صفحه 3 از 17 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 170

موضوع: گفتگو و اشتراک گذاری تجربیات در خصوص مشکلات جدید عدم صدور ویزا توسط سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانی

نقل قول نوشته اصلی توسط sorayyakiani نمایش پست ها
    براي شما كه خوبه يكي از دوستان ٣ فوريه بايد تحويل ميگرفت هنوز منتظره منم ٧ فوريه بودم كه گفتن زحمت تشريف اوردن در سفارت رو نكشين خودمون زنگ ميزنيم اماده شد
    سلام دوستان من هم رسيدم 7 Feb بود هنوز مي گن ويزا صادر نشده !!
    و جواب درستي نمي دن تا كي قراره صادر شه ؟؟ از دوستان كسي اخيرا گرفته ويزاي D يا اينكه خبر جديدي داشته باشه از اينكه تا چه مدت ديگه بايد صبر كنيم ؟؟

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانی

امروز هم شد 15 فوریه و کماکان در انتطار تماس سفارت هستم.4 فوریه وقت تحویل پاسپورتم بوده 26 ژانویه پاسپورتمو تحویل داده بودم.یکی از دوستام رفته بود ی اشنایی اونجا تو سفارت بهش گفته تا عید نوروز مشکل سیستمی هست و سفارت بعد از تعطیلات پاسپورت و ویزاهارو میدن.واقعا جای تاسف داره که مردم مسخره کردن و....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan666666 نمایش پست ها
    امروز هم شد 15 فوریه و کماکان در انتطار تماس سفارت هستم.4 فوریه وقت تحویل پاسپورتم بوده 26 ژانویه پاسپورتمو تحویل داده بودم.یکی از دوستام رفته بود ی اشنایی اونجا تو سفارت بهش گفته تا عید نوروز مشکل سیستمی هست و سفارت بعد از تعطیلات پاسپورت و ویزاهارو میدن.واقعا جای تاسف داره که مردم مسخره کردن و....
    اي واااي واقعا ميگيد؟؟ يعني اين همه آدمو تا بعد عيد ميخوان سرگردون نگه دارن؟؟
    تكليف خوابگاه و ددلايناي دانشگاهامون چي ميشه پس؟!!

سلام به همه دوستان.مخصوصا اونايي که تو فروم وقت ميزارن و اطلاعاتشانو با بقیه تقسیم میکنن.
    بچه ها هنوز کسی از ويزاها خبری نداره ؟
    شده اونايي که پاسشونو تحویل دادن ،برن بگيرن ؟
    من تاریخ خوابگاهم داره ميگزره.باید چیکار کنیم آخه ؟

Junior Member

[QUOTE=setareeeeeeeee;2197430]سلام به همه دوستان.مخصوصا اونايي که تو فروم وقت ميزارن و اطلاعاتشانو با بقیه تقسیم میکنن.
    بچه ها هنوز کسی از ويزاها خبری نداره ؟
    شده اونايي که پاسشونو تحویل دادن ،برن بگيرن ؟
    من تاریخ خوابگاهم داره ميگزره.باید چیکار کنیم آخه ؟[/
    QUOTE]
    من هم از تاريخ رسيدم ١٠ روز مي گذره و هيچ خبري نيست وقتي هم تماس مي گيرم ، مي گن معلوم نيست تا كي !!!

سلام دوستان، برای دریافت ویزا و پاس تو تاریخ که روی رسید اعلام شده بود مراجعه کردم گفتن هنوز آماده نشده بهتون زنگ می زنیم. کسی هست با این مشکل مواجه شده باشه؟

Junior Member

فعلا همه همین مشکل رو دارن و به زودی هم ویزا ها میاد یعنی امیدوارم که بیاد .
    من که مجبور شدم پروازم رو بندازم ده روز دیگه .
    مال توریستی ها هم گیر کرده
    هر کی پاسشو گرفت بگه یکم ما روحیه بگیریم

Junior Member

سلام دوستان ، ايا اطلاع جديدي در رابطه با زمان تحويل پاسپورت ها داريد ؟ من كه هر چه تماس مي گرم هر روز مشغول هست و شهرستان هستم حضوري نمي تونم خبر بگيرم ، لطفا اگه موفق به تماس شدين ايا زمان خاصي گفته اند كه يك يا دو هفته ديگه مي دن پاسپورت ها و اينكه سيستم هاشون واقعا درست شده يا نه ؟؟! ممنون ميشم

نقل قول نوشته اصلی توسط npahlevan نمایش پست ها
    سلام دوستان ، ايا اطلاع جديدي در رابطه با زمان تحويل پاسپورت ها داريد ؟ من كه هر چه تماس مي گرم هر روز مشغول هست و شهرستان هستم حضوري نمي تونم خبر بگيرم ، لطفا اگه موفق به تماس شدين ايا زمان خاصي گفته اند كه يك يا دو هفته ديگه مي دن پاسپورت ها و اينكه سيستم هاشون واقعا درست شده يا نه ؟؟! ممنون ميشم

سلام، منم مثل شما.
    به شما گفته بودن سیستم هاشون درست نیست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bluetube2003 نمایش پست ها
    سلام، منم مثل شما.
    به شما گفته بودن سیستم هاشون درست نیست؟
    بله هفته گذشته تونستم تماس بگيرم گفتن مشكل نرم افزاري هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)