانی کنه.من الان 14 روز میگزره که رسیدی بهم دادن برای تحویل پاسپورت و ویزا ولی ساعت 2 مراجعه کردم و گفتن هنوز نیومده.ایا مشکلی هست یا به علت شلوغی میباشد؟راهی هم هست پیگیری کنم اخه تهران زندگی نمیکنم و اینکه شماره ای که سفارت واقعا جواب بده بزارین؟ایا پیگیری از اذاره مهاجرت یا صدور ویزا هم امکان پذیر هست اگه هست ادرسشو بزارید؟دانشگاه leoben
    با سلام و احترام خدمت شما دوست عزیز

خداروشکر ویزاتون از لئوبن به سلامتی اومده
    بنده هم پذیرش لئوبن دارم
    اگه جسارت نباشه میتونم بپرسم چه تاریخی دقیقا وقت مصاحبتون بود در سفارت و بعد از چه مدت ویزاتون اومد دقیقا؟؟
    و همچنین خوابگاهتون کدوم خوابگاه رزرو کردید و مدارک مالی که به سفارت دادید میتونم بپرسم دقیق چی بود؟؟

خیلی عذر میخوام این همه سوال کردم
    آخه بنده هفته دیگه وقت مصاحبه سفارت دارم
    ممنون میشم این سوالهارو جواب بدید

سپاسگزار از محبتتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)