صفحه 6 از 17 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 170

موضوع: گفتگو و اشتراک گذاری تجربیات در خصوص مشکلات جدید عدم صدور ویزا توسط سفارت

Senior Member

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانی

نقل قول نوشته اصلی توسط sorayyakiani نمایش پست ها
    قابل توجه دوستاني كه مثل من پاسشون رو تحويل دادن و منتظر خبر از سفارت هستن با توجه به مشكلات پيش اومده
    همين امروز ايميلي به سفارت زدم و پرسيدم اگر چنانچه تاريخ تحويل پاس طولاني تر بشه تاريخي كه در رسيد تحويل خورده شده تاريخ ويزاست يا نه!!
    كه كمتر از نيم ساعت بعد جواب دادن توي فرمي كه به سفارت ارائه دادم تاريخي رو براي ويزا مشخص كردم كه اگر چنانچه بيشتر از يكماه ازون تاريخ نگذشته باشه همون تاريخ ملاك ويزاست
    البته نگفتن اگر بيشتر از يكماه طول بكشه چه اتفاقي ميفته و چه تاريخي تو پاسم ميخوره
    اما من دارم به اين موضوع فكر ميكنم كه اگر ديرتر بشه
    ١- با بليط خريداري شده چه كنم؟
    ٢- با خوابگاهي كه بايد اجاره ش رو پرداخت كنم چه كنم؟
    ٣- اصلاً درحال حاضر برنامه ريزي براي رفتن بكنم يا نعععع؟
    چون پذيرشم نامحدوده اگر بهم بگن بابا ٣-٤ ماه ديگه ويزات صادر ميشه لااقل تا دير نشده خوابگاه و بليطم رو كنسل ميكنم و براي ترم بعد ميرم
    نميدونم چه فكري ميكنن اخه!!!
    اگر پاس من تا آخر اسفند دستم نياد بليطم كه ميپره هيچي خوابگاهم رو بايد اجاره الكي بدم به اخرين مهلت ثبت نام اپريلم نميرسم و ازون بدتر كه تاريخي رو بزنن تو پاسم كه تا بخوام به ترم بعدش برسم ويزام باطل بشه!!
    خداييش اگر تعمداً اين سناريو رو نوشته باشن تا اين بلا رو سرمون بيارن جاي تبريك داره
    چون به عقل جن هم نميرسه كه هم ويزا ها رو داده باشن هم كله پا كنن هم مسئوليتي متوجهشون نباشه
    واقعاً جاي تبريك داره
    کدوم ویزا باطل میشه؟2تا ددلاین دارین.یکی اینکه6ماه بعد از موافقت با ویزای دانشجویی تو اتریش باشین و کارت اقامتو گرفته باشین.2.3ماه برین ویزای دی رو بگیرین 3 بعد از صدور ویزای دی 4ماهه از ایران خارج شین هرچقدر دیر بدن پاسپورتاتون رو که دیگه 6ماه نمیشه.

Member

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانی

نقل قول نوشته اصلی توسط violet_m نمایش پست ها
    کدوم ویزا باطل میشه؟2تا ددلاین دارین.یکی اینکه6ماه بعد از موافقت با ویزای دانشجویی تو اتریش باشین و کارت اقامتو گرفته باشین.2.3ماه برین ویزای دی رو بگیرین 3 بعد از صدور ویزای دی 4ماهه از ایران خارج شین هرچقدر دیر بدن پاسپورتاتون رو که دیگه 6ماه نمیشه.
    من قبلاً درخواست ويزاي نوع D رو دادم پس به محض اينكه ويزام رو بدن از تاريخ اعتبار ويزا ظرف ٤ ماه بايد برم شما فرض كن ويزاي من رو طوري بدن كه به اخرين مهلت ثبت نام يعني ٣٠ اپريل نرسم و ويزام هم ٤ ماه بيشتر اعتبار نداره و بايد از ايران برم اونوقت براي ترم جديد كه ١/١٠ هست هنوز به موعد ثبت نام نرسيدم و از اپريل تا اكتبر ٦ ماه مونده ويزام در شرف باطل شدن ميشه به همين راحتي!!!
    اگر من اشتباه محاسبه كردم راهنماييم كنين

Senior Member

شما درست محاسبه کردین.فقط اینم درنظر بگیر که ثبت نام ترم بعد از 15 جون شروع میشه.که یک ماه و نیم بعد از 30 اپریله.

Junior Member

سلام دوستان .من الان به سفارت زنگ زدم .گفت هنوز مشکل سیستمی حل نشده .گفتم تا آخر اسفند حل میشه؟گفت هیچی نمی دونیم ولی به محض اینکه بیاد باهاتون تماس میگیریم
    واقعا انتظار سخته

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهدنسی منابع طبیعی ،ابخیزداری

سلام دوستان..کسی تونسته با سفارت تماس بگیره و یا مراجعه کنه برای گرفتن پاسپورت و جواب منطقی گرفته باشه؟

با سلام.به نظر من باید دولتمون کاری کنه و سفارت تحت فشار بزاره.....متاسفانه.....

4 فوریه وقت تحویل رسیدم بوده ولی هنوز اماده نشده....چه مشکلی هست.بیشتر از ی ویندوز عوض کردنه اخههه؟؟؟؟خودشون گیج میزنن فکر میکنن مردم هم گیجن.اینجوری نمیشه باید نامه بزنید به ادرسی که میگم و همگی از سفارت اتریش در تهران شکایت کنید که رسیدگی نمیکنن

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط naxkh نمایش پست ها
    سلام دوستان .من الان به سفارت زنگ زدم .گفت هنوز مشکل سیستمی حل نشده .گفتم تا آخر اسفند حل میشه؟گفت هیچی نمی دونیم ولی به محض اینکه بیاد باهاتون تماس میگیریم
    واقعا انتظار سخته

نمیدئنم چرا اما این جواب اصلاً به نظر من منطقی نمیاد...حداقل به ما بگن کهالکی هزینه بابت مکانی که توش 3 ماهه نیستیم،ندیم..واقعاً..

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan666666 نمایش پست ها
    4 فوریه وقت تحویل رسیدم بوده ولی هنوز اماده نشده....چه مشکلی هست.بیشتر از ی ویندوز عوض کردنه اخههه؟؟؟؟خودشون گیج میزنن فکر میکنن مردم هم گیجن.اینجوری نمیشه باید نامه بزنید به ادرسی که میگم و همگی از سفارت اتریش در تهران شکایت کنید که رسیدگی نمیکنن

مهم 9 فوریه تاریخ دریافتم بود که بهم ندادن..چند روز بعدش که مراجعه کردم و گفتم کلی به خاطر بلیت ضرر کردم و اینکه خوابگاهم ماهه دارم اجاره میدم،بهم گفتند نهایت تا 2 هفته دیگه..اما الان از 2 هفته هم گذشته و هیچی به هیچی...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)