صفحه 4 از 17 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 170

موضوع: گفتگو و اشتراک گذاری تجربیات در خصوص مشکلات جدید عدم صدور ویزا توسط سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانی

من امروز تماس گرفتم گفتن هنوز سیستمها مشکل داره و خودشون هم نمی دونن تا کی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانی

نقل قول نوشته اصلی توسط naxkh نمایش پست ها
    من امروز تماس گرفتم گفتن هنوز سیستمها مشکل داره و خودشون هم نمی دونن تا کی
    بايد چه كار كنيم آخه ؟!((((

Junior Member

فقط صبر.من که ده روز دیگه پرواز دارم اگه تا اون موقع نیاد باز هم باید بندازم عقب.دو ماه هم از خوابگاهم گذشته.پیر شدم

سلام.ایا زمانی که به شما رسید دادن بعد از گرفتن 100 یورو پاسپورت شما هم گرفتن؟من نگران اینم نکنه پاسپورتمو جا گذاشته باشم چون یادم نمیاد ؟؟و کماکان در انتظار ویزا....ایا خبری نشد کسی اطلاع داره..یا گفته دوستم درست بوده که بعد از عید ویزاهارو میدن؟؟

Junior Member

بله دوست عزیز پاسپورت ها رو گرفتن.متاسفانه خبری نیست و منتظریم

Senior Member

ما که ترم اولیم باید تا اخر فوریه ،12 روز دیگه ثبت نام دانشگاه رو انجام بدیم.حالا پاسپورتاتونو نمیدن میخواین چیکار کنین؟ویزاها باطل میشن که

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط violet_m نمایش پست ها
    ما که ترم اولیم باید تا اخر فوریه ،12 روز دیگه ثبت نام دانشگاه رو انجام بدیم.حالا پاسپورتاتونو نمیدن میخواین چیکار کنین؟ویزاها باطل میشن که

كي به شما گفته تا آخر فوريه اونجا باشين؟
    من هم توم اول هستم البته بايد برم سر كلاس زبان
    و با دانشگاه مكاتبه كردم و گفتن كه تا اخر اپريل وقت دارم منتها منم مشكلم همينه كه دقيق نگفتن براي ثبت نام كورس زبان تا كي دقيقاً فرصت دارم
    چون اگر تا اخر اپريل باشه قاعدتاً يكماه جلوتر براي كلاس و ثبت نام و كارت اقامت و اين پروسه اداري بهتر اونجا باشيم
    اما دقيقاً هيچ كس نميدونه بايد كي اونجا باشه تا مشكلي پيش نياد
    خيلي از دوستان مثل من اول اپريل دارن ميان درحاليكه بايد برن سر كلاس زبان بشينن و نميدونم تا اخر فوريه فقط وقت دارن و اگر نرن كلاس زبان پر ميشه يا نعععع اگه از اول اپريلم باشن فرصت دارن
    اگر از دوستان كسي اطلاعات داره ممنون ميشم راهنمايي كنن
    چون من شنيدم دوستاني كه براي دانشگاه وين هستن كلاس زباني ميفرستنشون كه تقريباً هميشه جا داره
    اما نميدونم صحت داره يا نه
    هنوز پاس خيلي از بچه ها رو تحويل ندادن
    حتي اوناييكه پرواز يا امتحان ورودي دارن
    اگر بخوان انشالله تحويل بدن معلوم نيست از چه تاريخي ويزا رو ميزنن
    خيلي از دوستان مهلت هاي قانوني رو از دست ميدن اگه ويزاشون تاريخي كه تو رسيد خورده رو بزنن درحاليكه ويزاشون رو تحويل نگرفته بودن تا برن
    و مسئله مهم اينه ويزاشون طبق رسيد بخوره در حاليكه نميتونن خارج بشن و زماني بهشون تحويل بدن كه يا مهلت هاشون گذشته يا تايم كمي براي رفتن دارن چون ويزاشون باطل ميشه و بايد برن در حاليكه اونجا ثبت نامي دركار نيست
    نميدونم چه برنامه اي ريختن هرچي هست خيلي نافرمه!!

Junior Member

هیچ اقدامی.چه اقدامی میتونم انجام بدم ؟فقط دارم الکی الکی 400یورو از 4ژانویه میدم.تنها اقدامی که کردم نذر و نیازه که زودتر پاسمو بگیرم برم.تازه به غیر از اون هزینه کنسلی بلیط هم هست

بچه ها! نگران نباشید. واقعیت اینه که اداره مهاجرت اتریش سرش خیلی شلوغه. پارسال 90000 نفر پناهنده جنگی وارد اتریش شدن و این موجب شده که تمام وقت و انرژی اداره مهاجرت صرف پذیرش و اسکان این افراد بشه. آش به قدری شور شده که از فردا جمعه اتریش روزانه بیشتر از 80 نفر پناهنده جنگی رو پذیرش نمیکنه. کمی دندون رو جیگر بزارید این داستان سر و سامون میگیره و ویزای همه میاد به امید خدا.

Junior Member

واقعا موضوع اینه؟!پس چرا تا 27ژانویه همه سر تاریخشون پاسشونو تحویل گرفتن؟
    من فکر کنم واقعا مشکل نرم افزاری بوده و حالا رفع شده و داره این حجم زیاد متقاضی رو کم کم رسیدگی می کنه
    چون از هر کسی دو بار انگشت نگاری کردن و علتش رو تغییر سیستم و برنامه گفتن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)